ЯМБОЛ- Седнали под сянката сега,с бира и цаца в ръка. (7)

  • 15 291
  • 278
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 258
дубро утру...ми тук е доста топло,е вечер става естествено хладно,ама през деня не се диша...абе мамета,търся си лятна количка за беба,ама втора употреба...някой да има идеи,че не мога да си намеря :/

# 256
  • Мнения: 3 537
дубро утру...ми тук е доста топло,е вечер става естествено хладно,ама през деня не се диша...абе мамета,търся си лятна количка за беба,ама втора употреба...някой да има идеи,че не мога да си намеря :/
Аз тъй и не се наканих да си купя лятна.До края изкарах с Hauck-а.Сега сме пеш или с колелото.Виж някой вестник с обяви .И аз скоро мисля да пусна обява,че количката ми заема половиното мазе.Пък трето не смятам да раждам. Laughing

# 257
  • Мнения: 258
Краси,тежка ли е твоята?Че по-скоро ми трябва лека количка,наща е ужасТ

# 258
  • Мнения: 3 537
Краси,тежка ли е твоята?Че по-скоро ми трябва лека количка,наща е ужасТ
Много е тежка. ConfusedМного удобна,но много тежка!Не ти трябва! Naughty

# 259
  • Мнения: 258
хех,мерси,Краси, че си искрена Wink

# 260
  • Мнения: 3 537
хех,мерси,Краси, че си искрена Wink
bowuu

# 261
  • Мнения: 258
ама ако чуете,че някой продава лятна-викайте Wink

# 262
  • Мнения: 3 537
ама ако чуете,че някой продава лятна-викайте Wink
vednaga!

# 263
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моята количка не е лятна, комбинирана е, но не е и много тежка. Ако искаш погледни я на снимките в албума и ако се заинтересуваш, ще кача още снимки. Давам я изгодно. Ако искаш повече инфо, може и на лични.
Good night!

# 264
  • Мнения: 3 537
Е,аз отивам за 3 дни при бабчето на гости.Вий и без туй много,много не пишете,едва ли ще пропусна нещо. Mr. Green

# 265
  • Мнения: 9
Добър ден мами..... Как сте ?
Нищо майне съм изпуснала,а ако го направя,Лиляна ще ме светне.Приятно изкарване на Краси.Аз може би ще имам комп в  неделя.Трябва му преинстал на компа,никой не се навива .....СД-то ми не става и не може да завърти дискът....никой не се навива да свали своето за малко.  ooooh! Че компа ми не стаФа,НЕ СТАВА,но за  преинсталация няма да дам на уникома 10лв(незнам така ли се пише) Събота и неделя отивам при тате ....той ще ми покаже как...да не казвам голяма дума де.Не искам да давам пари за преинстал на хората,защото тате може...хих нека да имам зор....как ще ги дам  Whistling
Айде много цАлуфки.И да ви липсвам..........  bouquet
П.С. В комшийката съм  Crazy

                                                                           от Ivellina

# 266
  • Мнения: 9
Здравейте
Казвам се Деница,набор 82,омъжена.Живея в Бенковски.Детето ми е Дебора на 10м.





от Ivellina:  Защото съм много нахална и й седнах на компа.... и без това отдавна я врънкам да влезе във форумът.Т`ва е комшийката

# 267
  • Мнения: 258
еее имам още една съименичка Simple Smile дето съм с рядко име по принцип,та сега сме цели три  Laughing Дени,добре дошла   bouquet да сложиш бързо снимки в албумчето да ви видим и вас Simple Smile Иве,дано да стане пс-то..ако не,може да помоля мойто мъж да го погледне ако има време...Лили,ще я погледна,въпреки че май наистина искам лятна,имам две комбинирани,ама не са ми удобни и двете много много за лятото...ще видим..целуффки

# 268
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Здравейте майчета! Поканихте ме някой от вас много любезно да се присъединя, за което много благодаря.   bouquet
Само дето май никой не познавам, а много се надявах newsm78. Най-вероятно е поради годинките - аз съм 72-ри набор Blush Бях в Иван Тенев, след това в Математическата - някой друг?
Сина ми е Велизар на близо 16 месеца, а чакаме и момиченце в края на Ноември.  bowuu
Преди време четох за тъжната история на Иви. Наистина голяма трагедия. Вие поддържате ли връзка със семейството? Знаете ли как са дечицата? Как се справят? Имат ли нужда от нещо?

# 269
  • Мнения: 61
Тъйй,
днеска е яко ден ...

Monsters Of Rock във Варна няма да има  cry cry cry ще гостуват само 2 групи - Motorhead и Saxon

за това пък тука попаднах на една песничка 'дето цял ден можеш да си я слушаш и пак няма да ти писне ... като анимацийките са японски ( тоа' народ е уникален просто )

Анимацийка 1
Анимацийка 2 ( 18+ ) - жинъ тъз анимация не съм я гледал ( ... много ), честна скаутска и админска!

текста на песничката е следния :
Цитат
Як цуп цоп парви каридола тик паривила тиц тандула
диби даби дала руп-парирупирам курикан губкая кили-кан-ко.
Ра-цай-цай ариби даби дила бариц дан дила ланден ландо
абариб факта пари-пари-бери-бери-бери стан ден лан до.
Я бари ласден ланде яло ара-вара-вара-вара-вара вади вияву.
Барис дан лен ласден ландо бадака-дага-дага ду-ду-де яло

Цени на системния администратор. Проверете ги преди да позвъните да питате как да прочетете маймуните в E-mail-а си   Simple Smile ( извлечение )

Обаждане с въпрос - $ 10

Обаждане с тъп въпрос - $ 20

Обаждане с тъп въпрос, като при това не можете точно да обясните проблема - $ 30

Да ме помолите да върна e-mail съобщение, изпратено от вас преди 3-4 дни или ако не мога то поне да се обадя на получателя и да му кажа, че не сте искали да му го пращате - $ 200

Да ме извикате в офиса ви защото имате проблем с електронната поща и на място да установя, че всъщност сте искали да питате как точно се пуска компютъра, който сте купили вчера "от една друга фирма" - $ 20 + транспортните разходи + цената на курс за копютърна грамотност.

Да ми заявите, че искате e-mail адрес на кирилица, защото ще си пишете с хора от Русия - $ 50 + цената на куршума.

Да ме карате да слушам обяснения от вида "Значи отивам с мишката върху онова червеничкото и там преди имаше едни такива, върху който можеше да се цъка, а сега има едни други и те са кръгли" - $ 50 / час

 Mr. Green

а иначе за компа ... ако не може да стане свиркайте ще го оправя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт