козметиката на ТАЛОДЕРМА - 4

  • 65 503
  • 710
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 301
Здравей, Веси!

Попрочетох темите за козметиката на Талодерма и резултат - надъхах се и аз да си купя и да пробвам тази козметика! За жалост, проверих в 2-3 аптеки и фармацевтите малко ме гледаха неразбиращо като питах дали продават козметиката на Талодерма! Shocked Както и да е, от твой постинг разбрах, че вашите продукти се продават в аптеките на Санита и надявам се там да открия това, което искам да си купя. Но въпросът е какво искам да си купя? Mr. Green Би ли ми помогнала?  bouquet
На 29 години съм, с изключително суха кожа ама толкова суха, че без крем загивам - като си стягам багажа за пътуване най-първото нещо, което слагам в  куфара са кремчетата! Mr. Green Често пъти ми се налага след като си измия лицето да се мажа няколко пъти с крем, защото кожата ми си остава много суха и ме опъва. Иначе, не ми е много чувствителна кожата - в смисъл, че не получавам обриви, не ми излизат пъпки.
Моля, да ми препоръчаш някаква комбинация от продукти както за лице, така и за тяло - включително бих искала и някаква маска да си правя колкото пъти е необходимо седмично!  bouquet
Предварително ти благодаря!  Hug
Отношението ти към всички момичета, участващи в темата е изключително мило! Hug

Здравей и на теб!  Hug
Добре дошла в клуба!

С малко (даже голямо закъснение) ти пиша, но не е умишлено  Peace

.................
Интересува ме само имаш ли куперозни участъци?
И искаш ли да пусна справка от къде да си вземеш продуктите? От кой град си?

  bouquet кожа и до писане .....


Здравей отново, Веси!

Хиляди благодарности за отговора ти!  bouquet
Смятам да изпълня стриктно инструкциите ти пък да видим как ще се отрази на кожата ми! Би ли ми пояснила какво точно означава "куперозни участъци", за да мога да ти отговоря дали имам такива по кожата си? newsm78  А относно справката от къде да си купя продуктите - мисля, че не е необходимо тъй като ще отскоча до Халите да си купя всичко от щанда на Лечител (надявам се да продават това, което си ми препоръчала). Hug От София съм...

Още веднъж искам да ти благодаря за вниманието и ще се включвам в темата да докладвам за това как козметиката на Талодерма се е отразила на кожата ми!

П.П. Еййййй, ама страшна зарибявка си - горе-долу на третата страница от първата ти тема вече бях категорично навита, че ще пробвам Талодерма! Mr. Green Hug

# 16
  • Мнения: 5 698
Веси ,къде в София мога да намеря: избелващия тоник с Арбутин, вит. С и билкови екстракти от Мечо Грозде и Сладък корен
 Околоочен гел с Ройбос
Нощен крем за мазен и смесен тип кожа
с билкови екстракти от Див кестен, Розмарин, Глог, Невен и Бреза, урея, вит. А и Е?За предпочитане в центъра някъде

# 17
  • София
  • Мнения: 769
Веси, здравей!
В момента използвам околоочния гел с Ройбос за цялото лице. Видях че има и нощен крем с Ройбос, въпросът ми е дали може да ми е "тежък" при условие че съм на 25 г. и кожата ми е комбинирана, към мазна.

Лека вечер  bouquet 

Към monii, околоочния гел го има в Халите на щандовете на Лечител, за другите неща не мога да ти кажа.

# 18
  • Мнения: 513
Веси, моля те не ме забравяй, че вече от няколко дни чакам съвет, а ми свършиха продуктите и в момента нищо не ползвам. Предварително ти благодаря. Laughing

# 19
  • Мнения: 3 164
И аз чакам  Flutter

# 20
  • Мнения: 9 095
я и аз да се включа да събера малко информация, че досега не съм ползвала нищо от марката, ама ме заинтригувахте Peace

