миялна машина

  • 9 830
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
а защо са толкова скъпи тия миални, да му се не види #2gunfire

Според мен напълно си заслужава инвестицията. Peace

# 16
  • Мнения: 7 391
             Аз не купих компактна защото беше по-скъпа от голямата ,а имам и предостатъчно място.Марката е Whirpool.Купила съм я преди 10 години и в момента е супер.Ако я видиш е като чисто нова.Нямам проблем нито с тенджери,нито с тави.Мие идеално и до сега не се е разваляла.Пу,пу...Вярно,че беше по-скъпа,но отдааааааавна си е върнала инвестицията. PeaceМоят съвет е висок клас на измиване дори и по - скъпа.  bouquet

# 17
  • Мнения: 61
 newsm78 миялна  машина  тапети и мушама са трите неща които не бих допуснала до къщата си!
защо ? защото това са най безполезните неща които има на света
Първо за да поставиш чиния и чаша /заедно/ в миялната трябва да изплакнеш чинията а като я изплакнеш имаш само още едно движение и тя вече е измита ЗА КАКВО ТИ Е ТОГАВА МИЯЛНА?
А АКО СИ ПОЗВОЛИШ ЛУКСА ДА ГИ СЛОЖИШ БЕЗ ДА ИЗПЛАКНЕШ ЧИНИЯТА ВСИЧКО ОТ НЕЯ ОТИВА НА ДЪНОТО НА ЧАШАТА - РЕСПЕКТИВНО ТРЯБВА ДА ПРЕМИЕШ ЧАШАТА. НЕЗНАМ НЕ СИ НАЛАГАМ МНЕНИЕТО НО СИ ПОМИСЛИ ПРЕДИ ДА ХВЪРЛИШ ПАРИ ЗА ТАКОВА НЕЩО

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
newsm78 миялна  машина  тапети и мушама са трите неща които не бих допуснала до къщата си!
защо ? защото това са най безполезните неща които има на света
Първо за да поставиш чиния и чаша /заедно/ в миялната трябва да изплакнеш чинията а като я изплакнеш имаш само още едно движение и тя вече е измита ЗА КАКВО ТИ Е ТОГАВА МИЯЛНА?
А АКО СИ ПОЗВОЛИШ ЛУКСА ДА ГИ СЛОЖИШ БЕЗ ДА ИЗПЛАКНЕШ ЧИНИЯТА ВСИЧКО ОТ НЕЯ ОТИВА НА ДЪНОТО НА ЧАШАТА - РЕСПЕКТИВНО ТРЯБВА ДА ПРЕМИЕШ ЧАШАТА. НЕЗНАМ НЕ СИ НАЛАГАМ МНЕНИЕТО НО СИ ПОМИСЛИ ПРЕДИ ДА ХВЪРЛИШ ПАРИ ЗА ТАКОВА НЕЩО

Говориш пълни глупости. Как може да го крещиш, след като дори не си имала миялна ( предполагам- от твърдението ти, че няма да допуснеш по дома си, а напразно: или ако си имала то си използвала напълно погрешно). Нищо от това , което си написала не е така. Нищо не се изплаква, само се отстраняват грубите отпадъци, но ти и в мивката не ги слагаш , нали? Чашите-за твое сведение са над чиниите. Поставят се с отвора на долу при това, нищо не може да "влезе" в тях. Направо ме разби с мнението си. ooooh! Но те разбирам- само, човек опитал тази екстра да си почива, докато машината мие, може да я оцени. За стотен път във този форум повтарям,че машината ми е клас ААА и мие повече от перфектно ! Всичко скърца от чистота. ХАрчи ми по-малко от половин кубик вода на месец. Сметката за тока също не е нарастналакой знае колко, долу-горе си плащаме еднаква сума почти всеки месец. А ти си мий на ръка, щом ти харесва. Аз пък седя тук, а машинката ми току що приключи миенето. След малко ще стана да си подредя чистите и топлички съдове в шкафовете. hahaha

# 19
  • София/Перник
  • Мнения: 985
newsm78 миялна  машина  тапети и мушама са трите неща които не бих допуснала до къщата си!
защо ? защото това са най безполезните неща които има на света
Първо за да поставиш чиния и чаша /заедно/ в миялната трябва да изплакнеш чинията а като я изплакнеш имаш само още едно движение и тя вече е измита ЗА КАКВО ТИ Е ТОГАВА МИЯЛНА?
А АКО СИ ПОЗВОЛИШ ЛУКСА ДА ГИ СЛОЖИШ БЕЗ ДА ИЗПЛАКНЕШ ЧИНИЯТА ВСИЧКО ОТ НЕЯ ОТИВА НА ДЪНОТО НА ЧАШАТА - РЕСПЕКТИВНО ТРЯБВА ДА ПРЕМИЕШ ЧАШАТА. НЕЗНАМ НЕ СИ НАЛАГАМ МНЕНИЕТО НО СИ ПОМИСЛИ ПРЕДИ ДА ХВЪРЛИШ ПАРИ ЗА ТАКОВА НЕЩО

Е това нещо може да го каже човек, който никога не е ползвал миялна!  ooooh! Егати... че то си има начин на подредба на съдовете и btw излизат даже сухи! Освен чисти!

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И за да не бъда голословна, ето кадри от последното  миене преди малко. Това направи моята любима Мими за мен, докато аз си четях БГ Мамма Laughing :









А това е филтъра след миене. Има само остатъци от подправки, чубрица, черен пипер и някоя и друга мравка, защото малкия беше оставил чиния с диня на терасата. Rolling Eyes



Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 16:57 от djemma

# 21
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Djemma,откъде си взела твоята Мими?И аз имам намерение за миялна и искам нещо добро.Но като казваш,че си доволна пт твоята,а и цената е добра..........Дай малко инфо.Откъде и какви пари Thinking

# 22
  • Мнения: 386
Аз ползвам ето тази помощница http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014342
E да ви кажа съм много доволна,може би ако беше по голяма щеше да е по добре но нямаме място.

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И още нещо- снимките ми са жив пример за това как една 60 см миялна никак не е голяма. Както виждате имам малко чинии, прибори и чаши. Повечето са ми тенджери, тенджерки, тиган, легенчета, в които меся тесто, разни джунджурии от пасатора и т.н Малко е неестетично подредена, ама не знаех, че ще се наложи да я снимам. Ама всичко трябваше да събера за едно миене.  Събирам от вчера съдовете и днес я пуснах.
Айде стига, че направо ви зарибих тука да си купувате машина с тия нагледни материали. Joy
Шегувам се. Просто се подразних от изказване, неподкрепено с доказателства, затова подкрепих с такива моето. Laughing


Между другото Charla , какво стана, сдоби ли се с уреда или още проучваш? Похвали се. Laughing

Последна редакция: чт, 24 авг 2006, 23:15 от djemma

# 24
  • Мнения: 61
Напротив. Използвах я достатъчно време  по точно хабих си нервите .Не казвам че съм най правата но специално за този уред никой не маже да ме убеди че е удобен ,рационален или каквото и да е друго. Въпрос на гледна точка.

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Напротив. Използвах я достатъчно време  по точно хабих си нервите .Не казвам че съм най правата но специално за този уред никой не маже да ме убеди че е удобен ,рационален или каквото и да е друго. Въпрос на гледна точка.

Значи уредът ти е бил скапан.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт