Варненски благотворителни деяния ІІІ

  • 13 726
  • 340
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 039
тогава поне снимките да са в цветни рамки, смятам че повече ще се зарадват

# 316
  • Мнения: 748
Портретните има още но не съм ги качила Simple Smile И Ivy има портретни Simple Smile С качването е хубаво да им дадем и на тях да си ги имат ...

# 317
  • Мнения: 13 512
скорпионче- запишете всички снимки с Иви на по едно СД и да се  видим да ми ги дадете, за да задействам печата.
Маленна- ще ти дам  да си избереш на кои снимки да направиш рамки

# 318
# 319
  • Мнения: 6 039
http://malena2004.multiply.com/photos/album/89

тук пуснах няколко рамки с децата, на които имам снимки
помагайте с имената, ако ги знае някой

очаквам още портретни снимки на останалите

# 320
  • Мнения: 13 512
сега ще ти ги пусна  на хелло

# 321
  • Варна
  • Мнения: 2 171
http://malena2004.multiply.com/photos/album/89

тук пуснах няколко рамки с децата, на които имам снимки
помагайте с имената, ако ги знае някой

очаквам още портретни снимки на останалите

Супер са!
14 снимка- Митко и Андрей/някой да ме провери Wink/.

# 322
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ех, в нещастие съм... Не ги познавам тия деца, само веднъж съм ги виждала, толкова несериозно!!  Confused

Искам да поздравя и благодаря на всички за осъществяването на това пътешествие! Вероятно децата ще го помнят цял живот!  Heart Eyes

# 323
  • Мнения: 6 039
mоника ми изпрати доста снимки на децата, продъкжавам да качвам на сайта

# 324
  • Мнения: 13 512
Ех, в нещастие съм... Не ги познавам тия деца, само веднъж съм ги виждала, толкова несериозно!!  Confused

Искам да поздравя и благодаря на всички за осъществяването на това пътешествие! Вероятно децата ще го помнят цял живот!  Heart Eyes
Ами то с това твойто училище.....Не си стоиш в къщи с малкото дете, ами си се разпищолила с колеги по лекции и  упражнения! Вземи си бележка и  се включвай в  посещенията в Овчарово, а не само на вакханалиите в сряда вечер, аааааааааааааама ха със ха!

# 325
  • Мнения: 301
И аз да кажа колко съм щастлива, че успяхме да подарим такъв празник за дечицата! Дано да им се случва по-често... Радвам се че ви открих, радвам се  че го правите от сърце, децата го усещат - запечатах толкова много детски усмивки....
Снимките ви са чудесни, спомням си че Ivy беше направила няколко страхотни портретни от 1-ви юни. Ще добавя и аз Мonda. Благодаря ти за помощта днес.Ще е хубаво да ги събираме и подреждаме.
Malenna рамките са невероятни!!! По-красиви от твоите не съм виждала... Чашите биха изглеждали страхотно с твоите рамки...
Катюш - Super star гледах те по Мsat!Всичко беше много добре.
Браво на всички, които помогнаха днес и на другите, които са съпричастни! smile3501
Приятна почивка smile3521

# 326
  • Мнения: 6 039
http://malena2004.multiply.com/photos/album/89

момичета, липсват ми 2 деца newsm78 newsm78 newsm78,
ако са 30- имам 2 общи снимки, снимка 8 и 19 е едно и също дете
общо имам 31 рамки - 3=28 деца
разгледайте ги внимателно и дайте снимки на липсващите, моля

# 327
  • Мнения: 13 512
Децата не са 30.Тъй  като при теб има стари и нови снимки,възможно е да си направила рамки и за трите деца,които напуснаха дома. Само да не се объркаме и да пропуснем някое дете. Мама Диана: погледни ги- ти също ги познаваш и виж дали не сме изпуснали някое дете.

# 328
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добрютро!
Снощи забравих да пиша, че се чухме с Василева след пристигането им в дома. Каза, че децата са превъзбудени и не ги пускат да си ходях за Добрич, за да им разказват впечатления Hug. Освен това ми каза да предам огромни брагодарности на Pippo и че учителките са трогнати от сърце Simple Smile!

# 329
  • Мнения: 748
Сега децата са 28.. Новите са Анджела и Божидар - снимки 2 и 5, 3 - Симона, 4- Айше, Кате бъркаш се Андрей е на 17

Имам едно клипче от предното ходене, където децата се представят... Ама 3-4 деца ги изтървах

Общи условия

Активация на акаунт