# 21
  • Мнения: 1 254

 Peace  Peace  Peace

Здравей Веси. Надявам се и на мен да дадеш съвет Grinning
Кожата ми е мазна, пореста и с белези от гнойни пъпки Sick Sick Sick
за съжаление все още ми се появяват такива пъпки, само не мога да разбера причината-ям много сладко, шоколад и т.н. абе ям си всичко Laughing а с какво се мажа-.лелеее, не питай Embarassed за сега почти с нищо.само с един околоочен на ейвън и с един ексфолиант с кафява захар пак на ейвън(2хседмично) си почиствам лицето.
Препоръчай ми, плз:

1.Дневен крем
2.Околоочен крем
3.Почистващ тоник
4.Измиващ гел
5.Маска

и къде около Младост, Окр.б-ца ,Дружба има аптека, която зарежда от тези продукти.ако знаеш, де Wink
Благодаря   Hug

Ето ме на - започвам.
Ами, като за начало .... какво да ти кажа. Трябва да намалиш сладкото и шоколада, защото те имат пряка връзка с функциите на черния дроб, а пък той с функциите на кожата. Освен това поне за няколко седмици трябва да намалиш консумацията на месо (яж пилешко и пуешко само), по-малко яйца, спри маслото за известно време, намали варивата, алкохола, туршиите, бананите, избягвай чай мента, млечни продукти - нека са от краве мляко, препоръчвани плодове са: ябълки, круши, дюли, портокали и грейпфрут.
2-ро - искам да те попитам, понеже не разбрах май съвсем, ти след ексфолиацията с продукта с кафява захар на Ейвън, какво мажеш на лицето? Ако е нищо - постигаш вторично възпаление.
И на колко години си?  Peace
А кой е околоочният продукт на Ейвън и само около очи ли го мажеш?  Sunglasses

Аз ти предлагам следната комбинация от нашите продукти за 2 седмици и после ще видим как ще продължим:

1) Тоалетно мляко - мазен и смесен тип кожа
с Глицерин, екстракти от Лавандула и Репей, Урея, вит. А и Е

2) Тоник - мазен и смесен тип кожа
с Д-пантенол, билкови екстракти от Лавандула, Репей, Хмел, Хвощ, Дъбови кори и бреза, вит. А и Е, без алкохол

3) Хума + масло от Гроздови семки + етерично Лавандулово масло

4) Маска за мазен тип кожа и при акне
с Каолин (хума), ментол, камфора, салицилова киселина, борна киселина, цинков окис, сяра

5) Нощен крем - мазен и смесен тип кожа
с екстракти от Див кестен, Розмарин, Глог, Невен и Бреза

6) Крем за мазен и смесен тип кожа, туба, 50 мл.
с конкрети от Лавандула и Роза, алантоин, пчелен восък, урея, вит. А и Е

7) околоочен гел с Ройбос
с Д-пантенол, екстракт от Ройбос и златисти перлички с вит. Е
(можеш да го намериш само в Лечител!!!)

 Crazy знам, че са много, ама какво да правя ...
Каква ми е идеята? - първата седмица да третираш с маската и крема в тубичаката за атака на това състояние на кожата. Понеже .... маската има пийлинг ефект и всичко останали фактори, за да повлияе омазняването и пъпките, а пилингът ще посветли петната от пъпки. Кремчето в тубата, с конкретите, е бис-бизе с тази маска, понеже е с максимален антибактериален, овлажняващ и регенериращ ефект.
Втората седмица - маската с хума всеки ден, но вече с други кремчета.
И става така:

1-ва седмица:
ВЕЧЕР:
тоал. мляко (изплакваш го добре накрая с хладка вода) - маската на проф. Пенев - тоник - гелче с Ройбос  - крем мазна кожа (тубичаката)

СУТРИН:
тоник - гелче с Ройбос - крем туба

2-ра седмица:
ВЕЧЕР:
тоал. мляко - маската с хума и дермален разтвор на Лавандуловото етерично масло - тоник - гелче с Ройбос  - Нощен крем за мазен и смесен тип кожа

СУТРИН:
тоник - гелче с Ройбос - крем туба

Ето тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=86170.200, в постинг #209, са изброени активните съставки с техните действия  Flutter

Ами .... какво да кажа освен да попитам съгласна ли си!??

