За една красива Коледа

  • 50 987
  • 459
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 791
Страхотни сте!!!
Аз не се бях замисляла още за украса, ама вие направо ме подпалихте Simple Smile
Ще следя с интерес и се надявам да се вдъхновя и да измайсторя нещо!

# 151
  • Мнения: 5 228
Страхотна тема! И аз съм на коледна вълна и едва се сдържам да не украся още от сега.
По-голямата част от украсата е купена, имам за сега съвсем малко собствено производство, което всъщност направих за коледния базар, но съвсем малка част направих и за нашата елха:
глинените играчки за елха и още от глинените играчки за елха.

# 152
  • Мнения: 679
Фукла, много са свежи. С какви бои ги рисува?

И да се включа и аз в звездната тема






# 153
  • София
  • Мнения: 2 271
Фукла, Ати страхотни звездички! Фукла и аз очаквам да кажеш с какви бои си ги оцветила. Ати, а твоите от какво ги направи? Аз мисля да пробвам с тестото, което Калпазанка каза - брашно, сол и вода.

# 154
  • Мнения: 679
Моите са направени от глина, но съссъщия успех може да станат и с тесто. После съм ги напръскала със златен спрей.

# 155
  • София
  • Мнения: 2 271
Ати, а за топките исках да те питам - върху какво слагаш преждата да изсъхне, след като я потопиш в лепилото. На сайта е показано върху пликче за подарък, но не залепват ли за него парченцата. И за балоните не залепват ли? Ако посипя с талк балона май ще е по-сигурно newsm78

# 156
  • Мнения: 679
Ползвам гланцираните брошури, дето ми ги пъхат в пощата, но всичко без вестник ще свърши работа. Ти не ги оставяш да изсъхнат напълно, а само малко да дръпнат. Лепилото се мие, така че и чашата, и подложката могат да бъдат всякакви.
Пробвай с талка, иначе залепват леко конците, но не е никакъв проблем да се отлепят преди да спукаш балона.

# 157
  • Мнения: 5 228
С темперни бои, отгоре ги рисувах със златен и сребърен маркер, а едноцветните лакирах с безцветен лак за нокти.

# 158
# 159
  • София
  • Мнения: 2 271
А имате ли идея от къде мога да си намеря шишарки по това време на годината?

# 160
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
А имате ли идея от къде мога да си намеря шишарки по това време на годината?
В горите би трябвало да има все още по земята.

# 161
  • София
  • Мнения: 2 271
Значи другата седмица ще има горски разходки около вилата...
А иначе направих една топка от тези с преждата и стана чудна, само че още не съм я посипала с брокат, както съм я замислила и за това не я показвам.
Иначе имам идея с шишарки, борови клончета и 2-3 топки за елхата да си направя чуден коледен свещник...
Също утре пробвам и звездичките.

# 162
  • Мнения: 179
Не се заяждам, но в магазина са по хубави и разнообразни, а и не са скъпи. newsm78 newsm78

# 163
  • Мнения: 1 232
Не се заяждам, но в магазина са по хубави и разнообразни, а и не са скъпи. newsm78 newsm78
е всеки има предпочитания все пак,а и тези в магазина хора са ги правили,охо колко сръчковци има тука,помня аз помня от миналата година,анда много се скатава ама нейсе ангаже е сигурно Simple Smile

# 164
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не се заяждам, но в магазина са по хубави и разнообразни, а и не са скъпи. newsm78 newsm78
и доста кичозни се срещат, друго си е сам да се потрудиш

Общи условия

Активация на акаунт