Трета сливица!!!

  • 118 946
  • 817
  •   1
Отговори
# 90
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Това не е вярно.Моят син беше на година и 10 месеца когато проф. Едрев го оперира и досега само при него ходим.Дори днес бяхме при него.Мислехме че имаме рецидив на сливицата но ни се размина.Никога сме нямали проблеми с приема при него

# 91
  • Мнения: 2 751
Това не е вярно.Моят син беше на година и 10 месеца когато проф. Едрев го оперира и досега само при него ходим.Дори днес бяхме при него.Мислехме че имаме рецидив на сливицата но ни се размина.Никога сме нямали проблеми с приема при него
Наистина професорът отказва да приема деца под 3 години.
Може преди да е приемал, но сега-не  newsm78

# 92
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Чудно  newsm78 newsm78

# 93
  • Мнения: 2 751
Ами, не знам, на мен ми казаха, че под 3 години не става.
Затова отидохме при Френгов.

# 94
  • Мнения: 29
Kalli, можеш ли да ми дадеш някакви координати на д-р Френгов. Ако може GSM или стационарен телефон, каквото имаш. Дано при вас всичко да мине успешно.

# 95
  • Мнения: 2 751
Kalli, можеш ли да ми дадеш някакви координати на д-р Френгов. Ако може GSM или стационарен телефон, каквото имаш. Дано при вас всичко да мине успешно.
932 39 36, 932 37 65 - това са тел. в кабинета.
Но е без записване на часове.
Приема от понеделник до четвъртък по обяд (някъде м/у 11-13 часа)
а в петък от 8 до 12.
Може и с направление.

# 96
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
аз не разбирам, защо Професорът не преглежда деца под 3г., на това не намирам обяснение, каква е разликата между моята Ади на 4 и малко отгоре, например и някое детенце малко по-малко newsm78

# 97
  • Мнения: 3 456
Това не е вярно.Моят син беше на година и 10 месеца когато проф. Едрев го оперира и досега само при него ходим.Дори днес бяхме при него.Мислехме че имаме рецидив на сливицата но ни се размина.Никога сме нямали проблеми с приема при него
Toва, кога е било, защото дъщеря ми е на 2, 7 ( когато звъних да запазвам час беше на 2, 6 )  и също ни казаха, че под три години не може. Така че е ВЯРНО.

# 98
  • Мнения: 29
Kalli, благодаря ти! Liorena, колкото и да се учудваш, това е факт. Вчера се обаждах да резервирам час при професора, но след като разбраха възрастта на сина ми - 2г. и 2м. категорично ми отказаха и ми препоръчаха да го заведа в ИСУЛ, защото там имало специализирана детска клиника по УНГ, но аз не съм с маого добри впечатления от там и затова вероятно ще отидем на преглед при д-р Френгов.

# 99
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Да, избегни ИСУЛ по възможност, Краси.

# 100
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Не знам дали знаете, но доц. Лолов също работи там.
Ние 2 пъти сме били при него в частния му кабинет. И съм също с пректасни впечатления.
А и всички знаете, че и Шани е много доволна, всъщност и тя ме насочи към него навремето.
И ако не бяхме попаднали на Професора, сигурно и аз щях да избера доц. Лолов, знам ли?
това го пиша само като инфо да имате предвид , че и той работи там.
www.lolov.com
на мен лично информацията от сайта му страшно ми е помогнала и винаги я давам за пример за леснодостъпно написано всичко за трета сливица и уши и т.н.

# 101
  • Мнения: 29
Liorena, къде работи доц. Лолов? В Транспортна болница ли?От информацията в сайта разбирам, че е на свободна практика и има частен кабинет. Не знам дали там той има апаратура за измерване на третата сливица? А незнам и колко обективен може да бъде прегледа с огледалцето. За това искам, ако е възможно, да отида там, където може обективно да се установи степента на нарастване и да получа компетентно мнение доколко наложителна е операцията. Дали на деца на такава възраст като моя син се правят операции, това също не ми е съвсем ясно. Ти като си правила на твоята дъщеря можеш ли да ми кажеш имаше ли по-малки от нея?

# 102
  • Мнения: 2 751
Дали на деца на такава възраст като моя син се правят операции, това също не ми е съвсем ясно.
Д-рите казват, че се правят и при по-малки деца при нужда.
Моят син искаха да го оперират още като беше на 1,9 год.
Но  д-рът, който ми го каза, е много комерсиален и не му повярвах тогава.
Дали е бил прав, не знам.  newsm78

# 103
  • Мнения: 29
Kalli, колко голям е Калоян? Д-р Френгов ли препоръча операцията? Каква е причината за появата на 3-тата сливица при вас? Питам, защото аз не можах да получа категоричен отговор, защо при Оги се е получило това натрупване на лимфна тъкан, тъй като той е сравнително здраво дете, рядко боледува, веднъж само ни се е налагало да пием антибиотик откакто се е родил, а основно сме се лекували с хомеопатия. Също така категорично не става въпрос и за алергия, тъй като сме лекувани със Зиртек и няма никакъв ефект. 

# 104
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Доц. Лолов работи в Транспортна Болница, да.
А сайтът му е за частния му кабинет, иначе като всички останали си работи в Транпортна.
Всички замервания трябва да направите в Транспортна, в частния му кабинет не по-скоро.
Замерванията в Транспортна ги прави д-р Тодорова и след това може да направите консултация, ако искаш с доц. Лолов.
За по-малки деца, не знам..... може би явно само Професорът да не преглежда по-малки, иначе доц. Лолов има две деца, момченца и е напълно наясно за УНГ проблемите освен като лекар и като родител. Peace
Аз съм иначе с много, много добро мнение за този човек.

Изборът разбира се е твой личен.

Замерванията не са болезнени изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт