Кухненските мивки

  • 33 297
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 041
Нашата е от около 5 г. /от полимермрамор/. Струваше около 300 лв. Все още няма никакви драскотини. Доволна съм от размерите и качеството и. Не си спомням дали беше внос от Италия или Гърция. Сега съм чула, че и в Пловдив ги произвеждат.

# 16
  • Мнения: 5 622
Тези мивки, не изглеждат ли като пластмасови на вид?  Rolling Eyes Нещо не се впечатлих...

# 17
  • Мнения: 7 430
Тези мивки, не изглеждат ли като пластмасови на вид?  Rolling Eyes


И на мен на такива ми приличат newsm78
Може ли някой да покаже снимка по от близо Wink ...иначе ако има червен цвят - си ги заплювам веднага Peace

# 18
  • Мнения: 4 202
Тези мивки, не изглеждат ли като пластмасови на вид?  Rolling Eyes Нещо не се впечатлих...

И аз така, виждала съм ги у разни познати и винаги съм си мислела, че са пластмасови   newsm78

# 19
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
http://www.vrv.dir.bg/products-1.html ние сме с такава ... Много съм доволна

# 20
  • София/Перник
  • Мнения: 984
Моята мивка също е от гранит. И не е вярно, че се чупят лесно, както и че се надраскват лесно.
Ето моята на италианската фирма Elleci - цвета й се води титаний от серията на Metaltek.

Полимермрамора е по-различен от гранита и доста по-евтин. Правят се такива мивки и в БГ и затова цената им е ниска. И наистина приличат малко на пластмаса, но не са толкова лоши.  Peace

# 21
  • Мнения: 686
А някой да знае как вървят цените на индивидуалните  проекти за кухня?

1000-2000 лева, зависи от фирмата-изпълнител, размерите на кухнята, елементите, които ще се включат и т.н. Това е ориентировъчна цена без електроуредите.

# 22
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
http://www.vrv.dir.bg/polimermramor-1.html ЕТо малко инфо за ПОЛИМЕРМРАМОРЪТ. Нашата мивка стуваше 180 лв. преди 2 години /с корита е/. Има и избор на цветове.

# 23
  • Мнения: 2 161
Моята мивка също е от гранит. И не е вярно, че се чупят лесно, както и че се надраскват лесно.
Ето моята на италианската фирма Elleci - цвета й се води титаний от серията на Metaltek.

Полимермрамора е по-различен от гранита и доста по-евтин. Правят се такива мивки и в БГ и затова цената им е ниска. И наистина приличат малко на пластмаса, но не са толкова лоши.  Peace
Моята също е от серията Metaltek.Когато я купувахме ни предложиха и от Granitek.В крайна сметка се спряхме на първата.

# 24
  • Мнения: 6 167
da si priznaja, za pruv put chuvam za takiwa mivki.
mojata e ot alpaka.
wodata tuk e dosta warowita, tezko e za poddruzane.
utajava se vjaka kapka i e goljam koshamar.
sjte se zamisjla za sledvashtata mivka  newsm78

# 25
  • Варна
  • Мнения: 956
Моята също е от полимермрамор. Когато я купувах беше около 150 лв.
Ето я как изглежда при ремонта Simple Smile http://images10.snimka.bg/001180191.jpg

# 26
  • Мнения: 2 839
Моята мивка също е от гранит. И не е вярно, че се чупят лесно, както и че се надраскват лесно.
Ето моята на италианската фирма Elleci - цвета й се води титаний от серията на Metaltek.

Полимермрамора е по-различен от гранита и доста по-евтин. Правят се такива мивки и в БГ и затова цената им е ниска. И наистина приличат малко на пластмаса, но не са толкова лоши.  Peace
Моята също е от серията Metaltek.Когато я купувахме ни предложиха и от Granitek.В крайна сметка се спряхме на първата.
И моята  Laughing Но моята е  Granitek, оказа се че има цвят абсолютно същия като плота ми, и се получи интересно. Предполагам от ВЕТО?  Mr. Green
МОята 3 години няма никакъв проблем. Варовикът изобщо не личи!

# 27
  • Мнения: 7 640
да питам и тук - някоя от вас има ли аксесоари към мивките  Laughing- дъски, отцедници, ванички?

# 28
  • София/Перник
  • Мнения: 984
да питам и тук - някоя от вас има ли аксесоари към мивките  Laughing- дъски, отцедници, ванички?
Ваничка Simple Smile - голяма гъДзария  Mr. Green - удобна е за миене на зеленчуците и плодовете. Малко е голяма иначе, но се свиква. В момента стои в шкафа под мивката.  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 839
да питам и тук - някоя от вас има ли аксесоари към мивките  Laughing- дъски, отцедници, ванички?
Каква дъска?  newsm78
Имам пластмасов отцедник и не съм го ползвала нито веднъж. Даже бях забравила, че имам, а май би ми вършил работа за туй-онуй  Laughing
Имам резачка на малкото корито на мивката.

Общи условия

Активация на акаунт