Седмичка/07.08.-13.08/- Августовска, Лятна, Усмихната, Слънчева и Мирна!

  • 12 350
  • 261
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 183
Привет от дале4ните земи!
Днес пак ба4ках. Нищо ново под слънцето. Томи с тати се разходили. Както обикновено, се прибрали с нова придобивка - този път пъзел с влак4ето Томас, нали са адаши  Wink

Е, Амей4е, опасна си Wink Няма да го изядем татито ви ... а и аз Шоки си имам, само 4е му казвам Хитрушко  Heart Eyes, но една "Линд"-а русокоса и синеока не отказвам  Mr. Green

Дидка, евала за баклавата!!! Обра овациите пак! bowuu  chef  bouquet А какви ки4ури искаше да си правиш?

Зай4е, 4естит рожден ден на татито ви и от мен!   bouquet Нека да ви е жив и здрав и много да ви слуша!  Mr. Green  bouquet

Калида, питаш ме за "нашите" НЗ пала4инки. Ами нашите са си наши  Mr. Green Аз си ги правя   chef А ина4е тук продават какви ли не, не съм купувала. Томи най ги предпо4ита с шоколад. Хапва и със сладко. Татито ни - комбинация от сладко и кашкавал или сирене. Аз предпо4итам солени, но и с мед бих хапнала. Тъни4ки ги правя, много тъни4ки даже станаха този път.
А за приликата между Томи и НИки не знам  newsm78 Няма особено голяма прилика. Томи е много бял, по-светъл. Ники е с по-матова кожа, 4ерни извити мигли, силно изразени вежди и тъмна коса. Но ина4е има нещо общо между тях. И двамата са едри4ки и ги мислят за по-големи. Ники много прили4а на мен, а аз пък намира доста от систър в Томи  Hug Heart Eyes

4естито ви полугодие, Руми!   bouquet Хайде дано да се оправите скоро!


# 256
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
, но една "Линд"-а русокоса и синеока не отказвам  Mr. Green

ахааааа, видя ли 3ащо си го крия
smile3534 smile3521 smile3533

да нацелуваш Томи от мен  Hug Heart Eyes  love001

# 257
  • Мнения: 5 183
, но една "Линд"-а русокоса и синеока не отказвам  Mr. Green

ахааааа, видя ли 3ащо си го крия
smile3534 smile3521 smile3533

 newsm48   newsm08

# 258
  • Мнения: 1 860
Здравейте, момичета!

 Вземам си от вкусните баклавички на Дидка и апетитно изглеждащата торта на Руми, и им пожелавам още безброй половин годишнини да изкарат! Hug И чакаме снимките от фото сесията. Wink

 Ние сме го ударили на неделен мързел. Телевизия, кафенце, идилия. Много поздрави и целувки от нас ще се чуем в новата седмичка!  bouquet

# 259
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и усмихнати привети, Момичета!

Дидолинке, как мина барбекюто?

Звездичката, липсваш ни, къде си? Ти да не си се подложила на някаква диета и без Форум, но ние си Те обичаме, да знаеш! Hug

Вечернице, целувки за Мирелката и Лени!

Тали Дан, Ти вече започна раб. седмичка, лека и успешна да е е тя за Вас!

Ели, как сте с Бадемката, да не сте пак по състезания? Hug

Румянка, честито Ви 6- месечно цветенце- Габи. Като станат проф. й снимки със слънчогледите, ще ги шерваш нали?! Hug

Майка, а какво е това влакче "Томас"- от аним. филмче ли е? Hug

Зайченце, не му се връзвай на свекъра Си, той е затова да дава съвети, а Ти си затова да не ги слушаш. Целувки за малкото Ти пораснало вече момченце Крис/ след като Той иска сестричка, значи и розовата лентичка в подписа Ти няма да се забави. Heart Eyes/.

Наничка, приятно продължение на сем. неделна идилия ви желая с двете Ти съкровища- Габи и Вал. Hug

...сьветьт на Калида 3а кьрмата е newsm10...
Амейка, как няма да е успешен съвета, като преди известно време Ти го сподели. Целувки за Шоки. Hug

Пепеляшчице, използвахте ли слънчицето с Мартинката? Hug

Приятен остатък от неделният ден Ви желая!

# 260
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ще се местим ли в нова тема? Flutter

# 261
  • Мнения: 2 959
Ще се местим, разбира се! Hug Ето я и новата седмичка.

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 01:39 от Kalida

Общи условия

Активация на акаунт