Световна седмица на кърменето 1-7 август 2006

  • 7 870
  • 174
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 495
[Ла Лече Лига не може да се обвързва с други каузи, колкото и благородни да са те.

не "Лига"-та, а самите майки....
ако събирате гласове, разпечатайте и моята и давайте на хората, пък те като искат в нета да си дадат гласа smile3521

# 151
  • Мнения: 667
Искам да ви поканя на групово посещение на изложбата на 8. 08, вторник, към 5 ч. Така ще можем да се видим на спокойствие и да разгледаме заедно снимките.

Обясни къде точно се намира тази изложба, моля. Разбрах, че е някъде около Народния теарът, СИбанк. Откъде се влиза: откъм Раковски или откъм Бенковски? А 17 часа е един удобен за мен час, особено ако се застоите повече от 30 мин.
Даже и реално кърмаче мога да доведа, но за него отговаря кърмачката. Същото важи и за похода. Има много голяма вероятност да дойдем.

/edit
Току що минах покрай галерията на СИбанк. Видях я точно къде е.

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 12:41 от SafeHeaven

# 152
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
[Ла Лече Лига не може да се обвързва с други каузи, колкото и благородни да са те.

не "Лига"-та, а самите майки....
ако събирате гласове, разпечатайте и моята и давайте на хората, пък те като искат в нета да си дадат гласа smile3521
Meryt,
веднъж, че мероприятието, както всички про-кърмачески инициативи през последните дни, е за отбелязване на Световната седмица на кърменето, и второ, че походът е по принцип организиран от Ла Лече Лига.
Много ти се моля, нека не смесваме нещата. Каузата ти е хубава и благородна, но не и е тук и сега мястото.

# 153
  • Мнения: 4 242
Еми Ива ми спи до 17ч, значи към 18ч мога да съм там, но дали ще се задържите толкова?

# 154
  • Мнения: 3 161
Входът на галерията е точно срещу задния вход на Народния. Лесно е за намиране. Д0 18 - не съм сигурна, Мери, зависи как ще дойдат останалите. Но и по-късно да дойдете, изложбата ще си е там, а ние вероятно ще сме в някоя близка градинка или кафене  Simple Smile

# 155
  • Мнения: 3 550
Аз ще дойда към 17 ч. на изложбата. Пред входа ли ще се чакаме?

Момичета, а утре за похода къде точно се събираме? Пред самото НДК ли, между пилоните и фонтана? Предполагам, че към 10-10,30 вече ще има хора, нали?

# 156
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
На фонтаните, каза Вив4о.
Аз и Мяу пътуваме без деца, в крайна сметка (малко са болни), вашите не ги забравяйте обаче!
Та към 10:30 трябва да сме налице, ако не и по-рано.

# 157
  • Мнения: 3 161
За изложбата: ако трябва да съм напълно честна, не съм абсолютно сигурна дали ще дойда на 8ми. Мъжът ми излиза в кратка отпуска и е вероятно да сме в движение, след като свърши данданията по изложбата. Ако мога, ще дойда с най-голямо удоволствие, но ако не - мисля и без мен можете да се организирате и да разгледате снимките. Може би няма смисъл всички да се чакат отпред, а по-скоро да се уговорите с още някого за точен час и да влезете заедно (само предложение), а после да се разберете/ме примерно за кафенето от страни на Народния театър, където всички могат да се изчакат и съберат. Поне аз така си го представям.

# 158
  • Мнения: 3 550
Подкрепям емем! Аз също не си представях тайфа майки с колички в изложбената зала. Имам спомени, че е тесничка.

# 159
  • Мнения: 1 547
Леле, под строй значи  Laughing Що не се хванете за престилчиците на предната мама? Шегичка. Трябва да се държи на имиджа на майката кърмачка. Тя е възпитана, знае как да се облича и посещава културни мероприятия в определени часове, за да не пречи на останалите. Пак шегичка. Нищо лично, споко  Wink

# 160
  • Мнения: 3 161
Нищо лично и аз, тъпа шегичка, не за първи път.

# 161
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам въпрос.Директно към Емем или някой друг, организатор на изложбата.Искам да дойда на самото откриване, мислех си, че няма проблем, но днес на похода разбрах, че май ще е отворено само за хора с покани, каквато аз нямам честта да притежавам Sad.Не мога да чета сега цялата тема назад в търсене на инфо, тъй че - Еми, отворена ли е изложбата за всички желаещи в деня на откриването или не?

# 162
  • София
  • Мнения: 2 493
сори, не видях темата за медиите. направо ме изтрийте Simple Smile

# 163
  • Мнения: 3 161
Белинда, отговарям ти веднага на въпроса. На откриването се очаква доста народ - журналисти, гости на банката и на другия ни спонсор, Mothercare, наши гости. Залата не е огромна и ме притеснява, че няма да има място за всички. Не зная как ще процедира галерията, но ако има много народ, вероятно ще пускат само с покани, да. Затова ми се иска на откриването да поканя майките, които участваха във фотосесията и тези, които участваха активно в кампанията ССК (мисля, че ограничен брой хора ще успея да вкарам без покани). Всички останали каня на следващия ден след 5, или когато им е удобно до края на седмицата - галерията работи от 11 до 19 ч. през седмицата, 15 - 19 ч. в събота и неделя (но в неделя вероятно вече ще сваляме снимките).

# 164
  • Мнения: 3 161
Показвам плаката за изложбата (вече е разлепен из София). Заповядайте от 8 до 13 август!

Последна редакция: сб, 05 авг 2006, 22:38 от emem

Общи условия

Активация на акаунт