Канадски мами - /бъдещи и настоящи/ - 6

  • 13 189
  • 287
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 822
Снежи,да те успокоя и аз за Слава...И моят син получи обрив както от ММR,така и от  Varivax - ваксината.Дори от единия обрив му остана белег.Нашата лична се изказа,че поне сме можели да бъдем сигурни,че ваксината е "хванала" добре. TiredНе е заразно за другите. Hug
А на Деси пожелавам да се възстанови бързо!Стискам палци за изследванията! Peace

# 271
  • Мнения: 327
Гаргамелчо, защо не се обадиш в БГ консулството и да питаш за документите?

Снежи, настръхна ми косата, когато проетох за варицелата. Докато изчета постингите на другите майки и разбера, е не е заразно ми минаха куп мрачни мисли през главата. Чудесно е, че температурата на Деси е спаднала. Поздрави на  малките съкровища от мен.

Радост, чудя се дали и момиченцата минават през такива периоди? Представям си го моето щураче след години да се скубе с друга госпожица за някоя кукла. Ужас!

Приятен ден от нас!   bouquet

# 272
  • Мнения: 2 959
Добро и усмихнато утро, Канадски Момичета!
Кроко1, подписа Ти е страхотен. Целувки за малката Ти госпожичка- Мая! Hug

Радостче, дано наистина Ти допадне курса, а на Теб Ти желая да си намериш хубава работа през деня, нали искаше?! Hug

...но смятам да е след като почна някаква по-сериозна  работа  след време ...
МИНЕрВА, от сърце Ти желая да си намериш подабаваща за изискванията Ти работа, която да Те удовлетворява и да Ти е по сърце. Хубаво е като Си във ваканция, никога преди това не съм имала честта да виждам толкова твой постинги, жалкото е че от септември ще ни забравиш. Целувки за Дамянчо! Hug

Силви, целувки за Коко, а на Теб, дано скоро стигнеш до търсените отговори, трудни въпроси с още по- трудни решения! Hug

Нийче, оздравяхте ли с Алекс? Още ли сте антибиотик? Hug

Лека и хубава Сряда Ви желая!

# 273
  • Мнения: 3 932

МИНЕрВА, от сърце Ти желая да си намериш подабаваща за изискванията Ти работа, която да Те удовлетворява и да Ти е по сърце. Хубаво е като Си във ваканция, никога преди това не съм имала честта да виждам толкова твой постинги, жалкото е че от септември ще ни забравиш. Целувки за Дамянчо! Hug


Еми нищо лично, всичко е функция от времето...  bouquet

# 274
  • Мнения: 919
Здравейте пак
Ами незнам какво съм гледала като съм поръчвала, но имаме някакъв съкратен вариант на акта за раждане в който не пише имената на родителите #Cussing out
Опитвам се от вчера да се свържа с нашето посолство но ми дава заето?!? вече си мисля че им е развален телефона......
Ще пътуваме тримата заедно, но пак си остава проблема, още повече че ние се оженихме в Канада и аз не съм си сменила името, тоест ми е различно от на на Виктория.

Каролина, браво за хубавите новини, то съвсем малко останало още Heart Eyes Ще идва ли бабата от БГ?

# 275
  • Мнения: 636
Снежи, дано всичко е наред с твоите госпожици  Praynig А за шарката - не се притеснявай. Досега да се бяхме обадили  Mr. Green ако имаше нещо. Майтап. И аз не мисля, че е било шарка. Все си мисля, че щеше да има и други признаци  newsm78

Гаргамелчо
, (понеже и аз не съм си сменяла фамилията) чувала съм, че на границите трябва да доказваш, че ти си майка на детето - чрез акт за раждане. Инфото не ми е достоверно, обаче. Само слухове. За съжаление кой е майка и баща на детето пише само в дългата форма. Стискам палци всичко да се нареди възможно най-бързо. А кога заминавате?

Радост, мерси много за инфото за детските  Hug На другия ден получих писмо, където описват точно за какво е сумата. Оказа се, че са пратили детските само за юни, понеже се изчислява на базата на доходите за 2004. От юли изчисляват на базата на доходите за 2005, а ние закъсняхме с пращането на таксите и те още нямат данните. Допълнителните $100 започват от юли и най-вероятно ще ги пратят с другите.

Лоли, къде още бяхте на екскурзия? Разказвай да ни разнообразиш ежедневието  Hug И снимки искаме  Grinning Казвай къде какво видяхте, да зарибя мъжо, че и на мен ми се обикаля Канада. Опознай родината, за да я обикнеш  Laughing

Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 22:13 от Gery R.

# 276
  • Мнения: 1 153
Gery R. Благодаря за инфото,значи климата е подобен като нашия ThinkingМного ми се иска някой ден за малко да отскоча в Торонто,но за сега е само мечта Wink Grinning

# 277
  • Мнения: 449
Гаргамелчо, няма да идва майка ми.

шеметче, тази линия негра при мен се появи в 25 г.с., така че очаквай скоро и ти да се сдобиеш с такава.

