Кои са цветовете на есен-зима 2006?

  • 5 991
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Момичета, кажете какви са модните тенденции, че с това бебе съвсем излязох от час  baby_neutral
Нещо като оранжево и кафяво ми се върти, обаче се моля да не съм права, че 1/ не ми ходят и 2/ миналата зима ми писна това умряло кафяво навсякъде  Close

# 1
  • Мнения: 238
това което аз знам :

Златно
Сребърно
Лилаво(по-скоро ТЪМНО лилаво)
Черно


На мен пък ми е интересно за цветовете на косите кое ще е ХИТ,не че е от голямо значение,защото като не ти отива.......Wink

# 2
  • Мнения: 565
Ами тук масово са заредили едно такова тъмно жълто (като горчица) по всички магазини - блузи, чанти, ръкавици, колани и т.н. Също и животински шарки. Наскоро видях снимка на Виктория Бекъм с такава туника. Казват и за червеното че щяло да е на мода и есента.

# 3
  • Мнения: 5 622
Червеното, ако е на мода ще умра от кеф...обожавам го направо!  Heart Eyes Аз харесвам и кафяво. Добре ми стои. Виж жълтото....  Stop

# 4
  • Мнения: 565
Червеното, ако е на мода ще умра от кеф...обожавам го направо!  Heart Eyes Аз харесвам и кафяво. Добре ми стои. Виж жълтото....  Stop

И аз много обичам червено.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 498
Бяло, черно и сиво....в последния бр. На Максимум са изредени тези цветове като модни тенденции...

# 6
  • Мнения: 13 512
Черно и бяло. Тази пролет в  Амстердам и Лондон всичко беше в тези цветове по витрините . И като се има предвид, че тук тенденциите се забавят сда сезона, предполагам и аз ,че ще е черно и бяло. Такива неща предимно видях и в Бети Баркли,като че ли и в Дика мернах подобна колекция.

# 7
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
Ами тук масово са заредили едно такова тъмно жълто (като горчица) по всички магазини - блузи, чанти, ръкавици, колани и т.н. 

 Sick ужасен цвят

# 8
# 9
  • Мнения: 13 512
Според мен тези цветове ще закъснеят,докато дойдат- няма да са за тази есени-зима.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Мисля, че златното и животинските шарки найстина ще са актуални, което е супер защото аз много ги харесвам.
А относно косите, последно четох на Митко Дамов едно интервю, че много актуални ще са  плътните цветове от кафявата гама. newsm10

# 11
  • Мнения: 1 417
Златно, червено , пурпурно - различни нюанси на лилавото, руби ред

# 12
  • Мнения: 5 539
Лилавото е добре. Сиво и кафяво не ми се носят, и без това идва най-мрачния сезон на годината - ноември и декември Confused Иска ми се една цветна шарена зима в ярки тонове Hug

# 13
  • Мнения: 181
 GrinningИ аз съм за червеното много го харесвам ,пък ми и стои добре Embarassedаман от това кафяво Grinning

# 14
  • Мнения: 88
Прави ми впечатление , че определено са златисто и сребристо , лилаво , кафяво, комбинация черно/бяло .

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 612
Златно, лилаво.... хи хи хи  Crazy
и на пазара да ни продават
хи хи хи
 #Silly rotfImbo

# 16
  • София
  • Мнения: 1 456
Зелено, Лилаво и Кафяво, поне според Мис 60:)  Иначе палта - черно и бяло

# 17
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Новата колекция на Манго е изцяло в черно и бяло. Мисля, че и златистите и сребристите цветове също ще са хит. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 846
Четох за тенденциите в сайта на "Вог". Основното е сивото - впрочем като гледам първите витрини в София, заредени с нова колекция, сивото явно наистина ще властва. Освен това червено. Черно и бяло също.