Ще чакам да ми отговориш!
 Hug

П.С. Малко се затруднявам с тези местонахождения, но в Младост-4 има Марешки, които работят с нас! Иначе - препоръчвам ти Лечител в Халите (но там го няма кремчето от тубичаката) и АДИ-магазин на бул. Княз Борис 359.

# 22
  • Мнения: 9 095
малко невежо, но скъпа ли е козметиката и само в аптеки и специализирани магазини ли се продава?

# 23
  • Мнения: 1 254
Веси, моля те не ме забравяй, че вече от няколко дни чакам съвет, а ми свършиха продуктите и в момента нищо не ползвам. Предварително ти благодаря. Laughing

Peace пардон, извинете, не е нарочно!

Благодаря ти, Веси, можеш ли само да ми кажеш когато мина на нощния първо гела и след това нощния ли да слагам иили само нощния. Можеш ли да ми кажеш и отнсно другите ми две питанки - Относно тоникът - кой да продължа да ползвам - за мазна или чувствителна кожа? Чудя се какво да правя и с тези червени точки, които са ми белези от пъпки. Моля те дай съвет.
 newsm51

 Hug
Да, мила, когато минеш на нощния крем - първо гелчето, изчакваш 2-3 мин, защото то се абсорбира бързо по естествен път, и после нанасяш от нощното кремче. Ефектът е   bouquet

Относно тониците: можеш да ги използваш едновременно (единия сутрин - мазна кожа, а другия вечер - чувствителна), но мисля, че просто можеш да редуваш една опаковка от единия, после една от другия - алтернативно просто.

Тези червени точки .... с избелващия тоник ще стане за 2 седмици, ама не искам да изоставяш другите 2 тоника. Предлагам да мажеш петънцата локално с лимонов сок, примерно 10 дни всяка вечер, като изплакваш след 20-на минути. Може и с разтворено във вода стрито аспиринче, ама по-добре лимон Simple Smile

Удачно ли е така според теб!?  Peace
 Hug и   bouquet кожа!

# 24
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Какво става с тестването на продуктите?

# 25
  • Мнения: 1 254
малко невежо, но скъпа ли е козметиката и само в аптеки и специализирани магазини ли се продава?

Основно в аптеки и дрогерии, поради спецификата на продукта.
За цената - мисля, че не аз трябва да давам мнение, а момичетата.  Peace

Поздрави!

# 26
  • Мнения: 1 254
Здравей, Веси!
Хубаво е ,че има такива отзивчиви и добри хора като теб! Надявам се да помогнеш  и на мен. Аз съм на 39 години, имам малки бръчки около очите. За тях ще потърся околоочния гел. Имам и стари петна от бременността, които много ме дразнят и комплексират. Има ли подходящ избелващ крем за моята кожа? Тя е от смесен тип, без блясък, с бръчки  и петна. Голяма гадост,нали? Помогни, моля те!  smile3518

gali _smile, здравей!  Hug
Мисля, че ще оправим тази работа.
Предлагам ти това да стане със следните продукти:

1) Тоалетно мляко - мазен и смесен тип кожа
с Глицерин, екстракти от Лавандула и Репей, Урея, вит. А и Е

2) Тоник - избелващ
с Арбутин, екстракти от Мечо грозде и Сладък корен, вит. С, без алкохол

