В ПЛЕВЕН за Новата година подаръци и сняг ще има

  • 12 516
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 026
 А къде има сладкарница "Неделя" в Плевен?

# 256
  • Мнения: 1 951
Сладкарницата не е "Неделя", а само продават техни торти и се намира в комплекса над "Прокредитбанк" на мястото на бившата баничарница  Peace

А аз съм се заровила в Готварския в една тема "Глазури, фондани и украси за торти...." и твърдо съм решила да направя една торта със самостоятелна украса - чаршаф, фигурки и т.н. за годинката на Митко. Само, че ми трябват сладкарси бои, но изобщо не знам къде да си намеря в Плевен  newsm78

# 257
  • Плевен
  • Мнения: 239
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ!!!!!!! newsm59
ДА ВИ Е ЖИВ ЗДРАВ,МНОГО ДА ВИ РАДВА И ДА ИМА МНООГО КЪСМЕТ.ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИКА  bigdance2

# 258
  • Мнения: 2 556
Честит рожден ден на Вики и от мен! Много здраве и късмет! Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 814
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ НА VALIA  !!!    party023  happy bdДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ, КОИТО ГО ОБИЧАТ, МНОГО КЪСМЕТ И ВЕСЕЛИ ИГРИ!  bigdance2 newsm59

# 260
  • Мнения: 356
Само, че ми трябват сладкарси бои, но изобщо не знам къде да си намеря в Плевен  newsm78

Дикси, някои от боите за великденски яйца са същевременно и безвредни сладкарски бои (пише го на опаковките). Аз съм използвала такива за оцветяване на крем за торта - нямаше проблеми Laughing По магазините нямам идея дали ги има сега...  newsm78

# 261
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
                                                     Честит Рожден Ден на ВИКИ
Малко късно но от сърце ви пожелавам много здраве и усмихнато детство!!!!! :twin_neutral:

# 262
  • Мнения: 1 951
Само, че ми трябват сладкарси бои, но изобщо не знам къде да си намеря в Плевен  newsm78

Дикси, някои от боите за великденски яйца са същевременно и безвредни сладкарски бои (пише го на опаковките). Аз съм използвала такива за оцветяване на крем за торта - нямаше проблеми Laughing По магазините нямам идея дали ги има сега...  newsm78

В краен случай ще взема за яйца, но по това време на годината дано намеря  Laughing

# 263
  • Мнения: 262
ЧЕСТИТ РОЖДЕ ДЕН НА ВИКИ!   newsm59

С МАЛКО ЗАКЪСНЕНИЕ МУ ПОЖЕЛАВАМЕ ДА БЪДЕ ЗДРАВ И ВЕСЕЛ ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ, КОИТО ГО ОБИЧАТ!   
   newsm67

# 264
  • София
  • Мнения: 1 481
diksi,нормално ще раждам,Ставрева вчера ми каза че май бебо ще излиза по-рано/термина ми е 26.02/и затова бързам да приготвя нещата.То като гледам една чанта не ми стига та ще видим.Да те питам-в болницата мизерия ли е?
petita , мен Ставрева също ме засили, че ще раждам по-рано  Rolling Eyes Терминът ми е на 7.02, ще видим.
btw, аз също не съм с добро впечатление от нея, най-вече защото се държи много надменно. Ходя при нея на ЖК, дали не сме се засичали пред кабинета Simple Smile

# 265
  • Мнения: 5 026
Добро утро на всички! Как ви мина уикенда? Здрави ли сте? Ние вече сме ОК, обикаляхме града вчера и разтъпквахме Божидар из Градската градина. А, днес той прави 11 месеца   running -голям прохождащ маймун.
 Ох,  doh забравих какво искам да питам! До мамите, кръщавали вече децата си (аз нали съм на такава вълна)- само вцърква ли ги кръщавахте? Нужно ли е и в Обредния дом, както са ни кръщавали и нас едно време ? Чудя се и разпитвам навсякъде! То не, че има нещо общо между двете кръщавки, но...

# 266
  • Мнения: 289
Да се запознаем!Казвам се Цвети и съм от Ловеч,макар че от скоро пак живея тук.Мъжа ми работи в Плевен и затова сте мимного близко за разходки,даже вчера бахме там с малката Йоана.Следващия път може да излезем с някой от вас:)
Или пък вие да дойдете на гости.
Ох аиде че кафето истина, а после няма кога да го пия.Пак ще пиша:)

# 267
  • Мнения: 1 951
diksi,нормално ще раждам,Ставрева вчера ми каза че май бебо ще излиза по-рано/термина ми е 26.02/и затова бързам да приготвя нещата.То като гледам една чанта не ми стига та ще видим.Да те питам-в болницата мизерия ли е?
petita , мен Ставрева също ме засили, че ще раждам по-рано  Rolling Eyes Терминът ми е на 7.02, ще видим.
btw, аз също не съм с добро впечатление от нея, най-вече защото се държи много надменно. Ходя при нея на ЖК, дали не сме се засичали пред кабинета Simple Smile

Прави сте за това, че прави впечатление на надменна, и аз винаги така съм мислила за нея, да момента в, който не родих.Беше ми втората нощувка след секциото когато тя ме събуди заедно е едно момиче от Троян, за да му кажа как се чувствам след операцията и да му покажа колко много си щъкам (това, защото мен на 10-я час никой вече не можеше да ме спре  Mr. Green) Аз се размрънках как може да ме будят през ноща и тя ми каза ако искам да сляза с нея в предродилна, че и без това трябвало да чака разкритие на друго момиче.Мен ми стана малко неловко, все пак не сме близки, но тъй като бях разсънена слязох. Ами почти до сутринта сме си говорили, пихме кафе, че и пушихме  Embarassed Ами тази жена нямаше нищо общо със студеното си държание...И докрая на престоя ми там всеки ден минаваше през стаята ни и много приказваше и се майтапеше....не знам защо така изглежда...Та мисълта ми беше, че не е лоша жената, но създава такова впечатление.

Атракция, браво на вас, че сте се оправили.Повече да не се чуват подобни новини  Hug
Ние сме кръстили Митко.Само в църквата, не знам да има още тези ритуали в Обредния дом.
Честит мини-рожден ден на Божидар!!!

# 268
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честит малък ден-ден на Божидарко и по-скоро да идва големия рожден ден. И ние само в църква ходихме на кръщенето. В съвета все още има ритуал за кръщаване, но ние се отказахме от него. Няма никакъв смисъл, дават на детето един медальон и една жена говори многоооого дълго. Малко по-късно ще публикувам снимки.
Добре дошла на cveta80.

# 269
  • Мнения: 5 026
 Май и ние ще си караме традиционно-кръщене само в църква-и е по-тържествено.
  Валя, разказвай за рождения ден-Вики е бил много щастлив, предполагам   dance
 Дайте идейки за заглавие на нова темичка, че тая вече се запълни  smile3523

Общи условия

Активация на акаунт