"Пълна къща" - Клуб на многодетните родители 3

  • 10 055
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 323
Мами, да престанем да мислим за себе си като за различни! На мен ми изглеждат странни птици тея с по 1 дете! Ние сме обикновенни като всички останали, само къщите са ни по пълни! И имаме повече за гушкане, повече очички за бляскане - бе с две думи , дето вика Цоцоланка - богаташки!

# 301
  • Мнения: 639
Гледах ви момичета  smile3501,страхотни бяхте!

Май само искам инфо и гледам като  Rolling Eyes Confused,ама някой дали провери и за други хотели?Разбрах за парк хотела,той ще ми е краен вариянт.
Ще пиша на лични на Цоцоланка още веднъж за нашата заявка за участие и адреса ,а покани ми трябват 2бр.

# 302
  • Мнения: 159
Момичета, направо ви се възхищавам за медийните изяви! smile3501 Аз нищо не съм гледала, затова, моля ви, запишете диск и за мен.

Искате ли да определим среща след като поканите пристигнат при КланГ - за четвъртък или петък?

Май е време за нова темичка - кой ще я прави?

# 303
  • Мнения: 2 433
Неви
ето един линк който моя приятелка ми изпрати относно хотелите
http://www.emaps.bg/emaps/content.asp?cboMaps=68134&mapSize=1&lng=BG
не съм ги разгледала...щото днес не остана време ако искаш хвърли едно око и ще обсъдим после къде ще сме - да сме заедно де. Hug
На мен също това 70Евро ми звучи множко - да не казвам абсурдно Embarassed

# 304
  • Мнения: 3 740
Момичета, утре ще проверя за един хотел, който гал4е препоръча в Студентски град. Освен това Ева каза, че може да преговаряме за преференциални цени в Парк-хотела, но първо трябва да си изясним за колко семейства става дума. Може би някой трябва да събере и тази информация. неви, виж как ти измислих задачка Wink, ако имаш възможност, би ли се наела с това - да получаваш заявки за хотел от семействата, които ще преспиват в София след празника? До 25.03 е срока за подаване на заявки, нека дотогава да ти пращат и заявки за хотел. Имаш ли възможност?

Днес с гал4е проведохме много успешна среща с г-жа Тодорова, която е началник-кабинет на Желязко Христов. Дето се вика, обърнахме я в правата вяра. Simple Smile Заяви желание за сътрудничество, подкрепи позицията ни и каза, че ще я представи на шефа си и ще търсят форми за съвместна работа с нас. Точно в експозето, за което се възмутихме, нямало подобна фраза, но така или иначе досега не били запознати с проблемите на многодетните семейства от нашата гледна точка, а сега щели да обсъдят и нашата позиция. За начало на отношенията не е лошо.

Двете Тедита, браво на вас!  Heart Eyes Да пуснете после материала да го видим.
Само ме е яд, че не сте им завели повече деца. Mr. Green

# 305
  • София
  • Мнения: 1 677
Смейте се вие,ама не й беше лесно на г-жата с нашите (по-скоро с моето) деца  JoyДобре,че бяха само две  hahaha
Мисля,че мина добре.
Теди,благодаря ти за подкрепата! Hug То аз повечето време си гонех отрочето из офиса,че то нали е хакерче,все около техниката се въртеше  Laughing А Теди ни представи най-достойно.
Вестника се разпространява безплатно и ни казаха някой да отиде в офиса им в петък и ще му дадат 20-тина броя.Мога да помоля Пепи да отиде,че му е близо до училище.А в петък из Метрото хората ще четат за нас.Дано да предаде правилно онова,което казахме.

Секстет,а за този диск от вчерашното предаване казаха ли нещо?Може би ще ни го дадат при следващото ни участие!?  Laughing Тя вече си става наша телевизия  Wink

А аз ще проверя за един хотел и ще пиша пак.

# 306
  • София
  • Мнения: 1 677
Пак съм аз.
Погледнете в Гугъл Бг и напишете хотели София.Излиза толкова много информация,че не знам какво да подбера.
Дано да има нещо подходящо!

# 307
  • Мнения: 4 181
Здравейте момичета  Hug
От Сдружение Настоящи и бъдещи майки каним вас и вашите семейства на детски празник "Пролетна приказка" на 15-ти април 2007 г. от 11:00 ч.     Дом на културата “Средец” (до парка Заимов)

Празника ще включва:

-   детско театрално представление;
-   конкурс за детски рисунки на тема “Пролетна приказка” с награди,
    разпределени в три възрастови групи – до 6, до 9 и над 9 години;
-   откупуване на рисунките;

Организираме този празник не само с идеята да се повеселим дружно,но и да наберем средства за организирането на кръгла маса по проблемите на близнаците, тризнаците и т.н. едновременно родени деца, тъй като са поставени в неравностойно положение спрямо другите семейства. Още на протестите ни през миналата година поставихме въпроса за дискриминирането на тези семейства и смятаме, че е време да се потърсят законодателни решения на техните проблеми.  Peace
 
Ще се радваме, ако се присъедните към нас   bouquet

# 308
  • Мнения: 1 470
Гледах ви момичета  smile3501,страхотни бяхте!

Май само искам инфо и гледам като  Rolling Eyes Confused,ама някой дали провери и за други хотели?Разбрах за парк хотела,той ще ми е краен вариянт.
Ще пиша на лични на Цоцоланка още веднъж за нашата заявка за участие и адреса ,а покани ми трябват 2бр.
[/
   Днес проверих хотела в Горна Баня,малко е далече,но пък предполагам че цените ще са по приемливи:
   1легло-35лв
   2легла-49-52лв
   3легла-80лв
   ап.2легла-82лв
   ап.3легла-96лв
   за съжаление ,поне според рецепциониста,не могат да ни предложат стаи с повече легла...
   за група,правят отстъпки,но трябва да се обадя на една госпожа,да резервирам,и да се догжоворя...
   но за целта трябва да знам усройва ли ви мястото,и колко горе долу ще преспиват...Има гара наблизо...която е на 10мин път от централна гара,но е далеч от Паркхотел Москва...

# 309
  • Мнения: 3 323
Ако искате да направим срещата веднага щом пристигнат поканите...
Клеопатра, благодаря за поканата!
Теди, много си скромна! Поради липса на кабелна и дискове, все още не съм те гледала - но съм сигурна че си се представила прекрасно! Пък и детето ти е част от голямото семейство, поради което те канят за участие - да свикват!

# 310
  • Мнения: 3 740
Ако искате да направим срещата веднага щом пристигнат поканите...

Аз в четвъртък не мога. За петък засега няма проблеми.

Клео, благодарим ви за поканата!
Някои от нашите майки имат близнаци, така че имаме общи интереси. Трябва ли предварително да се заяви участие, да се купят билети или нещо подобно? Някои семейства ще пристигнат от страната за нашия празник на 14.04. и евентуално ще останат за 15-ти.

# 311

Общи условия

Активация на акаунт