Отговори
# 195
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Калида, тази година няма да украсявам тук елха, защото ще се върнем 4ак на 12 януари. А вашата готова ли е ве4е?  Hug

Дидка, и нашето прасе е насро4ено да се коли в неделя, на 24, но дано ние да стигнем навреме, 4е като гледам каква е неразбория на летище София, запо4вам силно да се съмнявам  Thinking

# 196
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пак няма ктедор Rolling Eyes сте пиша пре3 една програма, че маймунки трудно се четат

Мистик, не казвай Дейвид Боуи, той ми е първата кино луибов...колко пъти съм гледала Лабиринт заради него - не  е истина...поне 50.....бях като хипнотизирана....ама мина вече, сега само му се кефя на песните....
 сте се пробвам после пак, ако има кредор....

# 197
  • Мнения: 2 907
Добър вечер банда.

Такъв топъл ден беше днес, както всяка неделя излизахме на разходка, преди малко качих няколко пресни снимки на моя сайт, ето ви линк ако ви се гледа, но снимките са само с мен и доста еднотипни : http://family.webshots.com/album/551884673XhXuES?start=36,
това би трябвало да е 4тата страница от БМ - 2. Тоест последните 9 снимки. Както и да е, дано се отвори директно  на 4та.

Абе, аз съм фен на Д.Боуи, но той не ми е да речем най-най-най. И без това музиката, която слушам е много различна и широко разпръсната между няколко стила - като почнеш от new wave, 80тте, gothic, cold/dark wave от 90тте, glam rock от 70тте ( където спада Д.Боуи. Харесвам най-вече старите му неща ) и стигнеш до общ рок. С две думи слушам главно рок музика в почти всичките и вариянти.
Но намирам, че господин Боуи има някакво ужасяващо излъчване! Мен това излъчване ме възбужда... Пък и кой може да се похвали с едно черно и едно зелено око?  Wink Пиколина и Амейски май разбират за какво говоря  Grinning


Карилуис, утре ще постна една снимка, за да разбереш защо вечер електричеството става табу Wink

Хайде, до нови срещи.

# 198
  • Мнения: 5 183
Sorry, no Kredor!
Mistik, ne se zasiagai, please /za D.B./.
Prosto kazah, 4e ne mi hareswa nikak na vid, za muzikata mu nishto losho ne sym kazala.   bouquet
Otivam da ti gledam snimkite  Hug

# 199
  • Мнения: 2 254
mystic ти си с червената коса ,нали? Като 16 год. си ми  Hug
 А на ДБ кое му е изкуственото око:)

# 200
  • Мнения: 7 914
mystic
 изглеждаш страхотно   Hug


Maika

 как е Томи? Пита ли още за приятелчето си? Hug Hug

набабатихвърчилото
,
фен на МВ... моя няма някакво специално увлечение ама ние пък си имаме  (играчка ) Амгалчето от Властелина на Пръстените Crazy

Kalida
с Малев, че на тях най им вярвам Peace

# 201
  • Мнения: 5 183
Майка, ама вие сте страшни купонджии! Party Вие ли сте си такова семейство веселяци или по принцип в НЗ детските празници винаги се отбелязват подобаващо?

Пиколина, аз обикновено разказвам за РД на българ4ета в НЗ. Това, което се слу4ва там е ... ами всъщност, доста от нас живеят дале4 едни от други, някои дори в други градове. Някак си така стана, 4е дори и ве4е пръснали се, с познатите и приятелите с деца се виждаме предимно по детски РД, и понеже така или ина4е обикновено сме или в детско заведения или в парк, няма ограни4ение колко щше се стои, а и децата се кефят ... Да не говорим за това, 4е по4ти не усещаш, 4е имаш дете и спокойно си пиеш кафето /или каквото е там Wink/, лафиш си с хорарта, ама и знаеш, 4е и де4ко е щастлив и не ще да си ходи.
Но и местните ги правят доста интересни - съобразени с желанието на детето - канят клоуни, феи, МакДоналдсфарм, понита за яздене, наемат замъци /надуваеми/ за ска4ане, или го правят в детско увеселително заведение ...

Звезди, добре е Томазо, благодаря.  Hug Пита и говори за Дани, но не е тъжен, а и при тази програма, наситена със срещи и забавления, няма време да се усети  Crazy

# 202
  • Мнения: 354
Привет момичета,влизам да ви почерпя за именния ден на бебчо Даниел  beer3  cook
Kalida да ти кажа честно май батко Сашо повече ми пречеше,отколото да ми помага да украсяваме елхата.
Чакам за новата темичка вече Crazy

# 203
  • Мнения: 2 379
Мистик, на колко си годинки? Simple Smile)))))
Погледнах в профила ти ... Ами да ти кажа, 10 от тях са изчезнали някъде по пътя Wink Peace
Комплименти за външния ти вид и за излъчването!

# 204

Общи условия

Активация на акаунт