Перник - 2

  • 19 741
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 255
За срещата нали остана за след 10-ти? Може и аз да не съм разбрала  newsm78.

# 271
  • Мнения: 589
Здравейте!
 Пиша набързо. По - добре сме. Малкия още е хремав, но май е от зъбките newsm78
 На Перник Лан сме и за сега няма проблеми, но ние сме само на месец ползване. Тези до Тмаркет са Сити Лан. Искахме да сме към тях, защото ми е по-удобно за плащане, но се оказа, че не покриват блока.
 За срещата Peace

Лека нощ!!!

# 272
  • Мнения: 492
Здравейте, момичета!Благодаря за милите думи!В кухнята и коридора сме на теракот, та почти няма поражения - само едно чекмедже до мивката се е издуло.Мъжът ми прецени, че ще му смени дъното и всичко е ок.В спалнята положението е зле.Паркетът се издува все повече с всеки изминал ден.Сега умуваме дали ще го сушим и пренареждаме или ще редим ламинат - ако имате впечатления от ламината споделяйте, макар че ние не сме му фенове.
За нета - аз съм на БТКарски и нямам впечатления за другите.Всъщност имам - в сервиза сме на някакъв кабелен SGC или нещо такова - нищо впечатляващо - все има някакъв проблем.
Вие кога ще боядисвате яйца?Аз мислех в четвъртък, но ми казаха, че тогава се боядисвало само едно червено яйце, а другите в събота.Вие знаете ли нещо такова или да си ги мацотя смело в четвъртък?
Пожелавам Ви приятен ден и целувки на дечицата!

# 273
  • Мнения: 255
mama-eli, радвам се, че детенце е по-добре. За срещата трябва вече да е кукуряк!
gal4o, много неприятна история с паркета. Аз също не съм фен на ламината, но имам доста познати, които са с такъв паркет и са много доволни. Определено е някакво решение. А този SCG нет е всъщност въпросният зуум.
Не съм чула, че в четвъртък се боядисва само червено яйце. Много пъти съм боядисвала яйцата точно тогава, но сега ще изчакам до събота, за да си дойде мъжа ми от командировка. Така ще ми е по-спокойно като знам, че ще има човек при детето, а не аз да претичвам с умазаните ръце.

# 274
  • Мнения: 109
Привет отново!
gal4o, ние сме решили също да слагаме ламинат.Имам една приятелка, която от година и нещо е с ламиниран паркет и е много доволна. Е, не е като истинското дръво, но става.
Относно четвъртък и червените яйца.Баба ми, Бог да я прости, ставаше в четвъртък преди изгрев слънце и боядисвше едно червено яйце. Мисля, че то се слага пред икона или кандило и не участва в боя с яйца после, а се запазва до другата година и на Великден се чупи, за да се види дали ще е доба или лоша годината( реколтата). Един вид се гадае по яйцето Simple Smile
Останалите яйца се боядисват в събота. Поне при нас е така. Нали знаете - разни къщи, разни обичаи Grinning
Среща някъде след Великден, нали? Ако мога ще се включа.
Поздрави и весели дни на всички!  bouquet

# 275
  • Мнения: 589
Здравейте!
Много неприятна история с паркета! Отваря ви се работа, но пък ще подновите спалнята newsm78 Гледайте позитивно на ситуацията и не се сърдете на детенцето. След време ще разказвате с усмивка за тази пакост. Нека мъника не се чувства виновен, ще му се развали празника Simple Smile
  Ние като купихме апартамента искахме да влезем възможно най-бързо, че ми беше омръзнало под наем. Искахме, ако е възможно всичко сами да си направим и да не даваме пари за майстори. И така решихме за подовете да ги направим с ламинат и то клик-система, сглобява се без или със лепене, не трябват колани за пристягане и майстори. Справихме се блестящо. Така сме вече втора година. Много бързо и лесно се почиства, не създава предпоставки за алергии,но има и недостатъци newsm78 Като изпуснеш нещо или ходиш с по- твърди обувки е по-шумно в сравнение с мокета и дървото и много личат замърсяванията. Ако си срешеш косата, после личи къде си го направил. Косъм, троха, капчица, мокра стъпка - всичко се вижда, затова и го чистя често. Но като се замисля newsm78 същото е и върху другите настилки, но мръсотията не личи и остава там по-дълго и естествено се диша или разнася. Ами при мен това е положението. Отиваме на лекар и се надявам да спрем АБ.

Приятен ден!

# 276
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Нямам опит с ламинат, защото в нас е теракот, но съм чула, че и той се пързалял ако стъпиш с мокри крака. Иначе сигурно е много чисто и приятно и не толкова студено колкото е с теракот.

# 277
  • Мнения: 3 372
В нас е ламинат и е много хубаво, може да се чисти с мокър парцал и е по-топло отколкото с теракота. Не се пързаля изобщо

# 278
  • Мнения: 589
В нас е ламинат и е много хубаво, може да се чисти с мокър парцал и е по-топло отколкото с теракота. Не се пързаля изобщо
Peace

# 279
  • Мнения: 492
Благодаря Ви за споделените мнения.Продължаваме да умуваме.

# 280
  • Мнения: 589
Добро утро!

Моля помогнете с информация!
   Една позната ми каза, че още от сега( Калоян е на 13мес.), трябва да подаваме молби за прием в яслите, защото били запълнени за година напред групите и нямало да ни приемат децата Shocked #Crazy newsm78 Мислех, че това е проблем само за София. Къде водите вашите деца и наистина ли трябва да действам по въпроса??? newsm78

# 281
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Добро утро!

Моля помогнете с информация!
   Една позната ми каза, че още от сега( Калоян е на 13мес.), трябва да подаваме молби за прием в яслите, защото били запълнени за година напред групите и нямало да ни приемат децата Shocked #Crazy newsm78 Мислех, че това е проблем само за София. Къде водите вашите деца и наистина ли трябва да действам по въпроса??? newsm78

Да, истина е! Аз синът ми го записах още февруари месец, за да тръгне на градина септември. Чула съм от други майки, че март вече нямало места. Ние ходим в градината на Твърди ливади. Доколкото знам там за децата родени 2004 година вече няма места. Моят съвет е - побързайте, особено за такива "квалитетни" градини като тази /винаги съм се дразнела от това да прехвалват разни места. Така е и с нашата градина. Записах там Ивчо, защото ни е близо, а не защото е "елитна", каквито са слуховете!/

# 282
  • Мнения: 255
mama-eli, да ти кажа и аз чух някакви такива коментари. Имам позната учителка в една от градините и тя ме посъветва да си попълня от сега формуляр. Ще поумуваме малко и ще подаваме, какво да се прави.
Исках да те питам ти при коя педиатърка водиш Калоянчо.

# 283
  • Мнения: 589
Нашето педи е д-р Диана Павлова. Много ми я похвалиха познати на мои познати Rolling Eyes, нали бяхме нови в града..., уж била най - добрата в квартала. Доволна съм, че изпълняват всичко стриктно - консултациите отделно от прегледите на болни, винаги напомняше каква храна трябва да включим, как ще се развива през следващия месец и т. н. ,въпреки, че имам някакъв опит. Кабинета им е много чистичък и подреден за преглед на дечица. Винаги отговаря на обаждания по телефона и извън работно време. Само веднъж ми е лекувала децата - преди седмица и още не мога да дам мнение, дали е изписала правилно лечение. Трябваше и ние със съпруга да сменим личния и без много да му мисля влезнах в първия кабинет в поликлиниката и се записахме. Оказа се , че била педиатър Whistling Два пъти ми се налага да отида при нея, ами то просто я мързи да диша. Преглежда ме от 2 метра, ако изобщо може да се нарече преглед, изобщо не стана от стола. В момента ме лекува, въпреки, че си бях за специалист. Прецени, че е много компетентна и си спести направлението. Та днес ми е втори ден. Ако няма подобрение отивам на платен прием. Ами това е положението. А вие при кого сте? Доволни ли сте? Споделете!

# 284
  • Мнения: 751
mama-Eli мойта личната си е в София,а малката я бях записала при велевица,но съм крайно разочарована от нея и още през октомври я премести.
Сега я водя в центъра при Рангелова.Тя е отличен педиатър с прекрасно отношение!

Общи условия

Активация на акаунт