3) крем Магия от Антарктическия океан ® - нощен
с АНТАРКТИЦИН ®, натурални масла от Гроздови семки, Пшеничен зародиш, Соево и Бадемово, вит. А и Е
Маслото от гроздови семена защитава кожата от свободните радикали, хидратира я и оказва изразен противобръчков ефект.
Маслото от пшеничен зародиш стимулира клетъчното дишане, регенерацията на кожата и изглажда бръчките.
Бадемовото масло успокоява, омекотява и заглажда кожата.
Соевото масло стимулира клетъчната обмяна и хидратация, регулира функциите на мастните жлези, възстановява кожния тургор.
Витамин А стимулира клетъчната регенерация, регулира образуването на себум и процеса на потоотделяне.
Витамин Е усилва метаболитните процеси в клетките на кожата и я предпазва от преждевременно стареене.
Antarcticine ® е нов биотехнологичен продукт, получаван при култивиране на бактериалния вид Pseudoalteromonas antarctica NF3. Тази бактерия е изолирана от проба, взета от дъното на ледник в района на Адмиралтейския залив (островите Кинг Джордж и Южен Шетланд), Западна Антарктика, където тя съществува при екстремалните условия на този географски район.
Химически, Antarcticine ® представлява уникален гликопротеин.
Разностранните и задълбочени изследвания са доказали перспективността на Antarcticine ® за включването му в различни козметични продукти – кремове, емулсии, гелове, серуми и др.
Antarcticine ® притежава изключително висока биологична активност върху структурата на човешката кожа и външния й вид.
Antarcticine ® хидратира кожата в дълбочина и я предпазва от преизсушаване.
Antarcticine ® активира клетъчната регенерация и укрепва епидермиса спрямо вредните фактори на средата.
Antarcticine ® стилмулира синтеза на колаген (тип I и IV) и еластин, в следствие на което силно намалява размера на бръчките и значително забавя процесите на стареене на кожата.
повече за ключовата съставка можеш да прочетеш и тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=86170.0 , постинг номер #014.

Този крем повлиява най-напред бръчките около очите, после по челото и бузите, и най-бавно се повлияват назо-лабиалните гънки, понеже мимиките там са най-активни и изразени. Кожата е еластична.

4) Дневен крем - мазен и смесен тип кожа
с екстракти от Репей, Хмел, Хвощ и Бял равнец, вит. А и Е, урея, спф 12

Защо тези продукти?
Крем Магия е ясен.
Дневният крем е за мазна кожа, за да третираме все пак някои нейни признаци, а освен това употребата на избелващ тоник изисква успоредно полагане на крем с филтри.
Маските с хума са ти силно препоръчителни!!! Можеш да ги правиш с хума и Лавандулова вода на БГ Роза - Карлово.

ВЕЧЕР:
тоал. мляко (+ изплакване) - тоник (на цялото лице) - крем Магия (вкл. около очите!!!!)

СУТРИН:
тоал. мляко (ако чувстваш кожате нечиста ...) - тоник - крем Магия около очите, а на останалата част от лицето - Дневното кремче.

Ако включиш и околоочения гел с Ройбос вечер и сутрин след тоник и преди крема - още по-добре, но оставям това на твоята преценка!  Flutter

Очаквам коментара ти!
  bouquet кожа!  Hug

# 27
  • Мнения: 1 254
Какво става с тестването на продуктите?

ами - важи си  Mr. Green
но не е започнало още. аз имах доброто желание до вчера да съставя листа с участващите, но практичеки имам пречки.
Ще ви уведомявам. Ти нали влизаш в групата!?

Ще ми трябва и твоя контактна информация за целта и най-малкото лични и-мейли, за да ви пусна тестчетата, които се попълват по време на тестването!

 Hug   bouquet

# 28
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Надявах се да обясниш малко за това тестване, никога не съм участвала Sad
Правят ли се срещи между тестващи и производител? Има ли контрол от дерматолог? Как се оценя резултата? Зависи ли от продуктите който ползваш за измиване, гримове ... алкохол, цигари.

Аз съм с нормална към мазна в Т-зоната кожа, разширени пори, някъде белези от пъпки и петънца, 27г.
Вчера започнах плодов пилинг в козметичен салон, ефекта се забелязва веднага, особено избелващия. Надявам се да се преборя с гадостите по лицето си  #Crazy
Ще ти пусна майла си на лични.

# 29
  • Мнения: 3 164

 Peace  Peace  Peace

Здравей Веси. Надявам се и на мен да дадеш съвет Grinning

Ето ме на - започвам.

Веси, благодаря ти  bouquet много си изчерпателна Grinning Съгласих се за всичко с теб и съм решена да пробвам  Crossing Arms
Да ти отговоря на твоите въпроси сега:
На 36г. съм
След ексфоалирането с кафява захар си слагам обикновен крем дневен пак на ейвън-серия нейчъралс със чаено дърво и грейпфрут.
Околоочният крем е "Възстановяващ крем за очи".

Като си набавя продуктите, ще ти пиша , че започвам Hug

Общи условия

Активация на акаунт