Благотворителност, благодарности и други деяния :-)

  • 60 698
  • 1 192
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 210
Днес, по молба на директорката, ходих до дом7. Малчовците са добре, макар, че май пак се задава епидемия. Помолиха ме да съдействам за някои неща, ще се опитам да помогна. Най-забавната молба е да намеря някое оправно с ножиците девойче и да ходи на три месеца да ги подстригва Simple Smile Simple Smile Ще пусна темичка. Иначе с повечето от вас, мили мои дружки, ще се видим на първи  Wink Wink
Утре ще пусна пълен отчет за закупените: колички, памперси, кремчета и едни пюренца дарение.
Момичета-  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 2 210
БЛАГОДАРЯ ВИ МИЛИ МОМИЧЕТА!!!  bouquet  bouquet:

Искра Георгиева (arksi)
Филипа Радионова (phil)
Гергана Бакалова (SofiBo)
Яна Попова (Ianamama)
Мартина Савчева (marisasav)
Лилия Петкова (Лекси)
Ива Вълова (Гоца)
Мария Чамбова (Томасе)
Анна Бедрозова (anna_m)
Елена Петрова (elpet)
Христина Староманова (r0ksi)
Теодора Николова (Tedi_Nikolova)


С Вашите 222лв. бяха закупени:
4 бр. детски колички (играчки)-40лв
1000 бр памперси първо качество-150лв
12 кутии крем Бюбхен против подсичане-32.40лв (специални благодарности за намалената на половина цена от г-н Неделчев!! Heart Eyes  bouquet)

Тези неща утре ще закарам в ДМСГ Св.Параскева

ПОКЛАНЯМ СЕ ПРЕД ВАС!!!

До края на седмицата ще сканирам и ще кача касовите бележки!

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 15:13 от Emi

# 17
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
А аз искам да благодаря на теб за всичко, което правиш за тези мъници   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 2 210
Ето снимки на Алекс и Марина:
http://snimka.bg/album.php?album_id=109558

Милата Маринка, в4ера си купи пералня на лизинг! Борбено момиче!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Има нужда от шкаф- нещо като секция. Алекс ве4е е много бърз и докопва всичко, а тя няма къде да прибира някои неща, ако някой има изостанал- да пише- аз ще имам грижата за транспорта.

# 19
  • Мнения: 3 835
Emi, записвам се тук, съжалявам, че чак сега. Прахосмукачката на Петя, отивам да я занеса сега. Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 2 530
Еми, багодарение на теб разбрах, че добрината е заразна. Благодаря ти!  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 2 210
Днес направихме и съпреживяхме едно наистина мило и хубаво тържество на дечицата от ДМСГ Св.Параскева.
Беше страхотно, малчовците бяха с шапчици като цветенца-кокиченца, минзухарчета, макове, теменужки. Красиви, послушни и чаровни. Пяхме песнички, баба Марта им разказа приказка и завърза мартенички (БЛАГОДАРЯ на Дидка от "Приказка без край " www.prikazka.net , която осигури актрисата)
Децата много се радваха на количките за кукли, но най-много на гушливите какички Simple Smile

Видяхме и най-мъничките бебчета със Зори (Zorie), миличката много се разстрои като видя колко са мънички, красиви и беззащитни Cry

В средната група някой хора Blush Blush едвам се отделиха от любимото си момченце Пепчо, скоро го сънувах как тича и така се моля някой ден този сън да стане реалност. ДАНО ГОсподи!! Praynig Praynig Чаровен и усмихнат, зареди ме за дни наред с обичта си.
Другите дечица от второ не ги свалихме долу, за да не се "омешват" с големите, че Марто е в болница, две момиченца бяха в изолатор, да не си разменят вирусите.

ОТЧЕТА за днешното посещение:

От мен бяха мартеничките за децата и персонала, 35 вафли, 10 кутии течен шоколад, 30 цветни ластичета за малките госпожици плодове и бонбони.

Теди (Teo7777) донесе 6-7 кг портокали

Даниелка
7кг банани

Фукла (Марийчето) изпрати страхотни играчки+още две колички

Лилката (Lilly) донесе балончета и документира професионално събитието

Виви(Vivi) също ми даде една количка

Всички момичета помогнаха това тържество да стане истински празник, имаше още лакомства

Отделно от мамите от списъка по-горе занесох нещата.

