МелоМАМИ

  • 14 417
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 750
Маги, ма тая торта направо ми е жал да я разрежа, та камоли да си хапна Grinning Кулинарен експонат.
Честит ден рожден и от мен!
Днес съм на радио Тангра.

# 46
  • Мнения: 4 202
Ето нещо и от мен:
http://www.pandora.com

Това е интернет радио, което "свири" само изпълнители, които вие си изберете  Wink



magica, поздрав и от мен   bouquet
Бъди много щастлива!

# 47
  • Мнения: 655
Хайде да се запиша и аз. Без музика не мога. Моите вкусове са по-бабешки (обожавам ретрото -80-те години и денс), но се надявам да ме приемете в клуба. Обичам Roxette, Madonna (по-старите й парчета), Phill Collins,Modern Talking,  Metallica,Rainbow, Aerosmith, Guns - различни стилове, но класна музика. Ще следя темата с интерес.
P.S Magica честит рожден ден. Мноооооооооого любов,късмет и здраве. А след Cant let you go и аз се размазвам всеки път. Laughing

# 48
  • Мнения: 6 993
Ето ме пак Hug
Слушам всякакъв метъл - от по-лек тип HIM и Evanescence, до по-тежките като Crematory.ПО-нататък не смея да се впусна Laughing Но мъжът ми слуша и по-по-хард. Общо взето зависи кой е диджеят вкъщи какво се слуша. Simple Smile Напоследък съм зациклила на Helloween, сигурно от яд, че не отидох на нито един от 3те концерта Crazy Слушам още и старите рок групи като Uriah Heep, Deep Purple, Beatles -  с тях съм отгледана и просто ми текат във вените Wink WinkЕдно от най-великите ми преживявания беше да чуя July на живо...Наричам си я моята песен, защото съм родена в юлско утро Simple Smile и татко ми я е пускал за заспиване.От българските може и да сте забелязали, аз съм споменавала, маниакална фенка съм на Балканджи Simple Smile

# 49
  • Мнения: 750
Как сте?
Избрала съм да ви зарибявам с песни от познатия ви вече сайт. Просто преспочитам да си отваряте и разглеждате, а не да даунлоудвате без картинка, т.е. клипче. Предпочитам клипчетата и затова, че можеш да си гледаш готини мъже. Поне в тези, които ви давам има такива, които ме кефят. Аз по такива си падам. И мъжа ми е такъв тип. Mr. Green Heart Eyes

http://www.vbox7.com/play:874c973f

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 11:04 от konche

# 50
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Да се разпиша и аз   Simple Smile

Нашето семейство е Rock addicted Simple Smile 

Аз съм отраснала с Бийтълс - страст и любов голяма, но както казаха много хора по-нагоре, отмина , тръпката изчезна и не ги слушам вече изобщо.

Сега - Queen - forever !  Simple Smile  ,  Gary Moore, Aerosmith , Bon Jovi ,  Blackmore's Night - първите албуми , 
от 13 годишната си дъщеря си харесах някои неща - Guns'n'Roses , The Rasmus i na HIM и Evanesscence някои парчета Simple Smile

Мъжа ми е hard-rock класик  Simple Smile  -  Deep Purple и всичките му производни,  Black Sabbath, Led Zeppelin ,Dream Theathre, Uriah Heep,  сега и той прослуша Guns ,хехех  Laughing 

# 51
  • Мнения: 750
Dream Theathre са много хубава група. На мен ми идват малко леки.
като ученичка слушах Куин, много Куин, наред с дет и траш метъла, бяха ми като отрезвително. И много ги обичам. Сега едва ли ще си пусна Куин, но това не ми пречи пак да ги обичам, защото ще си останат завинаги същите.
Намерих клипове на една друга готик група, която слушах преди да стана студентка. После нещо ги поизоставих и незнам почти нищо за тях- нито албуми, нито хора в групата. Ако искате ще пусна линкче. Малко са тежки, клиповете са готически, леко кошмарни, затова да питам. Мен не ме бърка.

Тъй и тъй няма писал след мен до този час, пускам. Ама това е една друга група. Готическите клипове утре. Този не пада по- долу. Това е зъл клип. И песента направо ми влиза във вените.

http://www.vbox7.com/play:fceb3cd6

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 19:53 от konche

# 52
  • UK
  • Мнения: 3 959
Еванесънс не са метъл. Не са. Wink Опитайте се да споменете думите Еванесънс и метъл в Егмонт и гледайте сеир.

# 53
  • Мнения: 6 315
И аз обичам музика и то много  Simple Smile.

The Doors - слушам ги от 10-11 клас, както и Pink Floyd, Jimi Hendrix, Janis Joplin. Преди това слушах предимно и само гръндж, но сега си пускам много рядко. Обичам и Rammstein, Metallica, RHCP са ми любимци, Skunk Anansie, Aerosmith, Guns, Deep Purple и още много. От 9-годишна слушам Depeche Mode покрай сестра ми и така...

# 54
  • Мнения: 6 993
http://www.youtube.com/watch?v=OmO-YvkZAhs
Поздрав Simple Smile

А само тук не си говорим за концертите Laughing

# 55
  • Мнения: 510
Ей, супер песничка, много си я обичам.
Ми аз хвърлям по едно око в темите за концерти, но като гледам на никой няма да се класирам.
Разбрах за Юръп, Iron Maiden, Metallica в Атина и Блайнд Гардиан, някой пропуснах ли?...

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Toy Dolls също идат на 23ти март.  Grinning
С мъжо сме пред голяма дилема дали да ходим - накрай света е (в Студ. град), пък ни се иска....

# 57
  • Мнения: 510
Леле, пропуснах да спомена концерта на INXS. Билетите са на нормални цени горе-долу.
Кой знае каква опашка има пред билетния център.

# 58
  • Мнения: 6 993
Абе няма опашки #Crazy
Аз наблизо работя...С просто око не се виждат Laughing

# 59
  • Мнения: 4 202
Леле, пропуснах да спомена концерта на INXS. Билетите са на нормални цени горе-долу.
Кой знае каква опашка има пред билетния център.


Дали не ги продават в Шел, като миналата година билетите за Депеш?

Общи условия

Активация на акаунт