Отговори
# 390
  • Мнения: 2 959
...пък и хващам кпмлекси от творческата ви активност, немога да се меря с вас и се оттеглих. Надявам се не ми се сърдите!...
Мариакара, я стига с тез комплекси! Naughty Ще ни липсваш, разбира се и то много, но сега имаш много по- сладки грижи с мама около Теб, с обикаляне по магазините за бебо и обзавеждане и тичане по Янчето. Целувки за Яна и едно погалване по коремче от нас с Даничка, и като имаш своб. време и желание, ние сме тук! А за раждането е много рано, чакаме лъвче, нали?! Hug

Кала, желая Ви весела и приятна вечер в компанията на вашият Тати! Hug

... Но е възможно, дамите да са с такова също...особено ако са чернокоси и изглеждащи НЕхоландки! ...
Звездичка, а пък и за високите красавици особено над 184см да не говорим, нали?! Hug

Карилиус, с коя компания летите? Лек полет и на Вас с Алексчето а и Татито за Алжир! Hug

Тали Дан, тук сме в английската част, а за английският вкъщи сме на БГ, но навън неизбежно се налага понякога и чуждият език да използваме. А как е при Мади и Викито езиковата ситуация? Hug

# 391
  • Мнения: 1 110
Калидка, с БългарияЕър защото са единствените директни София-Амстердам. Абе не 4акам да се с4упят от любезност ама сииииилно се надявам полета да не е фраш, 4е да има свободно място за Алекс4ето. Ина4е направо незнам как ще изкара 3 4аса - тои и 5мин не стои седнал в мен....

# 392
  • Мнения: 7 914
Честита Победа на Италия!

# 393
  • Мнения: 7 914
Kalida, и особена с мойта буйна грива.... Hug  bouquet
без майтап..ама акто казва мъжа ми " при положение, че караш като мъж, едва ли е необходимо да знаеш кой е с предимство" Mr. Green


kariluis
и аз се ориентирах към българските авиолинии, че са най-евтини...ще кажеш ак си пътувала , нали? Hug  bouquet

# 394
  • Мнения: 3 425
ЧЕСТИТА НИ ПОБЕДААААААА!!!! newsm44 newsm44 newsm44 Tada  bigdance2 sohappy  ura newsm68  Hands Clap Hands Clap newsm35 ukliam1 moresmile lovekiss dancing

# 395
  • Мнения: 1 110
чЕСТИТА ПОБЕДА НА ИТАЛИЯЯЯЯ!!!!!!!!

Звезди аз като съм с малкия а и сама от време на врене се с БГеър пътувам. Не мога да кажа нищо хубаво относно обслужване на клиенти - груби, сърдити и невъзпитани. Първия път Алекс беше на 3 месеца и спа през по4ти цялото време и пак им пре4еше на стюадресите.
Та дано утре имаме късмет.

# 396
  • Мнения: 7 430
Честито ИТАЛИЯ!!!!!!
...много се кефя
 
 

# 397
  • Мнения: 1 049
ЧЕСТИТА НИ ПОБЕДААААААА newsm44 newsm44 newsm44 newsm62 box  bigdance2 Tada

# 398
  • Мнения: 2 959
Момичета, хайде да се изместим в по- новата седмичка. Все пак вече е понеделник.

новата седмичка

Общи условия

Активация на акаунт