Обувките са страхотни - ретро, много ме кефят. Тъпи отпред, с малка платформа и ток, който не е нито много тънък, нито дебел, но задължително висок. Ако има панделка или каишка, но не на глезена, а през средата на стъпалото ще сте най-авангардни. Simple Smile

P.S.  А тия дрънканици дето тук идвала модата година по-късно ги разправяйте на друг. Миналата година по това време в Париж и Брюксел всичко беше залято с кафяво и тюркоазено и решено в етно-стил, както и тук. Wink

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз тъкмо се сдобих със септемврийския "Воуг", но още не съм го разгледала подобаващо. На пръв поглед - цветове - има специална тема за червеното. Бяло и черно. Много сиво - всички нюанси. Фино плетени рокли и поли. Клинът се завръща - под рокли, поли, къси панталони.
Връхна дреха - голяма статия за парка-та.
Тесни панталони със сако - класическите костюми.
Дънките - тесните са аут. Много модерни са широките дънки (като от манга филмче). Аз като ви разправях пролетта... И сега си имам два чифта, тра-ла-ла (само че няма да ги нося дълго, тра-ла-ла  Confused, че са тесни в талията, мда).
Има доста рокли с висока талия, под гърдите. Някои палта се носят с колан на същото място. Има палта тип шинел, но три-четвърти, има и силно разкроени, като пелерина,с огромни копчета (като от 60-те).
Клер е писала за обувките, много са красиви, с остър връх не видях, ура!

# 20
  • Мнения: 5 228
Сиво, лилаво, едно много специфично зелено - светло, но убито (страшно го обясних  Mr. Green).

# 21
  • Мнения: 1 413
Имам страхотно вталено сако, което е много особен сиво-лилавееещ цвят и такава блуза - страхотно!
И червен костюм...ммм
Но нямам нито един панталон за работа newsm78 - административен стил + голямо д. за обуване = ?
А блуза за под сакото на червения костюм - хайде, помогнете - рае ли да е?

А, как ви се вижда тази риза с 3 яки - аз много искам една такава за работа  Wink
http://bgphoto.net/photos/9884/o632927173028906250.jpg

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 15:01 от мечтица

# 22
  • Мнения: 3 342
Честно казано, яката на ризата никак не ми допада - твърде натруфено се получава. А и не стои особено добре...
А и цялостната визия на манекенката е ... как да се изразя... "неподходяща" newsm78
Ризата никак, ама никак не ми се връзва с ръкавиците, да не говорим за комбинацията между ризата и жилетката...

# 23
  • Мнения: 5 475
Тук по магазините са заредили с дрехи в златно, черно,сиво  и различни нюанси на лилавото.  Peace

# 24
  • Мнения: 13 512
P.S.  А тия дрънканици дето тук идвала модата година по-късно ги разправяйте на друг. Миналата година по това време в Париж и Брюксел всичко беше залято с кафяво и тюркоазено и решено в етно-стил, както и тук. Wink
Да, точно това черно и бяло властваше в новите колекции през януари-февруари в Амстердам,Брюксел и Лондон...не споря за миналата година,че по стечение на обстоятелствата не съм пътувала. Но  ми е правило впечатление,че колекциите се разминават.Особено личи  във фирмените магазини. Но няма да навлизам в спорове. Просто си казах мнението ,базирано на наблюдения-че пролетта съм  видяла черно и бяло и че предполагам есента у нас ще е такава.

# 25
  • Мнения: 2 697
Момичета, направо ме отчаяхте - как черно, бяло, сиво, лилаво.......ще бъде една ултра-мрачна зима...аз модерна, немодерна, ще си заложа на червеното, друго си е навъсеният ти ден да светне в нещо топличко...

# 26
  • на терасата
  • Мнения: 661
Снимката на мечтица е от Бурда, а ето и сайта :
http://www.burdamode.com/Magazine,1270777,deDE.html;jsessionid=A … 3564F6F11B882ECDC
и всичко друго го има тук:
http://www.style.com/fashionshows/collections/F2006RTW/runwayshows/index.html

Успех в избора!

# 27
  • на терасата
  • Мнения: 661
и още един сайт:
http://osinka.ru/Zhurnaly/

# 28
  • Мнения: 614
Лилаво  newsm09 Ужас!!!

# 29
  • Мнения: 1 413
Честно казано, яката на ризата никак не ми допада - твърде натруфено се получава. А и не стои особено добре...
А и цялостната визия на манекенката е ... как да се изразя... "неподходяща" newsm78
Ризата никак, ама никак не ми се връзва с ръкавиците, да не говорим за комбинацията между ризата и жилетката...