Наде, намерили кори за баница? Аз използвам случая да питам къде мога да намеря бутер тесто, че са ми са се дояли едни такива засукани банички и кифли.

Момичета, някой знае ли нещо за kivito? Не е писала от месеци. Да не би да е на почивка в БГ?  newsm78

Приятна вечер на всички.  Hug

# 278
  • Мнения: 2 959
...някой знае ли нещо за kivito?...
Каролинка, наистина доста отдавна не се е появявала сред нас. Може би е заета с Кими, а и последно нали се похвали че се е запознала с много приятно съседско сем-во и казваше че не се спират от разходки.  Peace Успех с търсенето на бутер тестото! Hug

Дидолинка, успех с кърменето. Упорствай и всичко ще се оправи! Hug

Краси, как беше малкият Ти "ученик"? Hug

Момичета, желая ви весели и приятни дни, само радостни емоции и усмивки да Ви съпътстват! Hug

# 279
  • Мнения: 210
Тука сьм,тука сьм   Hug Laughing Hug
 Каролина, много си наблюдателна/трогната сьм че не сте ме забравили/ smile3525
 Не сьм ходила в БГтази година а може би и другата няма да ходим.
 Извинявам се за дьлгото отсьствие/по-точно неписане вьв форума иначе си ви чета редовно/
 Сьс Снежи си говоря по телефона.а с Дот се чуваме и виждаме понеже живеем много близко, така че не сьм ви сьвсем забравила,просто невинаги мога да напиша всичко което искам да кажа и затова ми е по-лесно да говоря по телефона.
 При нас няма нищо интересно програмата ни е една и сьща,може би новото е че Кими вече неиска да спи следобяд Twisted Evil Но пьк за сметка на това вечер заспива кьм 8- 8.30 и аз мога нещо да свьрша или да си почина.В неделя ако е хубаво времето ходим на пикник.От две седмици искаме да отидем на Порт Дувар,но все се случва лощо време,май и тази седмица го дават да вали #Cussing out и пак ще ни се размине.За сега е това ще гледам да сьм по редовна с писането.
 Снежи радвам се за Деската дано да няма нищо за което повече да се тревожиш.
 Сега сьм започнала да купувам дрешки на Ким за есента,така че ако някой знае за хубави сейлове нека да казва.

# 280
  • Мнения: 822
Между другото тази седмица на Port Dover ще има Pow Wow-индиански фестивал за танци и церемонии.Някой беше писал преди това,че иска да види истински индианци. GrinningТова е удобен случай и наистина приятно изживяване!Ние сме решили да ходим с приятели,но ако времето наистина е лошо... TiredЗапочна за жалост Канадската есен...

# 281
  • Мнения: 636
Между другото тази седмица на Port Dover ще има Pow Wow-индиански фестивал за танци и церемонии.Някой беше писал преди това,че иска да види истински индианци. GrinningТова е удобен случай и наистина приятно изживяване!Ние сме решили да ходим с приятели,но ако времето наистина е лошо... TiredЗапочна за жалост Канадската есен...


Сериозно ли! (Аз съм мераклийката за индианци  Crazy ) Да си жива и здрава, ще черпя за инфото  cheers Тъкмо мъжо ми беше поставил задача да избирам маршрута за този уикенд.

Някой може ли да ми даде превод на фразата Pow Wow (и като глагол)? Отдавна се чудя  newsm78

Кивито, здрасти. Отдавна не те бях засичала тук. Надето вече ще я изключваме щом не ще да ни пише  Crossing Arms Чу ли, Наде!

# 282
  • Мнения: 822
Гери,самите индианци използват описателно festival или gathering,но си държат на техния термин.А ето тук повечко и за глагола:
http://www.thefreedictionary.com/powwow

# 283
  • Мнения: 636
Ниара, мерси много   bouquet

# 284
  • Мнения: 676
Здравейте сладурани Heart Eyes
 
Снежи много се радвам, 4е Деси е добре и дано всичко е наред със Слава. Много целувки и на трите, мама Деси&Слава Heart Eyes

При нас положението е все още с по два реда сълзи и сополи Sad. Първият ден мина най-добре, Раян ми раза Бай-бай мамо и отиде да си играе, но е плакал по4ти през целия ден. Втория ден аз постоях около 4ас и той през цялото време се беше лепнал за мен и ми казваше с треперещ глас "Мамо моля те не ме оставяй сам" Cry. За днес запо4на още от снощи да ме подготвя, 4е неиска да ходи пове4е на градина и днес беше малка бойна сутринта. Нямам търпение да премине вси4ко това, както вси4ки минали по този път казват, траело около 2 седмици, но на мен тези 2 дни ми се видяха цяла ве4ност, днес даже забравих да му оставя на детето рани4ката с резервни дрешки и горничката с дългото ръкав4е, а е хладно днес. И си мисля цял ден "Каква съм патка" ooooh!

Какво ще правите събота има ли желаещи за среща?

Много прегръдки на вси4ки майки и дечица  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт