СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ"ІІ

  • 12 940
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 13 512
пРАЗНУВАНЕТО НА  рожденните дни за март ще е на 28 ми март от 10 ч. Поканени са всички желаещи да присъстват.

# 211
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ако има нови момичета,които желая да членуват в Сдружението-могат да заповядат,за да се запознаем.

Аз имам желание да се присъединя. Утре ще попълня молбите, които е дала Скорпионче.

# 212
  • Мнения: 13 512
Ако има нови момичета,които желая да членуват в Сдружението-могат да заповядат,за да се запознаем.

Аз имам желание да се присъединя. Утре ще попълня молбите, които е дала Скорпионче.
Добре дошла:-)

# 213
  • Мнения: 136
аз отново няма да мога да се запозная с децата, но ме интересува има ли значение на кого ще дам дрешките за Айше. Стелт ми каза, че най-вероятно ще ходи, ако потвърди мога на нея да ги дам , че се виждаме често . а ако и тя не може да дойде трябва да се разбера с някой друг.
... не съм си плащала и членския внос скоро  Embarassed . всъщност имам само две платени вноски  Embarassed  Confused  

# 214
  • Мнения: 13 512
най-добре е да оставиш дрешките в Етно, защото и подаръците са там.

# 215
  • Мнения: 136
добре, ще ги оставя там , кажи ми моля те адреса на бара, че не съм идвала там

# 216
  • Мнения: 13 512
Сливница 40. Срещу градинката на  Музея се пада, над Общината.

# 217
  • Мнения: 705
Сливница 40. Срещу градинката на  Музея се пада, над Общината.

там, където михме беберона на симона, щото илия й го лапа  Mr. Green Mr. Green (сякаш беше преди години, а Wink)

аз наистина сигурно ще дойда на 28.03, но има доста време дотогава Peace

# 218
  • Мнения: 136
Сливница 40. Срещу градинката на  Музея се пада, над Общината.

там, където михме беберона на симона, щото илия й го лапа  Mr. Green Mr. Green (сякаш беше преди години, а Wink)

аз наистина сигурно ще дойда на 28.03, но има доста време дотогава Peace

да все едно , че не ми каза онзи ден  Wink голяма съм ззабравана  Joy

# 219
  • Мнения: 301
Здравейте момичета.С новопостъпилите деца в Овчарово пак са 30. Има едно момиченце София която е родена на 6.03, и един Иван който е имал рожден ден през февруари. Ако някой има желание може да купи подаръците или дрешки. Незная дали за февруари е добре да го празнуваме сега, защото има и един рожденник през януари-от новите. Какво мислите?
Ето списъка с най-необходимите неща за 28-ми:
"deserti za obiadite na decata i sledobedna zakuska
 kroasani za sledobed  a desert 
 moje i plodove
 grah zamrazen i supi zamrazeni
kori za banica za zakuska
halva "Lubimka"

# 220
  • Мнения: 884
zamrazeni supi? Друг път носили ли сте ? newsm78 Не им ли готвеха пресни супички?
И ще помоля ,пак Монда да ми прати снимките от последното тържество Embarassed !И ако може списък с майските рожденници(малко по-отрано)   bouquet

# 221
  • Мнения: 748
Ами то майските е май само едно момиченце, за което аз ще вземам.. Другото, ако не бъркам го осиновиха

# 222
  • Мнения: 13 512
zamrazeni supi? Друг път носили ли сте ? newsm78 Не им ли готвеха пресни супички?
И ще помоля ,пак Монда да ми прати снимките от последното тържество Embarassed !И ако може списък с майските рожденници(малко по-отрано)   bouquet
Замразените супи са  замразени зеленчуци за супи- грах,картофи,зелен боб, броколи,морков- и от тези зеленуци им приготвят супички.

# 223
  • Мнения: 301
Всички имате поздрави от директорката- г-жа Василева. Оказа се че и шестте дечица са нови и не сме ги виждали. Каза че са много сладки.
През май има рожден ден и Ферди Златков
 на 22.05 става на 4 годинки.
Мони може ли да актуализираш таблицата с рожденните дни и да ни я пуснеш моля те?


 

# 224
  • Мнения: 13 512
МОга, но утре,че ми е в лаптопа, а той  не е у мен днес.

Общи условия

Активация на акаунт