Дайте да видим и обсъдим килимите !

  • 9 165
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дивана, тоя с картечниците ме втрещи, първом се чудех що за стилизирани елементи са.
Аз много харесвам старите копринени килими, но сигурно цялото обзавеждане вкъщи струва, колкото тях. Ще наснимам като разчистя шлюпките на папагала да не се объркате в картинките  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 546
а имате ли представа къде продават по-евтини? че аз все като харесам и се втрещявам като му видя цената - от 1000лв нагоре  #Crazy

# 17
# 18
  • Popovo
  • Мнения: 571
И аз ще съм от гледащите, че откога моля милия да си купим килими, а той се отлага за по-нататък и така вече 3 г. Все килими сънувам напоследък.

# 19
  • Мнения: 3 576
Аз имах един килим в спалнята и го махнах, че се чистеше адски трудно - само му се набиваха косми и топчета от чорапи.
На външен вид беше много готин и стилен, но явно не съм уцелила материята.
Сега планирам един за хола - кожен, но още не съм тръгнала да обикалям по магазините и нямам идея нито за цвят, модел....

Аааа, имам и един бамбуков килим, как щях да го пропусна, май не го смятам много за такъв Wink
Ей го тук се вижда малко -

# 20
  • Мнения: 112
Nadia 79, бамбуковия ти килим е страхотен. Би ли казала от къде си го взела и ако му помниш и цената.....
Темичката е много готина и я следя с интерес!

# 21
  • Мнения: 112
Nadia 79, бамбуковия ти килим е страхотен. Би ли казала от къде си го взела и ако му помниш и цената.....
Темичката е много готина и я следя с интерес!

# 22
  • Мнения: 3 576
Има ги в Бриколаж, Айко, иначе аз го взех от едно изложение Стройко преди години.
Цената ..... някъде около 270-300лв ми се върти, ама не съм сигурна, зависи от размера.

# 23
  • Мнения: 112
Ааа, благодаря ти, сладурче! Ще ходя до там да видя!

# 24
  • Мнения: 2 768

Ето единствения килим в къщи (за сега). От една съфорумка го купих  Grinning



# 25
  • Мнения: 287
Eta, много ми хареса килима ти.Би ли споделила от каква материя е и как се поддържа.Интересува ме и цената, за сега мисля първо в детската стая да сложа, и по-нататък и в хола.Благодаря ти. Може и на лични..

# 26
  • Мнения: 2 768
Отговорих на лични  Peace
А ето и новата придобивка, само че в дома на майка ми. Килима е на същата фирма като моя.


# 27
  • Мнения: 7 474
Страхотен е Peace

# 28
  • Мнения: 4 806
eta, коя е таз фирма? Вторият направо ми взе акъла...
Ориентировъчна цена?

# 29
  • Мнения: 5 317
Момичета,страхотни килими имате. Hug

Общи условия

Активация на акаунт