Тайната на дългата и гъста коса-7

  • 49 000
  • 493
  •   1
Отговори
# 120
  • :)
  • Мнения: 337
 LidiS, колко време използва маската с Тривитаминола? Интересно ми е, защото пишеш, че косата ти се е сгъстила, а аз най- вече се мажа заради това #Silly

# 121
  • Мнения: 985
LidiS, колко време използва маската с Тривитаминола? Интересно ми е, защото пишеш, че косата ти се е сгъстила, а аз най- вече се мажа заради това #Silly

От как се е появила темата за маската- някъде от април месец м.г. до септември се мацах. Значи около половин година. Всяка седмица, по два пъти. И сега бих правила пак маската, но нямам необходимото време, а не мога да спя с наелон на главата. Такава жертва даже и за себе си, даже и за косата си не мога да направя.

# 122
  • Мнения: 2 085
Снощи си я направих за пръв път-мнооого съм доволна!Толкова лъскава не съм я виждала Shocked За бързо измиване ви препоръчвам шампоан Vigorance-изми цялата мазнотия от първия път Peace

# 123
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
 ОТ ДОСТА ВРЕМЕ СЛЕДЯ ТЕМАТА И НАКРАЯ СЕ РЕШИХ И АЗ ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯ КАМ "ОВЧАТА СЕКТА".
ПРАВИЛА САМ Я ТРИ ПЪТИ,А РЕЗУЛТАТА Е  newsm44
МАСКАТА Е ПРОСТО УНИКАЛНА   Shocked Shocked Shocked!!!
МОЛЯ ВИ ,АКО НЯКОЙ Е ОТ ХАСКОВО ДА  МИ КАЖЕ ОТ КАДЕ МОГА ДА СИ КУПЯ ШАМП."МИЛВА",ЧЕ НЕ МОГА ДА ГО ОТКРИЯ Praynig
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!!!!!
 Heart Eyes

# 124
  • Мнения: X
Я да попитам някой тук дали е наблюдавал като страничен ефект на маската да се начупва (накъдря)  косата? Аз от септември съм я спряла и не защото не съм доволна, а нямам време да я правя. Имам много израсла нова коса, като таралеж съм- стърчи, но имам и косми, които са като накъдрени, а съм правокоска по рождение.
Сега като каза и аз забелязах - бях с чуплива коса на едри вълни, а сега съм с къдрава. Странно Thinking

# 125
  • Мнения: 2 085
Я да попитам някой тук дали е наблюдавал като страничен ефект на маската да се начупва (накъдря)  косата? Аз от септември съм я спряла и не защото не съм доволна, а нямам време да я правя. Имам много израсла нова коса, като таралеж съм- стърчи, но имам и косми, които са като накъдрени, а съм правокоска по рождение.
Сега като каза и аз забелязах - бях с чуплива коса на едри вълни, а сега съм с къдрава. Странно Thinking
Дано и при мен се прояви този страничен ефект PraynigВинаги съм си мечтала за къдрава, или поне чуплива коса Grinning

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 612
моята коса пък обратно - съвсем леко чуплива е, а от маската стана толкова права, все едно съм я дърпала с преса  #Silly
преди Коледа се накъдрих трайно, а сега вече има вид на естествено чуплива коса, но не и къдрава  newsm78
всъщност така много повече ми харесва и точно това е ефекта който исках, но странно вие казвате, че ви се къдрят косите, а моята се изправя...

# 127
  • Мнения: 1 798
И моятя се изправя след маската.
Ура, сега си намерих отново, случайно минах през вет.аптеката на центр.гара и изкупих всичките 3 шишенца. Crazy

# 128
  • Мнения: X
Към момичетата, които ползват маската отдавна - какви са наблюденяиат за по - бърз растеж?
Порастна ли ви дъълга и красива коса?
Моят май беше засилен в наачалото и сега като че се поукроти. Не знам дали има връзка с това, че правя маскат само веднъж седмично....едва ли. Споделете Hug

# 129
  • Мнения: 1 798
Към момичетата, които ползват маската отдавна - какви са наблюденяиат за по - бърз растеж?
Порастна ли ви дъълга и красива коса?
Моят май беше засилен в наачалото и сега като че се поукроти. Не знам дали има връзка с това, че правя маскат само веднъж седмично....едва ли. Споделете Hug
Съжалявам , че още не съм намерила кабел за сони-то, за да покажа косата си преди и след.
Определено освен , че растежът се засилва ми порастна и нова косица-виждат се ясно новите косми, вече по -3-5см отпред.
Косата ми има блясък, жива е ...Е, не я боядисвам от години, но вече е стигнала кръста ми.Имам снимки от 2002-ра, тогава едва минаваше раменете ми.
Сега се заредих със шишенца, продължавам, но ще заменя маста със стимуланта на Икаров, поради ненамирането на миризливата мазнинка.

# 130
  • Мнения: 812
Аз имам много свинска мас в буркани ! Майка ми я запази като заколиха прасе !

# 131
  • Мнения: 1 798
Аз имам много свинска мас в буркани ! Майка ми я запази като заколиха прасе !
Ами тогава действай Party, придвидлива е била майка ти. Wink

# 132
  • Мнения: 812
Даже ми е в повечко  Hug

# 133
  • Мнения: 812
е хайде покажете си косиците,само ги хвалите и  нищо  Peace

# 134
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
е хайде покажете си косиците,само ги хвалите и  нищо  Peace
Показала съм си я някъде в старите теми, даже няколко пъти....има и снимки преди и след....

Общи условия

Активация на акаунт