как да трансформирам PDF във Word?

  • 15 640
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 406
имам документ, който получих във вид на PDF, а трябва да го прехвърля в Word. как може да стане това?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 867
ама че съвпадение.
току що ми се обадиха, че не могат да отворят pdf документ и ме помолиха да им го пратя в word
не съм опитала още и не знам как, че имам няколко по-спешни неща...

# 2
  • Мнения: 1 492
Трябва да имаш акробат поне седмица.
Като отвориш документа с програмата, имаш една иконка до ръчичката, казва се Select Tool, натискаш го и после можеш да копираш от ПДФ във WORD.

# 3
  • Мнения: 4 406
Трябва да имаш акробат поне седмица.
Като отвориш документа с програмата, имаш една иконка до ръчичката, казва се Select Tool, натискаш го и после можеш да копираш от ПДФ във WORD.
това го направих, ама го копира като картинка, и не мога да го редактирам... аз трябва да вмъкна един ред още в документа...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Мисля, такива работи не са позволени  Peace
Ако искаш да редактираш .pdf го правиш с една от версиите на Акробата - Профешънъл май беше. Който от своя страна е платен.

# 5
  • Мнения: 1 492
Ей сега пробвах и не е картинка.
Ти да не си го прехвърлила с бутона дето е като фотоапарат? Той снима.
Та с бутона дето ти казвах натискаш и после маркираш текста. С десен бутон му даваш да копира в клипборда и пейст в лърд. Това направих и стана. newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 4 867
моят акробат е шестица

# 7
  • Мнения: 1 492
Дръпни една седмица де.
Ако е спешно, можеш да ми го пратиш, аз ще ти го прехвърля в Word.

# 8
  • Мнения: 1 047
Трябва да имаш акробат поне седмица.
.........
колко се чудих на това............
Помислих,че трябва да го имаш инсталиран поне от една календарна седмица .
добре,че прочетох това:
моят акробат е шестица

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 4 406
Ей сега пробвах и не е картинка.
Ти да не си го прехвърлила с бутона дето е като фотоапарат? Той снима.
Та с бутона дето ти казвах натискаш и после маркираш текста. С десен бутон му даваш да копира в клипборда и пейст в лърд. Това направих и стана. newsm78
точно с ръчичката го копнах, но като го пейстна на уърд, ми го представя като вмъкната снимка, и не мога да правя корекции по него...
ще си поиграя и лаишки ще принтирам документа, скенирам наново и ще го обработя с фотошоп  Cry Cry

# 10
  • Мнения: 6 315
По принцип ако успееш да го превърнеш в Word документ ще се загуби формата на файла (точки, полета и пр. се омазват). Редактирането става с определени програми, ако имаш source files обикновено.

# 11
  • Мнения: 1 492
boomerang, не с ръчичката , а с един бутон до него, представлява една вертикална чертичка и едно малко триъгълниче до него. Селект тул се казва. Трябва версията да ти е над 7.00 иначе по-старата версия го няма. Прати ми го ако искаш,ще го направя веднага.

Боре,ще ме умориш Joy Joy Joy
Спиш още, виж момичето ме е разбрало Wink

# 12
  • Мнения: 80
Здравейте!
Аз често правя операцията PDF към Word документ. Пробвала ли си със "Save As" командата от "File" менюто. Като ти се появи диалога за указване мястото на файла, даваш "Microsoft Word Document" в полето "Save as type".

П.С. PDF към Word го има и в Acrobat 6 - поне при мен го има като възможност.

# 13
  • Мнения: 2 792
 Най-лесно става с ABBYY FineReader, програвата я има в нета, разчита всякакви сканирани документи, трансформира PDF към Word, без да променя и размества тескта, ползвам я редовно.Линк от датата

Общи условия

Активация на акаунт