Много ми е радостно, искам да ви се похваля с новя си хол

  • 6 523
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 202
Честито и дълго да си ги използвате !  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 108
Честито !
И ние чакаме този момент да настъпи

# 62
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Честито!Много щастие в новия хол и не само там!

# 63
  • Мнения: 2 498
Честито!
Изглежда мнаго уютно! Peace

# 64
  • Мнения: 1 149
Много е свежо и приятно
ЧЕСТИТО и със здраве

# 65
  • София
  • Мнения: 971
Честито и от мен!
И сте си харесали любимия ми напоследък за мека мебел топъл жълт цвят! Останаха ми очите  Grinning

Много гушкане и нежности на него!

# 66
  • Мнения: 750
Холажата гарнитура е хубажа...ама нали несмяташ цвета на стените да остава син newsm78...Извинявай ама джата цжята нещо не си пасват!!! Thinking

# 67
  • Мнения: 750
Защо когато пиша В излиза Ж Joy Joy Joy

# 68
  • Мнения: 678
Защо когато пиша В излиза Ж Joy Joy Joy

защото си го ударила на критика   Joy  Joy
 Да Ви е честит новия хол и от мен ! Напълно споделям радостта ти- всяко кътче , което купувам и обзавеждам го снимам със същото желание- така че те разбирам напълно как се чувстваш....Да си го ползвате холчето със здраве....

# 69
  • Мнения: 1 212
Защо когато пиша В излиза Ж Joy Joy Joy

Много ме изненадваш с това изказване .....и аз от вчера съм постоянно така, без да съм променяла нищо по кирилизацията...... В потрес съм направо  Shocked Shocked Shocked
....не е BDS това..., ама не е стандартния Phonetic , също ????? newsm78
Налегнали са ме едни мисли за разни вируси ......а сега като прочетох че и други....
Абе да не пълзи заразата от тук ??? Wink Sunglasses   Laughing

То и аз съм критикар,ама това много лошо наказание сякаш...... newsm78

По самото изказване : ДА ! ЗА критиката съм  !!!!:peace:,
Нека жената да чуе и алтернативно мнение , лошото е, че то за една мебел, няма да тръгнеш цял ремонт да правиш наново или заради синьото да хукнеш да пазаруваш нови диван и кресла / повярвайте - от опит го знам, особено като разполагаш с определено време и средства...)  !!!!
Даже от няколко дена само дебна каква инерция се развива и набира сила в тази тема...Само браво, браво....., а иначе вътрешно си мислиш ....." бре туй жълто не е сякаш, със синьото...някак си" или " е то наш'та е по добре , май че"....
Извинявам се на авторката на темата за писанията ми (аз по - горе съм те поздравила, също) , за мен важното е , че сте се обновили и ти си доволна / нали това е най - важното ???/ Party
Пък ако някой не го харесва да не ти идва на гости, аз съм на този принцип ... Peace

# 70
  • Мнения: 1 181
Честит нов хол! Много е хубав.

# 71
  • Мнения: 750
 Извинете 4е не сам лицемер и не ахнах при вида на синьо и оранжево!Имам претенции 4е малко разбирам от обзавеждане,и при положение 4е толкова много оби4ам оранжевият цвят -целият апартамент ми е в такав цвят,няма как да плясна с раце като вси4ки ви и да аплодирам камбинацията на двата цвята!Поднасям извиненията си на притежателката на хубавата мека мебел,ако сам я обидила с откровеннията си-но немога да кажа 4е ми харесва!Мисля,4е трябва да се нау4им да търпим и критика освен похвали!

# 72
  • Мнения: 3 164
Djane, да те "открехна " ли нещо ?? До като не видиш "на живо" цветовете, не бързай да бъдеш категорична Naughty
А и темата не е "харесва ли ви цветосъчетанието и т.н." Wink

# 73
  • Мнения: 4 473
Новото си е ново. Честито! Много радост и усмивки да споделяте в него! Hug

# 74
  • Мнения: 5 362
Честит да ти е!Изглежда свежо и уютно!

Общи условия

Активация на акаунт