МАМИ в АВСТРИЯ 3

  • 14 555
  • 312
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 610
Привет австрийски мами!
Извинявайте, че се намесвам в темичката брутално и ви отклонявам от вашето ежедневие .
Ние, немските мами,известни със знаменитото си чувство за хумор, провеждаме една кампания !

Една от нас се е кандидатирала за Мис Клюкарник! Молим за вашия глас!

Прилагам снимка на нашата фаворитка


Моля, гласувайте за Тризначката!http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174011.0
Е, кажете сега, не си ли струва да гласуваш? Три цици са това , не е шега!

Благодарим ви за подкрепата!  Laughing
Три пъти "ура" за немско-австрийската дружба! Mr. Green
И като дойдете на гости ще почерпим с вурст и вайцен!

# 301
  • Мнения: 4 399
Вал, аз я водя на Крабелгрупе, но тя проходи преди 2 месеца и усещам че това не е точното място вече за нея, макар че е до 14 месеца. Тя все още се забавлява и не иска да си тръгва доброволно, но виждам че лежащите бебета не са и голяма компания. СЕга търся някаква група, която да и подхожда повече откъм възраст и развитие.

# 302
  • Мнения: 68
Вяра, има и други групи за по-големите деца. Виж в програмата на Центъра, който ти е най-близко. Или отиди на място да те информират по-подробно.

# 303
  • Мнения: 339
Ritamae помня аз че роди малко преди мен   bouquet , ама вие сте лесни вече щом и на танци ходите newsm19, то много интересно това аз добре че се сетих да погледна сайтовете дето си дала , а не само да питам като аборигенка doh може да се включа по-нататък, като ми разреши доктора, но за киното няма да имаме проблем мисля и моя бебо спи като къпан стига да си е надумкал коремчето, какво ще кажеш да отидем заедно на френския филм на 10-ти април , малко е далечко от сега ама като е на 2 седмици ...

# 304
  • Мнения: 277
Здравейте момичета!
Къде ги има тези Крабелгрупе? Аз исках да намеря Елтерн-киндер центрум, но се оказа 4е близо до нас няма:(

# 305
  • Vienna
  • Мнения: 261
Ами на 10. сигурно сам там. В това кино дават повечето филми на оригиналните езици със субтитли, та става и за хора дето не знаят немски. Пиши ако ще ходиш да се видиме.

# 306
  • Мнения: 339
Ами на 10. сигурно сам там. В това кино дават повечето филми на оригиналните езици със субтитли, та става и за хора дето не знаят немски. Пиши ако ще ходиш да се видиме.

  newsm09 хаха е нищо аз с немския не съм много добре ама с френския пък хич ама карай идеята е важна Wink там ще сме но трябва да се уточним един два дни предварително.

# 307
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Здравейте! Къде изчезнахте? Надявам се, че всички сте добре и сте ангажирани с приятни неща и затова не пишете! Предполагах, че при това лошо време ще има голяма посещаемост. Ние вече два дни стоим в къщи, което не е присъщо за нас, ама какво да се прави, като малката плаче като покрия количката с регеншутца. Има ли и други дечица, които така реагират?
Това е от нас! Сега е ваш ред! И дано по-бързо да се завърне топлото време, че да вземем най-накрая и една срещичка да си организираме!
Лека вечер!  bouquet

# 308
  • Мнения: 4 399
Времето наистина е много неприятно. Тамън свикнахме на пролет, и айде зимата пак се върна... Whistling
Ние обаче излизаме всеки ден. За късмет и вчера и днес дъждът спря за малко и аз веднага използвам момента. От тия разходки май аз имам повече нужда от детето. На него му харесва повече да си дивее вкъщи, отколкото да седи вързано в количката и едвам я придумвам да излезнем. Гоня я и я обличам по половин час.  Rolling Eyes И непременно трябва да я убедя, иначе ляга на пода и ми казва 'НЕ' и категорично отказва да се облече, крие си ръцете...
Jeni, по принцип не я извеждам на дъжд освен ако не е абсолютно наложително, тъй че нямам много опит с дъждобраните. Даже се обаждам на мъжа ми да напазарува навръщане от работа ако вали. Под тия дъждобрани според мен им е много лошо на децата, толкова спарено. Дъждобран слагам само ако сме навън и започне да вали и тогава гледам по възможно най-бързия начин да се прибираме.

# 309
  • Мнения: 2 959
Момичета, съжалявам за нахлуването във вашата темичка, но си имам причина!

Ророана,
Честит Рожден Ден, мило Момиче!



С пожелания за здраве за Теб, Стоян и 1/2, воля и упорство за завършване на започнатото, много късмет и успехи/ в училището и в живота/. Имай весел празник в новият ден!

# 310
  • Мнения: 68
РОРОАНА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

# 311
  • Мнения: 7 803
Честит рожден ден и от нас  Hug

# 312

Общи условия

Активация на акаунт