Тони, подкрепям за цялостната визия - ръкавиците и жилетката Peace
Обаче аз на работа трябва да ходя "с костюм сако и пола или сако и панталон" - цитирам ти ПИСМЕНА заповед, та единствено разнообразие са ми някакви такива интересни елементи...все пак в работно облекло прекарвам 5 дни в седмицата - доста е кофти, но...

# 30
  • Мнения: 13 512
Аз пък много се кефя на лилаво-отива ми и си имам  добър набор от аксесоари в тази гама, доволна съм!Черното и бялото не ми харесват много,защото са ми тривиални, но лилавото,жълтото и червеното ме кефят!

# 31
  • София
  • Мнения: 2 846
P.S.  А тия дрънканици дето тук идвала модата година по-късно ги разправяйте на друг. Миналата година по това време в Париж и Брюксел всичко беше залято с кафяво и тюркоазено и решено в етно-стил, както и тук. Wink
Да, точно това черно и бяло властваше в новите колекции през януари-февруари в Амстердам,Брюксел и Лондон...не споря за миналата година,че по стечение на обстоятелствата не съм пътувала. Но  ми е правило впечатление,че колекциите се разминават.Особено личи  във фирмените магазини. Но няма да навлизам в спорове. Просто си казах мнението ,базирано на наблюдения-че пролетта съм  видяла черно и бяло и че предполагам есента у нас ще е такава.

Ами то колекциите винаги показват следващия сезон, не е ли така? През пролетта се показват тенденциите за есен-зима, а през есента за пролет-лято. Peace

# 32
  • Мнения: 5 103
По магазините гледам сиво,черно и бяло newsm78 и лилаво Sick

# 33
  • София
  • Мнения: 2 846
Момичета, направо ме отчаяхте - как черно, бяло, сиво, лилаво.......ще бъде една ултра-мрачна зима...аз модерна, немодерна, ще си заложа на червеното, друго си е навъсеният ти ден да светне в нещо топличко...


Червеното ще е един от хитовете на сезона! Споко! Wink

# 34
  • Мнения: 13 512
Ами то колекциите винаги показват следващия сезон, не е ли така? През пролетта се показват тенденциите за есен-зима, а през есента за пролет-лято. Peace
Имах предвид колекциите по магазините, не на ревюта.

# 35
  • Мнения: 3 342
Обаче аз на работа трябва да ходя "с костюм сако и пола или сако и панталон" - цитирам ти ПИСМЕНА заповед, та единствено разнообразие са ми някакви такива интересни елементи...все пак в работно облекло прекарвам 5 дни в седмицата - доста е кофти, но...

Искрено ти съчувствам за което...
И в моята работа има определен дрес-код, но, Слава Богу, е неписан. Съобразяваме се какво обличаме, но все пак си позволяваме и известни волности, различни от "сако и..."

# 36
  • София
  • Мнения: 2 846
Ами то колекциите винаги показват следващия сезон, не е ли така? През пролетта се показват тенденциите за есен-зима, а през есента за пролет-лято. Peace
Имах предвид колекциите по магазините, не на ревюта.

ОК. Не искам да мислиш, че целя да наложа мнението си на всяка цена. Просто съм абсолютно убедена, че тук модата е адекватна на световната. Simple Smile Peace

# 37
  • Мнения: 13 512
ОК. Не искам да мислиш, че целя да наложа мнението си на всяка цена. Просто съм абсолютно убедена, че тук модата е адекватна на световната. Simple Smile Peace
В интеес на истината, аз също не споря, нито съм лично засегната- това е поредната"лекичка " тема. Но ддругата седмица ще съм в чужбина и ще поснимам малко витрини да сравним. Grinning Peace

# 38
  • Мнения: 952
по нашите магазини са изкарали старите парцалки в кафявата и зелена гама Rolling Eyes но явно не това щее модерното тази есен.Радвам се за червеното беше ми фаворит през лятото мислех и с него да карам през есента, ето че съм улучила правилния избор. Радвам се и за лилавото, бялото и черното все цветове с които имам какво да съчетая. Peace

# 39
  • Мнения: 7 837
Съдейки по каталозите и магазините - екрю, кафяво, лилаво, оранжево, пастелно зелено, червено.
Връщат се шарените жилекти с дължина до коляно. Палтата са предимно в ярки цветове.

