Благодаря ви за Лъчето!

  • 13 921
  • 392
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 457
Мамо Иги, прегръщам ви теб, Мишо и Лъчко Hug Дано Лъчко да се оправи бързо и да го гушкате вкъщи с татито ви. Дано Господ даде много сили и късмет на малкия юнак Лъчо Praynig Дано цялото ви семейство да сте живи и здрави и от тук нататък само хубави и шастливи години да ви чакат  bouquet

# 241
  • Мнения: 372
Иги, стискам палци и се моля Лъчко да се подобрава вс. следващ ден и скоро да си го гушкаш  Praynig  Heart Eyes

# 242
  • София
  • Мнения: 3 124
Мамо Иги, дано малкият Лъчко се пребори и да огрява дома ви със сладкото си личице (много е сладък!). Ще мислим и ще се надяваме за вас!  Hug

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Иги - Лъчето е голям боец - показва ни го всеки ден!!!
Ще се справи, ще успее!!!
Отново ти изпращам цялата си положителна енергия и вярвам, че бебчо ще се справи Hug

# 244
  • Мнения: 7 716
Много късмет ви желая!

# 245
  • Мнения: 1 055
Надявам се, че утре ще е още по-слънчев ден за моя син!
Обичам те Лъче, до теб съм през цялото време, не физически, но съм до теб, милвам косицата ти, държа ръчицата ти и с дъха си стоплям ледените ти крачета, които успях да помилвам във вторник на обяд! Толкова силно си представям, че съм до теб, че чувам пиукането на апарата ти за дишане! Щом сме двама страшно няма, това си повтаряме с Мишето постоянно, а сега и на теб го казвам! Ще се справиш, защото друг изход аз не виждам и няма! Нали трябва да те науча на толкова неща, не всичко в този живот е гадост, има такива красиви моменти, които си заслужава да изживееш! Ще научиш какво е слънцето, колко са мили зайчетата, пеперудките, колко красиво миришат цветята, и как се плаче за да те качи мама на джип в парка  Laughing ! Когато пораснеш и ме ядосваш ще си спомням, колко много съм се молела да дойде този миг, в който ще си голям и непослушен и ще се опитвам да намирам сили да не ти викам и поплясквам много! Е, не че ще успявам  Laughing !
Благодаря ви за пожеланията за Мишето!
Всичко трябва да е добре, вярвам го искрено!
Мамо Иги ето такива думи искам да чуваме от теб!!! Само позитивно трябва да мислим!!! Зная, че е тежко всички преживяваме това заедно с теб и заедно с теб се молим за малкия мъж!!!
Важното е да не падаш духом въпреки, че е много трудно точно в такъв момент!!!
Сигурна съм, че лъчко ще превъзмогне всичко лошо и съвсем скоро ще си гукате вкъщи !!!
Силно те прегръщам и ти пращам всички мои позитивни мисли, както всички други мами!!!
 Hug  Praynig Лъчко оздравявай бързо за радост на мама на тати и на бати!!! А и за наша на вичкип мами!!!

# 246
  • у нас
  • Мнения: 660
Мамо Иги,миличка,прегръщам те силно и ти изпращам цялата си подкрепа Hug.Както вече ти писах в Кю-то,следя всичко свързано със състоянието на Лъчко и вярвам,че той е един силен и смел малък мъж,който ще преодолее всичко геройски.Мисля си за вас всеки ден и се моля силно за бързото ви оздравяване Praynig.Целувам ви и ви прегръщам.Бъди все така силна жена.

# 247
  • София
  • Мнения: 2 262
Днес вечерта чух толкова дълго чакани думи! Лъчо диша сам, малко по-малко са прехвърлили всичко само на него, махнали са и интубационната тръба, хранят го през сонда и той усвоява млекцето, което му дават напълно! Ей това е моя син, толкова съм горда с него, борец и половина! Дано тази инфекция си е отишла напълно и повече не се появява, за да може моето сладко бебенце от тук нататък да върви към оздравяване! И сърцето не е създавало проблеми! Чак ме е страх да напиша всичко това, да не се обърка нещо! Стискайте палци това положение да стане стабилно и постоянно!
ОБИЧАМ ВИ за всичко което правите за нас с пожеланията си и подкрепата си!
 Heart Eyes   bouquet  newsm51 Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 809
Бог да ви пази и Лъчко да оздравее напълно. Прегърни силно от мен малкия борец!
  bouquet

# 249
  • Мнения: 3 861
Много се радвам, това се казва добра новина  Hug

# 250
  • В ЛЮтеницата
  • Мнения: 328
 newsm44 smile3501
Видях, че си активна и чаках новините... , а те са повече от чудесни!!!! Браво на героя! Гордостта на мама и татко!

# 251
  • София
  • Мнения: 12 284
  Браво, все така да се държи малкия герой и все добри новини да се чуват  Simple Smile

# 252
  • Мнения: 2 543
Слава Богу! 
Иги, много се радвам. Май всички ще спим по-спокойно тази нощ! Hug

# 253
  • софия
  • Мнения: 1 745
Прегръщам те силно  Мамо Иги!Моля се за вас!Мисля ви!

# 254
  • Мнения: 2 792
Днес вечерта чух толкова дълго чакани думи! Лъчо диша сам, малко по-малко са прехвърлили всичко само на него, махнали са и интубационната тръба, хранят го през сонда и той усвоява млекцето, което му дават напълно! Ей това е моя син, толкова съм горда с него, борец и половина! Дано тази инфекция си е отишла напълно и повече не се появява, за да може моето сладко бебенце от тук нататък да върви към оздравяване! И сърцето не е създавало проблеми! Чак ме е страх да напиша всичко това, да не се обърка нещо! Стискайте палци това положение да стане стабилно и постоянно!
ОБИЧАМ ВИ за всичко което правите за нас с пожеланията си и подкрепата си!
 Heart Eyes   bouquet  newsm51 Heart Eyes

    Толкова се радвам и вярвам, че това е само началото на добрите новини много прегръдки и целувки от нас  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт