Да помогнем на Дари - SMS на 1365 (Mtel и Globul)

  • 33 883
  • 774
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 397
В такива моменти се чувствам ужасно... безсилна....
Помогнах с колкото мога, дано повече хора го направят...   Praynig  Praynig

# 31
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз ще помогна с малкото, което мога. Надявам се, повече да се съберат и да стане чудото. Praynig

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Аз,също ще помогна с колкото мога!Дано се съберат парите и детето да живее! Praynig

# 33
  • Мнения: 51
И аз ще преведа пари.Дано милото детенце оздравее Praynig.

Един от колегите ми зарежда магазина,където работи майката на Дари.

Кураж и  Hug за семейството.

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 22:00 от krasy_m

# 34
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Още утре ще преведа една сумичка по сметката! Дано помогнем! Praynig

# 35
  • Мнения: 2 212
Разпространих и аз, и приятеля ми информацията за Дари и по други форуми и сайтове...Помолих хората да помогнат с каквото могат или поне с разпространение към други места и хора на сайта на Дари...

Както казах и там, дано тази Коледа донесе чудото за Дари да се съберат парите и да оздравее напълно  Praynig

# 36
  • Мнения: 358
Ще се моля за миличкото, Боже, колко ме е страх, отделихме малко, дано се събере много....

# 37
  • Varna
  • Мнения: 3
Моля ви, помогнете!
Здравейте, момичета (и момчета)! Казвам се Николай Стефанов. Работя с бащата на Дари , а майка и ми е бивша колежка.Запознат съм със случая от скоро, но информацията ,която имам е "от първа ръка".Днес съпругата ми и колежката и (редовни посетителки на форума), прочитайки темата за Дари веднага реагираха с молба за съдействие.Познавам родителите на Дари повече от добре.Нещата са такива каквито са описани и не трябва да се съмнявате! Моля ви помогнете!
P.S. Председател съм на КТ "Подкрепа" в "Солвей Соди" - Девня и вчера(13.12.2006 г.) стартирах дарителска кампания сред членовете на моя синдикат във фирмата. Днес ще запозная директорите и Социалната комисия със случая и силно се надявам (дори съм сигурен), че ще се представят подобаващо. За жалост колкото и голяма и силна да е фирмата едва ли може да осигури 300 000 евро, така че моля ви : - ДАРЕТЕ ЛЕВ-ДВА И ПОМОГНЕТЕ НА ДАРИ ДА ЖИВЕЕ!
P.S. Дори, Роска, с вас сме, дръжте се!

# 38
  • Мнения: 2 249
и аз вярвам че ако всеки даде малко...ще се получи-за коледа си пожелах дари да е здрава и никога повече да не виДим такава тема тук(пуснах вчера парички по сметката-реших че така е по-добре вместо да купя коледен подарък за бебка,която и без това не разбира-за нея искам само здраве Praynig)
дано повече хора помогнат! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
БОГ ДА ПАЗИ ДЕЦАТА НИ! Praynig

# 39
  • Мнения: 703
Позволявам си да цитирам моя съфорумка,чиято идея смятам за добра.

Абе майчета уж сме по цял ден само на СИТИ тв заради малкия ама съм пропуснала играта им дават 100 000 лева за новогодишно желание , само трябва да се пусне смс и се сетих за Дарина а после се гласува за най голям рейтинг или нещо подобно ,ама точно днес ми спряха кабела и не можах да видя интернет адреса, а при гласуването после пак с смс -и форума е голяма сила ще избутаме желанието на първо място, ама нито и-нет адреса помня нито на кой номер да се пусне желанието  newsm78
Може да се измисли нещо по въпроса вчера в движение чух че имаше някакво момиче което искало да купи играчки за някакъв детски дом и да зарадва децата, ама днес се сетих че сега си имаме друга по добра кауза
Нещо от рода " Искам да помогна на Дарина да има свой живот " или нещо подобно
айде пак почнах с "нещо "
Ама някое майче ако има кабел и по точно СИТИ тв да види номера и адреса в и-нета, ако не на мен ще ми я пуснат чак след 4-5 часа следобеда .

Не съм запозната с условията на това,за което говори,но като идея е хубаво и ако някой е по-запознат-нека я подеме!Аз лично ще помогна с каквото мога на миличката Дари  и се надявам наистина"по Коледа да стават чудеса...".За да не съм празнословна,ще си пусна сега телевизията,за която се говори в постинга на Надина,да се запозная с нещата!

# 40
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
наистина ако всеки помогне с малко вярвам, че ще можем да подарим най ценния подарък на Дари - възможността да живее. Макар и на нас да ни е трудно, семейството ми отдели колкото можа, за да има отново усмивка на това прекрасно личице. Надявам се повече хора да откликнат.

Аз взех та проверих как стоят нещата с коледното желание на ТВ и радио СИТИ. Златото е писала - дават 100 000 лв. Това е сайта - http://www.loop.city.bg//home.php?p=book
Регистрирах се най чинно, но се оказа че не мога да напиша желание, защото не съм абонат на Лууп.
Ако някой е абонат на услугата, нека се регистрира и да си пожелае "Да купим живот на Дари", а всички ние смятам, че ще се организираме да гласуваме за това желание.

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 11:32 от Drina

# 41
  • Мнения: 2 249
идеята е страхотна Peaceайде някой с лууп карта да се обади Praynig-и да пуска тука за гласуване- Praynig Praynig Praynig

# 42
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Идеята е страхотна Дрина!

# 43
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
тя идеята не е моя, а на една мама от отчетния ни форум - Надина. Аз само се хванах да проверя как стоят нещата. По важно е някой лууп-аджия да се намира тук.
Аз ще разпитам познатите си.

# 44
  • Мнения: 3 268
Нямам думи,сълзити си не мога да спра.Моето детенце е на същата възраст.Ще помогна.

Общи условия

Активация на акаунт