Момичета, показват ли ви се къщи?

  • 43 015
  • 555
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 516
Като ви гледам снимките у вас е доста шорокичко  Blush
Това е холчето ни + бокс Simple Smile






# 31
  • Мнения: 750
Пускам малко снимки, но са от преди 1-2години, сега е по-завършено и има доста неща, които не се виждат.
Плюс това сега съм запланувала разни козметични ремонти, само да намеря време.

Страхотно! От сега показаните къщи твоята е №1 в личната ми класация!  Peace

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И аз се влюбих в къщата на Малена.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ахъм, Малена все пак е дизайнер, постарал се е... Браво!  bouquet

# 34
  • Мнения: 958
Malena, Много ми харесва кухнята ти и всичко е направено с много стил, точно по мой вкус, хич не си падам по кича прати моля те повечко снимки наистина има какви идеи да се вземат от теб, и картините и украсата в хола са страхотни Simple Smile

# 35
  • Мнения: 270
Малена,очарована съм от това,което си показала. Peace

# 36
  • Мнения: 6 167
и мойта ще стане хубава, като на Малена  Crazy

# 37
  • Мнения: 2 922
На Надя къщата отдавна съм си я заплюла аз  Laughing (беше показвала снимки по друг повод).
Малена, страхотен дом  Peace

# 38
  • Мнения: 1 190
Моят фаворит от тук показаните е тази на Malenna - поздравления Peace, много светла, просторна, обзаведена с вкус.

п.п. Албума на дъщеричката ви Малена е страхотен, как е направен Blush

Разбира се и другите са много красиви и си имат своя чар.

На мен също ми се искаше да кача снимки, обаче сега чакаме да ни донесат едно портманто за коридора и секция за хола и тогава Wink

Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 13:56 от Toni4ka

# 39
  • Мнения: 3 576
И аз съм от фенките на Малена Wink
Това е стилът, който харесвам.

Бялата кожа се поддържа много лесно с препарати, стига човек да не го мързи веднъж месечно да търка целия диван - отнема ми 40 мин за качествено чистене Rolling Eyes
Но пък сега в жегите ми е супер да се пльосна на хладната кожа Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 258
Пускам малко снимки, но са от преди 1-2години, сега е по-завършено и има доста неща, които не се виждат.




Malenna,дай малко повече инфо за столчетата,моля.
Може и на личния

# 41
  • Мнения: 3 824
Вдъхнових се от темата на ellyst

Аз много обичам да разглеждам интериори - не в списания, а на реални, живи домове, да си "крада" идейки и да ми се радва окото. От половин година сме в нов апартамент и много му се радвам, още доизкусуряваме, имам вече куп идеи още какво и как да направим, но ще почака... Ще се радвам, който иска, да сподели снимки от къщата си.
Ето я и нашата (едното дете пропуснах, защото не е тук в момента, пропуснах и спалнята, че е поразхвърляна...)

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=31819

Moga li da popitam ot kade e kupena svetlata trapezarna masa - tochno takava tarsja v momenta a njamam mnogo vreme da obikaljam.

# 42
  • Мнения: 1 215
Момичета, като гледам за какво става въпрос, аз изобщо няма да показвам. Много ми харесаха всички къщи, но фаворити са тези на Надя и Малена, поне за мен де Grinning

# 43
  • Мнения: 2 013
Вдъхнових се от темата на ellyst

Аз много обичам да разглеждам интериори - не в списания, а на реални, живи домове, да си "крада" идейки и да ми се радва окото. От половин година сме в нов апартамент и много му се радвам, още доизкусуряваме, имам вече куп идеи още какво и как да направим, но ще почака... Ще се радвам, който иска, да сподели снимки от къщата си.
Ето я и нашата (едното дете пропуснах, защото не е тук в момента, пропуснах и спалнята, че е поразхвърляна...)

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=31819

Moga li da popitam ot kade e kupena svetlata trapezarna masa - tochno takava tarsja v momenta a njamam mnogo vreme da obikaljam.

От Нидо на последния етаж на ЦУМ. Беше май на промоция, нещо над 1000 лева, но не много над, не помня, защото купувахме и столовете - спешно ни трябваха за Нова година. Масата се разтяга, има долен плот, който се издърпва, а краката са летва по диагонал, не кубичните форми, които масово бяха заляли пазара, докато обикалях.   

Аз пък искам препоръки за интериорни врати - цвят светъл дъб и окачени тавани - това, заедно с гарнитурата и безумния паркет, който сложихме година, преди да започнем с мебелите, трябва да сменим...
И на мен много ми харесват къщите на Малена и Надето, прекрасни са, при все, че не съм фен много на съвременния стил обзавеждане. Предпочитам рустикалния, но пък нямам пространство за тежки мебели...   

# 44
  • Мнения: 2 013
Наде, а от какво е направена едната стена в трапезарията ти, мисля че и в кухнята имаш такава малка стеничка? Много е готина.

Общи условия

Активация на акаунт