От фирма Неделчев&Неделчев (Ники  bouquet  bouquet ПОКЛОН!!!):
288 бр пюрета
тоалетни млека Бюбхен
и невероятна отстъпка в цената на кремчетата против подсичане.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ!!!!!

Персоналът беше мил и любезен както винаги и вече обсъждаме следващото мероприятие за пролетта Simple Smile
А щом се затопли-със сигурност ще направя опит да им организирам едно посещение в зоопарка-днес ми стана много мъчно, баба Марта ги пита- "ами вие не сте ли виждали истиснки лъв, не сте ли ходили в зоопарк?" и те миличките мълчат.. Confused

МОМИЧЕТА-ОБИЧАМ ВИ!!!!

п.с. като нужда за там в момента има:
1. столчета за хранене
2. дискове с детски песнички (аз ве4е записах няколко днес Simple Smile
)

# 22
  • Мнения: 1 878
Имам доста добра компилация детски песнички Blush събирана от нета - казвай дали стават Mp3 и да ги давам  Hug

# 23
  • Мнения: 3 835
Сега се връщам от Петя.... #Crazy, Еми знае в колко часа й се обадих, че пътувам натам. ooooh!  Като завих в улицата на Петя, пазара "Кр. село", реших да спра за една секунда, да купя мартенички за децата, че се сетих, че нямам 4-ри в мен.
И паяка ми дигна колата.  smile3511 Rage Banghead Rage Rage Бясна съм!!!!!!!!!!
Закараха я, пет метра по-нагоре, и си отвисяхме с Тея, на наказателния паркинг най-малко един час. Преди нас имаше някакви хора, дето вдигнаха скандал, и не искаха да си подписват протокола........Лелеееее, полудях. Егати, нямам думи.

Иначе закарах на Петя прахосмукачката, количка за кукли, едни ботушки от Тея, пантофки и джапанки. Дано им свършат работа. Тя каза, че има нужда от памперси, 17-18 размер, мисля. Нямала никакви, Еми, аз ще й взема, само ми кажи откъде купувате и какви. Много бързах, и нямах време, да питам Петя.

# 24
  • Мнения: 3 861
Като завих в улицата на Петя, пазара "Кр. село", реших да спра за една секунда, да купя мартенички за децата, че се сетих, че нямам 4-ри в мен.
И паяка ми дигна колата.  smile3511 Rage Banghead Rage Rage Бясна съм!!!!!!!!!!
Закараха я, пет метра по-нагоре, и си отвисяхме с Тея, на наказателния паркинг ...
Много неприятно, съжалявам за случката...

Еми, подкара ли филмчето?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 210
Съни, ще ти звънна за песничките непременно.
Лилче, ако щеш вярвай, ама съм в офиса още Sad
Довечера ще пиша.
Теди, съжалявам за гадните ченгета Sad
Теди утре ще ти звънна за пампите Simple Smile

# 26
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Емка, няма ли снимки нещо от тържеството.Искам да видя сладурковците мамини сладки мишлета Heart Eyes
И аз ще запиша диск с песнички, а филмчета искат ли или си нямат DVD.
Знаеш ли аз имам едно видео, което е съвсем ново, използвано съвсем кратко/подарък ми е/, но както се и сещеш много старо, тъй като вече не се използват такива техники.Та ако работи/казва ли са ми, че като не работят дълго време нещо зацикляло/ като хората, да им го дадем какво ще кажеш - да пускат на дечицата филмчета?

# 27
  • Мнения: 3 861
аз освен песнички имам и приказки, доста на МР3
Сваляни са от нета и са от тези от плочите едно време на Балкантон, даже се чува и припукването на самите плочи, но са си готини, освен да ги запиша на един диск и да ти ги дам, на децата сигурно ще им е интересно

# 28
  • Мнения: 7 111
Еми, нали не си забравила че съм насреща  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 2 210
Еми, нали не си забравила че съм насреща  Hug


Не миличка, не съм Heart Eyes
Съни, имат видео и доста касетки.Ще питам искат ли още филмчета. Ще се разберем кога да идем пак Simple Smile
Лилче, и за приказките ще питам.(диска не се четееее Sad ) Ще мислим нещо.
Няма да ми омръзне да ви казвам колко сте страхотни!!  bouquet  bouquet
Сърдечко ми звънна днес и ще подари на бебоците настолна люлка!! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт