МелоМАМИ

  • 14 413
  • 307
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 822
Покана за Демоноид? Ама става ли с покани? Доколкото знам регистрацията там е... Долу горе най трудното нещо на света, преди можеше само в петък или нещо подобно, а сега май ще е само веднъж месечно... Знаеш ли как искам да се регистрирам там... Оо
Да, с покани е, аз така се регистрирах. Сега гледам, че са ограничили и поканите, и ще ме уведомят, когато ги отворят. Ако искаш, ще те имам предвид и веднага, щом ми се отдаде възможност, ще ти пратя код да се регнеш.
Това е някаква тяхна политика, лудница е, значи ако аз те поканя и ти се регистрираш, после ако те баннат и аз излитам заедно с теб Crazy

# 181
  • Мнения: 750
моарейн, нали не си ме забравила? Ще пращаш и на двете ни с Мърморанка код. Аз тия регистрации тъй и не седнах да ги разбера как стават и как се правят торент- файлове.

Айде сега, пускам ви от където намеря. А личната ми фонотека е... интересна. Дърпала съм по- рано откъдето съм могла. Сега нинам що ни ми съ получава.  baduu

http://www.vbox7.com/play:3ccbcaa4

# 182
  • Мнения: 5 370
Ауууу, как може такова нещо да се изтърве? Меломан съм, да, и съм на път на осъществя втората си мечта-да видя Джордж Майкъл на живо!!!!
Моята музика е от малко по-старо време - Дженезис, Пинк Флойд, Депеш-естествено!!!!-Дайър Стрейтс, луда съм по електронна музика-много харесвам Вангелис и Жан-Мишел, от съвременните се кефя яко на Фейтлес, ЕЙТИБИ, Диджей Саш......
Харесвам и Лени Кравиц, и Карлос Сантана....и всъщност не знам какво не харесвам.Аааааааа, да, твърда музика-само балади. Не можаха да ме зарибят ни с метъл, ни с хардрок.
Ще ви следя с интерес и по-нататък.

# 183
# 184
  • Мнения: 822
konche, не съм те забравила Simple Smile
Ама не можах да намеря къде другаде да кача торента, в АренаБГ сега май могат да качват само т.нар. "ъплоудери", от които аз не съм. Затова остава Демоноид, ще пратя и на двете ви покани, само да ги отворят. А за правенето на торент - много е лесно, само трябва да му отделиш половин час, аз от първият път успях   Mr. Green
Жалко, че от Vbox не може да се сваля Rolling Eyes

# 185
  • Мнения: 750
Моарейн, я ми пусни линк къде са тия ъплоудери в Арена, че не ги намирам.
Faithless точно си е казал човека какво го кефи. Мария, ти що така подхождаш?

Отново напомням- решаваме кой да отваря нова тема! Скоро ще стигнем 15 страници. искам да чуя кой е навит. Ако не- ще предлагаме.

# 186
# 187
  • Мнения: 5 370

Faithless точно си е казал човека какво го кефи. Мария, ти що така подхождаш?
хехе-аз съм човеЧКА. Mr. Green Дааааа, много си ги харесвам Фейтлес, ако знаеш само колко съм изкушена да си купя билет за концерта им в Будапеща-не е истина. ooooh! ooooh!
Изтървах ги преди 3-4 години в София.....яд ме е.

# 188
  • Мнения: 750
А, човеЧКТА, сорка.
Аз що не гледам знака за пола

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 16:41 от konche

# 189
  • Мнения: 822
Моарейн, я ми пусни линк къде са тия ъплоудери в Арена, че не ги намирам.

Хехе не бе. Това са хора, които имат повече права и могат да качват инфо, музика, филми... Аз не мога, оттам не съм смъквала почти нищо/съответно не съм и качвала и нямам права май. Иначе сега с новите преустройства и тия техните Google-групи ми е тъмна и мътна, вчера се опитвах оттам да качвам и не става, просто незнам как ще е. Засега разчитам на Демоноид. Някой каза, че в Датата пак можело да се качва/сваля, не съм пробвала, ако някой е наясно, да ме светне. Mr. Green
Един поздрав с Manowar

# 190
  • Мнения: 6 993
Аз съм кандидатка да отворя нова тема Mr. Green Онзи ден в автобуса 3 часа оформление мислих Laughing

# 191
  • Мнения: 413
И да пропускам досега рокерското сборище.....тц тц, срам  Mr. Green

Поздрав за всички: http://www.vbox7.com/play:66a63412

# 192
  • Мнения: 6 993
Мммного е хубава Хендфул ъф Рейн...За съжаление не ми напомня хубави неща Laughing

# 193
  • Мнения: 750
Ео, жина, сирьозно ли си мислила оформление? Ее, бравос! Ам ша я отваряш. Аз не се слагам, щот по цял ден едни малки ръчички ръчкат Mr. Green
AnnaLee, добре дошла! И мерсим за поздрава! Вясвай се честичко насам.

# 194
  • Мнения: 3 271
Добре, че видях линк в друга тема. Тъкмо за тук съм
Записвам се с рок, предимно прогресив и някои класики от метъла като Мейдън
Не мога без музика, повече от хоби ми е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт