Благотворителност, благодарности и други деяния :-)

  • 60 700
  • 1 192
  •   1
Отговори
# 1 095
  • София
  • Мнения: 2 210
Тео, писах, 4е срещата с Владимирова ще трябва да остане за другата седмица, не за този вторник. Звънни ми у нас, ако можеш.

# 1 096
  • Мнения: 158
1.16.00часа -час за среща или да сме готови пред дома??
2.някакви гребени може ли да носим или те си имат??
3.Тео искаш не искаш ще нося всичко-утре ще обяснявам.
4.а, да като ще сме коафьори може да помисля и за чаршафче , да го направим като хората дето се казва.
  chef Laughing

# 1 097
  • Мнения: 223
 Grinning 16ч. пред магазина; вземи си гребен и чаршафче Hug

# 1 098
  • Мнения: 5 228
Аз отпадам за днес. Да ги нагушкате и от мен.

# 1 099
  • София
  • Мнения: 2 210
Моми4ета с 38 градуса съм Confused, едвам мърдам Sad
Не мисля, 4е е уда4но да идвам.
Моля ви, предварително се уговорете с възпитателките как ще е по-добре, според мен трябва да се действа първо в едната група, после в другата без децата да се смесват, за да няма конфликти и хаос. Координирайте се с тях, важно е, ина4е пак ще имаме проблеми. Не е нужно едната група да разбира, че сте при другата-така няма да се превъзбудят. Питайте и в кое помещение да става подстригването-може би банята, за да се из4исти лесно после.
Вер4ето ще дойде. Имам и лична молба, персонално някоя от вас да нагушка Габи и ако той поиска да говори с мен-звъннете ми, аз ще върна обаждането , за да го чуя.

# 1 100
  • Мнения: 3 835
Тита, Мацко, Верчето, Ирк ми, Бинито и аз. Май това сме.

Ще се оправим! Peace

До 16 ч. пред магазина. Hug

Ще отида малко по-рано и ще купя плодовете от магазина, за да не губим време после.

# 1 101
  • Мнения: 223
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228369
Няколко снимчици, нямах възможност да се проявя...парола на лични. Hug

# 1 102
  • Мнения: 3 835
Много хубаво са излезли мъниците на снимките. Hug

Екстра мина подстригването, всичко беше Ок, добре се организирахме, децата бяха по групите си и нямаше проблеми. Първо закусиха по едно плодово мляко с бисквити и по един банан. Коафьорките бяха пет броя Heart Eyes, справиха се страхотно, както се вижда от снимките. Ама наистина много им бяха пораснали косите от последния път.
Аз, Ивон и мъжа й забавлявахме останалите дечица. Раздадохме им четките, много им се радваха естествено, залепихме в едната баня пясъчното часовниче. Разпитах ги как се мият зъбките, обясних им колкото успях как старателно да го правят сутрин и вечер. Бяха много ентусиазирани, ще ги питаме следващия път. Говорих с едната възпитателка и решихме да им купим едни такива, където висят и има джобче с картинка, където всяко дете индивидуално да си сложи четката и пастата. Ще им купим и две коркови табла да си закачат разни рисунки и други работи на тях. много харесаха и таблата, с цифри и букви.
Нали бяхме взели една енциклопедия и за там, Ирк ми, не я ли взе ти? newsm78

Ирк ми, като вземеш витамините, ми пиши или звънни, да мина да ги взема и да ги закарам в дома. Много зле кашляха някои деца, а Роберто имаше зверски разранявания около носа от хремата. Ще видя да занеса и някакво мехлемче. Rolling Eyes

Момичета, супер мина, страхотни сте!  bouquet

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 21:55 от teo7777

# 1 103
  • Мнения: 457
Ей, браво на нас, големи коафьорки сме Wink
Много са сладки душичките и как кротуват, едни седнали на столчетата и гледат с жадни очички какво им носим. Ометоха си млекцата за отрицателно време, както и бисквитите и бананите. Все едно не бяха яли от сутринта Rolling Eyes
Много добри деца, то моят син като го подстригвам повече шава и се мърда, отколкото тези  мъничета. А, Лили- тя има голям шанс да се научи на много неща- има огромно желание да учи, ама май няма кой да й обръща много внимание. Трябва да ги учат тези деца... Tired Габи аз го подстригвах, той беше всъщност най-шавливия Simple Smile Бяха обаче много сополиви и някои бяха доста болнички Sad  Heart Eyes
Уф, много ми е тъжно после като посещавам такива домове. Северина в началото нещо се разплака. Май като разбра, че ще я подстригваме. Аз я гушнах да я успокоявам, ама ми потекоха и на мен сълзите. Голяма съм ревла.
Следващия път обаче пак искам да отида.
И ето още едно доказателство, че навремето за тези деца не се говореше. Всеки ден съм минавала покрай този дом и родителите ми и другите ми близки ми казваха, че било ясла за по-малки деца. А, те вярно си изглеждат на по-малки от възрастта. Имах едни роднини, които живееха точно до дома и те ми казваха, че било ясла Rolling Eyes
Все някой ден е трябвало да науча истината.

# 1 104
  • София
  • Мнения: 2 210
Момичета, страхотни сте!!!!!! Hug Hug  bouquet  bouquet
Аз от днес съм съвсем зле, назначиха ми ударни дози АБ, май и на снимка ще ходя Sad
По-зле отдавна не съм се чувствала Sad

# 1 105
  • Мнения: 5 228
Еми, да оздравяваш бързо!  Embarassed

# 1 106
  • Мнения: 289
Някой може ли да ми метне парола на лични? Благодаря предварително.

# 1 107
  • Мнения: 3 835
Витамините ще ги занесем в дома в неделя. Днес ги взех от Ирк ми, тръгнах към дома, ама междувременно се чухме с Еми и решихме първо да се чуем с Иванова. Обадих й се после и се разбрахме за неделя. Ако нещо евентуално решите за неделя, че някои искате да дойдете, кажете да питаме. Аз не знам дали ще мога да остана, че Тея е болна, може би само ще донеса витамините.

# 1 108
  • Мнения: 457
Тео, аз искам да дойда.

# 1 109
  • Мнения: 488
За неделя следобед и аз ще дойда.

Общи условия

Активация на акаунт