# 40
по нашите магазини са изкарали старите парцалки в кафявата и зелена гама Rolling Eyes но явно не това щее модерното тази есен.
И при нас така,все едно се връщаме в миналата година,а на мене ми омръзна целия град-в кафяво и златисто ooooh!А за моделите какво ще кажете?Харесвам изчистения,семпъл спортно-елегантен силует,но по магазините пак се стягат за карнавал май-волани,дантелки,пайетки,монетки,във връхните дрехи-вмъкнати асиметрично парчета  ярки платове...хич не ме радват.

# 41
  • Мнения: 565
Лилавото не беше ли модерно миналата зима? Rolling Eyes Аз имам лилава крокодилова чанта оттогава и определено тук беше много популярно. Предполагам че ще е модерно и тази зима щом казвате.   bouquet

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Лилавото не беше ли модерно миналата зима? Rolling Eyes Аз имам лилава крокодилова чанта оттогава и определено тук беше много популярно. Предполагам че ще е модерно и тази зима щом казвате.   bouquet

Писка Лиска, я кажи какви цветове преобладават при есенните обувки, че майка ме си връща след месец от Лондон да знам какво да й поръчам?  bouquet

# 43
  • Мнения: 4 212
Златно, лилаво.... хи хи хи  Crazy
и на пазара да ни продават
хи хи хи
 #Silly rotfImbo

naj-vdqsno e da6terq mi, oble4ena v lilavo sas zlatisto, dankite sa s lilav kolan i lilavi konci, obuvkite sa "balerinki" s tigrova okraska v lilavo i 4erno. Ne mislq 4e e za "pazara" stoi mnogo mladejko i stilno.
Tova e ot kolekciata na "bershka" za esen zima 2006- 2007

http://images10.snimka.bg/001150556.jpg

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 19:55 от Teya

# 44
  • Мнения: 13 512
Лилавото не беше ли модерно миналата зима?
И аз така мисля, защото зимата си донесох от Холандия доста неща в лилаво...по витрините преобладаваше лилавото..а сега чувам,че за България е  актуално.
Във Варна има един магазин,който го зареждат от София.Дрехите са наистина шити за износ- за известни марки. Та там наистина се продават неща, различни по цветове от тези по другите магазини-по-точно неща,които са модерни  в Европа през сезона.

# 45
  • Мнения: 565
Лилавото не беше ли модерно миналата зима? Rolling Eyes Аз имам лилава крокодилова чанта оттогава и определено тук беше много популярно. Предполагам че ще е модерно и тази зима щом казвате.   bouquet

Писка Лиска, я кажи какви цветове преобладават при есенните обувки, че майка ме си връща след месец от Лондон да знам какво да й поръчам?  bouquet


Soff, напоследък все не мога да намеря време да се разходя по магазините и гледам главно по витрините на път за работа. Като цяло за обувки виждам (засега) сиво, черно, кафяво, бежово, червено,тъмно жълто и животински шарки (май последните 2 са нови само), но не съм имала време за по-обстойно оглеждане. Ако видя нещо ново ще ти пиша. Ако искаш погледни www.riverisland.co.uk - те са в Лондон и аз харесвам много техните обувки, но гледам че още не са си "ъпдейтнали" сайта изцяло. Видях че имат някои нови модели все пак. Дано съм ти помогнала поне малко.  Hug

# 46
  • Мнения: 2 013
Уф, миналата година всичко беше в кафяво - аз го обичам, но ми се отщя да го нося, точно защото по улиците вървяха едни кафяви легиони. Сега ще прочета специално кои цветове са модерни и ще се насоча към други...

# 47
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да допълня какво има още в списанието (вж. 1 стр. на темата).
Дънките вече са с висока талия (и с широки крачоли).
Леопардовите шарки се били завърнали в аксесоарите.
Модерни са големите чанти, особено тези, които се носят през тялото. При това, не спортни, а дамски, кожени.
Модерни са и малки чанти, които се носят на кръста.
Много тънки златни колани.
Някои дизайнери (почти всички,, май) предлагат мода а ла 80-те - онези шалове, които се носеха на главата, увити (ако си спомняте), широки панталони, както и много тесни от винил, черни, с широки мъжки ризи. За клинчетата казах. Черни чорапи, високи, над боти и ботуши.
Все още е модерна комбинацията от различни тъкани - вълнен пуловер с много тънка копринена или шифонена пола, примерно. Памук си се носи през зимата.
Полото още е модерно.
Има само едни островърхи ботуши, на Готие, ама той все е наопъки.  Mr. Green
Карето още е на мода, пепитът (но не колкото преди две години).
Дрехите, "взети назаем" от мъжкия гардероб - костюм, риза, шапка, жилетка, че и тиранти.

# 48
  • Мнения: 4 212
Лилавото не беше ли модерно миналата зима?
И аз така мисля, защото зимата си донесох от Холандия доста неща в лилаво...по витрините преобладаваше лилавото..а сега чувам,че за България е  актуално.
Във Варна има един магазин,който го зареждат от София.Дрехите са наистина шити за износ- за известни марки. Та там наистина се продават неща, различни по цветове от тези по другите магазини-по-точно неща,които са модерни  в Европа през сезона.
и тази година е актуално лилавото, модата се сменя на 2 години. Просто сега измества кафятвото, навлиза  комбинацията 4ерно и сиво, сиво във вси4ките му нюанси,4ервено, 4ерно и бяло,мнооого тъмно синъо и неговите нюанси, пясък.....
панталоните са много тесни, по4ти като клин, прави и класи4ески панталони с италиански джоб,полите се носят с 4орьпогащник_клин. Талията си е на мястото или леко паднала.
http://www.vogue.es/index.php/mod.desfiles/mem.detalle/iddesfile … 8d6ea9935c55.html

Последна редакция: сб, 02 сеп 2006, 20:00 от Teya

# 49
  • Мнения: 2 897
Комбинацията от бяло,черно, и сиво ,също и червеното ми допада,но леопардовите шарки,златните коланчета,клинчетата нещо не ми се нравят noМай няма много да съм в крак с модата този сезон Thinking Grinning Wink

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
.
панталоните са много тесни, по4ти като клин, прави и класи4ески панталони с италиански джоб,полите се носят с 4орьпогащник_клин. Талията си е на мястото или леко паднала.
.
кажете ми моля какво е "италиански джоб" и ако може ми покажете картинка, че не съм от най-схватливите Blush

# 51
  • Мнения: 4 473
Дънките вече са с висока талия (и с широки крачоли).
Леопардовите шарки се били завърнали в аксесоарите.
 

 Shocked Shocked Shocked
Това е ужасно. И аз ще съм демоде, няма как Tired

# 52
  • Мнения: 3 835
Лятото като че ли червеното не успя да се наложи!
Надявам се есента да не е така. Решила съм да си купя червени обувки. Само че днес видях само едни и то за 75лв.
Докато чанта си харесах - средна големина, не знам дали да си я взимам. Много ми хареса златистата от следващия каталог на Ейвън.  newsm78
Все още се продават много модели в кафяво - нямам против него, и гримовете са ми все такива.
Черното ми е омръзнало.
Значи сиво ... от години не съм носила, а много го обичах.

# 53
  • Мнения: 13 512
Предавам и аз директно от Harrods Laughing.Вси4ко е 4ерно и бяло,тук-там и 4ервено.Много  леопард,пони и  зебра,а дынките са много  тясни-тип цигара.Тук   ги носят отгоре с пола или  рокля,сыщо така и клиноше се носят.Обушките и  ботуюите са заоблени,тук-таме има  все още и  каубойски.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Много  леопард,пони и  зебра,а ...........................
В кой смисъл: десена на дрехите? присъства като акцент или при аксесоарите? /аз тези "негърски шарки" ги харесвам и нищо, че седят малко "евтино" бих се докарвала от време на време с тях./ А животинските краски в кафяво-черно /черно-бяло/ ли са или има "вплетени" нетипични за шарката цветове?
и какво по дяволите представлява "италиански джоб"?[/size]

# 55
  • Мнения: 13 512
Не,няма нетипицчни цветове-обувки,4анти,колани-в кафяво-бежово и 4ерно-бяло. По дречите не е много изразено.ђПо-скоро е чисто черно или на квадрати,едыр пипит,райета.И чисто червено-палта,манта...

# 56
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не,няма нетипицчни цветове-обувки,4анти,колани-в кафяво-бежово и 4ерно-бяло. По дречите не е много изразено.ђПо-скоро е чисто черно или на квадрати,едыр пипит,райета.И чисто червено-палта,манта...
Благодаря на специалния пратеник!   bouquet

# 57
  • Мнения: 1 063
Сиво и бяло за панталони. И много плетени неща от типа на пончо - черни, бели.

# 58
  • Мнения: 11 004
Дано клиновете наистина се върнат на мода  Simple Smile С ботуши е много удобно.

# 59
  • Мнения: 72
Мисля,че златистото,сребристото,лилавото и животинските шарки ще са актуални този сезон.Това са десените,с които са облечени манекените по витрините на Пазарджик.И разбира се-вечният деним....

# 60
  • Мнения: 2 952
Златно, лилаво.... хи хи хи  Crazy
и на пазара да ни продават
хи хи хи
 #Silly rotfImbo

баш така Joy

# 61
  • Мнения: 13 512
Не,няма нетипицчни цветове-обувки,4анти,колани-в кафяво-бежово и 4ерно-бяло. По дречите не е много изразено.ђПо-скоро е чисто черно или на квадрати,едыр пипит,райета.И чисто червено-палта,манта...
Благодаря на специалния пратеник!   bouquet
Eeeeeeeee,не мога да не оправдая доверието ви,след като ми платихте разноските Laughing

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
.
панталоните са много тесни, по4ти като клин, прави и класи4ески панталони с италиански джоб,полите се носят с 4орьпогащник_клин. Талията си е на мястото или леко паднала.
.
кажете ми моля какво е "италиански джоб" и ако може ми покажете картинка, че не съм от най-схватливите Blush
ЗА "ИТАЛИАНСКИЯ ДЖОБ" НИКОЙ НЕ ЩЕ ДА МИ КАЖЕ     cry

# 63
V Germany zvetovete na esen-zima2006-2007 ste sa 4ervenoto i trigrovij motiv  bouquet

# 64
Яна, италианския джоб е джобът, който е направен отстрани на панталона - отвора е вертикален. При дънките например е хоризонтален и се нарича френски. Дано да се сетиш какво се опитвам да ти обясня.
Всъщност съм Шеди, но влизам като гостенка.

# 65
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Кафяво и бежово все още са "модни" цветове.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 19:30 от Василиса Умница

# 66
  • Мнения: 3 929
Пастелните земни тонове на зеленото, кафявото, бежовото - техните нюанси. Зимата - сиво, черно-бяло.

# 67
  • Мнения: 6 167
виждам, че са изброени вече основните 7 цвята  Wink
но и аз да кажа
черно и бяло
червено
кафявото още е на мода.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Благодаря ти Шеди  Heart Eyes


Кафяво и бежово все още са "модни" цветове.
тогава задължително ще си взема един кафяв панталон дето му се чудих днес /да не стане като червените ми обувки  Cry/

# 69
  • Мнения: 105
Златно, кафяво и може би червено, защото все по често срещам този цвят по магазините. 

# 70
  • Мнения: 857
Всякакви животински-тигрово,зеброво....., червеното и лилавото..

# 71
  • Мнения: 5 647



На мен пък ми е интересно за цветовете на косите кое ще е ХИТ,не че е от голямо значение,защото като не ти отива.......Wink

В този ред на мисли съм решила да си променя цвета на косата, с два тона по-светла, в меден нюанс. Дали ще ми отива- предполагам, защото и преди съм била така, а и фризьорката ми няма да се изгаври с косата ми.  Mr. Green Иначе какво е модерно тази есен- ти си го написала, че дори и да е модерно като не ти отива...

Общи условия

Активация на акаунт