Отговори
# 150
  • Мнения: 1 110
Еиии Тали бързо да се оправя6, това боли много знам Sad

Хулиган4е, те кътниците отдавна изникнаха, сега са на ред ку4е6ките ама тои до сега от зъби никога не е стигал до над 39 newsm78

Така или ина4е в понеделник рааано сутрин звъня на докторката за преглед, 4е тъкмо си купих билети за мен и малкия до БГ. Отиваме си за 3 седмици по4ти по4ивка, а татито г newsm78о оставяме тук да си у4и лекциите:)

# 151
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Неделя Сиропустна- Сирни заговезни Praynig
Простете мамчета и да ви е простено.. Hug




Весело посрещане на празника и богата трапеза!

Тали Данче
скорошно оздравяване. Hug Hug

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 14:59 от ivalex

# 152
  • Мнения: 952
Здравейте мили момичета!

Първо и аз да ви поискам прошка.

Надявам се уикенда ви да е бил спокоен и приятен.

Майка, благодаря за разяснението относно курса. Наистина е много полезно, когато можеш да си систематизираш знанията пък и да получиш документ за целта. Убедена съм, че ще приключиш успешно това трето ниво и вероятно ще започнеш и четвъртото. Аз от известно доста време само се разпилявам между CorelDraw и Photoshop. Ще ми се да имам време и да седна сериозно да се занимавам. Все пак с Corel-а доста напреднах, но Photoshop ме влече повече.
А как е Томи?

Kalida  май нямам обяснение защо харесвам толкова Венеция. От една страна заради романтичната атмосфера, заради колорита, цветовете, архитектурата. Бяха ми казали, че като отида там и ще се разочаровам, заради аромата на застояла вода и ред други причини. Нищо подобно влюбих се още повече   Two Hearts

surfline - твоята половинка ти е спретнала страхотна изненада. Ще ти стискам палци един ден наистина третата ви сватба да бъде на приказен карибски плаж и да сте запазили любовта  си все така неугасваща.

Giorgia и твоят мъж е романтичен като теб. Страхотно е!

chumbi надявам се кризите на твоето момченце да преминат. Наистина си е притеснително за теб. Предполагам, че сега след като идват баба и дядо (поне така разбрах, че ще посрещате родителите си) ще се поуспокои и няма да те тревожи.
Благодарности за снимката от празника на лимона - как ги създават тези прелести. Предполагам, че и тази година с индийската тематика също ще е  красиво.

Zai4enze как мина романтичният уикенд? Страхотно е, че и при вас има карнавал. Ако си успяла да снимаш парада ще се радвам да го видим.

mimkata много музикален е Станислав - с толкова играчки на които да свири. Само на теб по-здрави нерви ти трябват наверно при целия този шум.

kariluis - дано Алекс се възстановява по бързо и да сваля температурата.

Tali Dan и на теб скорошно оздравяване, че види се сериозно е положението.

Накрая искам да ви пожелая лека и спорна седмица.   bouquet

# 153

Общи условия

Активация на акаунт