Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 259 011
  • 898
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 414
В момента за "черен списък"не се сещам....
Но за бял-сегашната фризьорката при коята ходя-Ива,работи в Манахатън стайл на улица Денкуглу. Peace

# 16
  • Мнения: 2 839
Ама за кой град е този списък  newsm78

Аз да си кажа за Варна
Черен списък: нямам. Не съм си оставяла косата в ръцете на кой да е.
Бял списък: който и да от СтудиоК, срещу паркинга на бившия р. Параклиса. Скоро не се е случвало, но преди като бях с къса коса редовно ме спираха хора по улиците да питат къде се подстригвам  Shocked

# 17
  • Мнения: 240
За белия списък-Данчо и Ива,преди бяха в "Арлет",сега работят в Лозенец.
Преди една седмица ходих в този салон в Лозеец и една жена ме боядиса....Не знам как се казва но сигурно тя е Ива! Доволна съм и ще продължавам да ходя там! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 322
Привет и от мен за белият списък много съм доволна Данчо от Hair Shop на Крум Попов 29 newsm10

# 19
  • Мнения: X
Йей! И аз мога да се похваля със белия списък!
В петък ходих в Арлет до Валентина - подстрига ме Светла и съм невероятно доволна. Като имаме впредвид какви кичури нещастно ми висяха от главата - сега съм направо като принцеса. Страхотна е!

# 20
  • Мнения: 949
Бял списък-салона на Капанов с Стрелбище.Незнам как е точният адрес,но това е телефона 9588747.
Салона го посещава ме с мъжът ми от 2-3 години и сме много доволни!

# 21
  • София
  • Мнения: 421
В белия списък- Чочо - Фетиш .От 10 години е "моят фризьор".

# 22
  • София
  • Мнения: 1 176
Много съм доволна от "Бейнар студио"-има 2-3 жени, работи и една рускиня и е много  внимателна.Салона е на "Цанко Церковски"67 в Лозенец, пресечна на "Крум Попов"...тя ми прави термотерапия и косата ми беше страхотна-трябва пак да отида newsm10

# 23
  • Мнения: 1 813
С две ръце подкрепям фризьорката в "Нефертити" по ул.Александровска  - казва се Ирина.От години ходя при нея  Peace

# 24
  • Мнения: 4 202
Ходя при една и съща фризиорка и много си я харесвам.
Казва се МАЯ и е собственик на студио"ЕЛ"което се намира на "Одрин"бл.14/това е китайската стена./
Не помня да съм излязла някога недоволна от там.

малко като реклама на фр.салони прилича ама щом така сте решили -добре Simple Smile


И аз ходя там, но при Соня, доволна съм   Flutter

# 25
  • Мнения: 528
За белия списък: Марио от салони "Мадлен" 
черен списък нямам  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 99
БЯЛ СПИСЪК: Данчо и Ива, както и Гого от Арлет. Мими от Вени стил, Сава и Меги от салона на Капанов на Христо Ботев, но и двамата вече не са в България
ЧЕРЕН: Имаше един в салона на Капанов в х. Даунтаун, но е уволнен доколкото разбрах.... тогава доста рев изревах  smile3514 smile3514

# 27
  • Варна
  • Мнения: 225
За черния списък - една фризьорка от баня Гъбата, а също и един от салона на Капанов на ул."Иван Вазов". После открих Вальо, при когото ходя и досега. Салона му е до Кукления театър, нд "Драгоман".

# 28
  • Мнения: 218
Много съм доволна от студио ''КОНДОВ''.Адреса е ''Баба Рада''18.
Обслужването е страхотно,момчето си разбира от занаята  и е младичък Wink
Подстригването е 12-15лв,но с измиване ,маска,подстригване ,сешоар и оформяне на прическа с продукти по желание.

Вече 6 години ми е личен фризьор и не си го сменям за нищо на света.Смених града и слава Богу, той също Mr. GreenВинаги съм оставала доволна, без изключение, е как че смениш такъв фризьор Grinning

# 29
  • Варна
  • Мнения: 172
Много съм доволна от моята фризьорка и не я сменям за нищо. Казва се Ани и салонът й е на ул. "Райко Жинзифов", ама точния номер не го помня. Като се слиза по Пирот от кръстовището й с Райко Жинзифов се пада отдясно на около десетина метра от лявата страна, точно срещу магазин "Компютърен свят". Салонът й се казва също Ани.
По-късно ще пусна точния адрес.

Общи условия

Активация на акаунт