Орифлейм - 6

  • 13 236
  • 303
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 922
Запис в новата тема.  Peace

# 2
  • Мнения: 3 743
И аз се записвам и да похваля новия фон дьо тен на Джрдани, адаптиращия Peace

# 3
  • Мнения: 5 618
Я да попитам ползвалли е някой новата пудра, която е аналог на перлите? Търся перли за естествен ефект и се чудя дали пудрата няма да е по-подходяща. За подарък става въпрос.

# 4
  • Мнения: 2 922
Тя не е ли в каталог март?

# 5
  • Мнения: 35 965
Цитат на: Ия
Сега ползвам ексфолианта "Сияйна енергия"

може ли да споделиш впечатления? описанието в каталога не ми е достатъчно ясно - прахообразен ли е в бутилчицата?

-----------------

Цитат на: Вивиан
Още някой вълшебен продукт да похвалите?

много съм доволна от тоалетното мляко и тоник-гела от "Кралска кадифена колекция" и много разочарована от коректора за сияен ефект "Джордани Голд"

# 6
  • Мнения: 3 743
Цитат на: Ия
Сега ползвам ексфолианта "Сияйна енергия"

може ли да споделиш впечатления? описанието в каталога не ми е достатъчно ясно - прахообразен ли е в бутилчицата?



Да, прахообразен е Simple Smile  изсипвам малко количество в ръката и търкам на лицето (предварително намокрено), докато стане нещо като пяна. Много е приятен, мерише страхотно и кожата направо "засиява" Peace

# 7
  • Мнения: 6 958
Здравейте орифлеймки   bouquet Нека се запиша и аз и по възможност да се включвам при нужда   bouquet

От предните ви темички се навих да си взема Стягащ лосион за шия и бюст - много съм доволна   bouquet

Не съм ви казвала, понеже не пиша редовно при вас... и аз съм диструбутор на Орифлейм вече 6 години... Любими продукти са ми мъжкият парфюм ECLAT, интимния гел, розовата серия кремове и овлажняващия фондьотен   bouquet

# 8
  • Мнения: 4 171
Здравейте! И аз се включвам. Hug Какво ви е мнението за серията Боровинка? Thinking

# 9
  • Мнения: 24 467
Надявам се да ме приемете сред вас, колежки, като любител на марката и то "пристрастен", макар и да не съм представител, но съм редовен потребител.

# 10
  • Мнения: 45
zdraveite,iskam i az da se vklu4a v temata.dosta odavna ne mi e popadal katalog na oriflame i iskam da popitam dali vse o6te predlagat masajniq disk.vijdam,4e tuk ima dosta zapoznati s produktite,koito se predlagat i za tova re6ix da popitam.a,i ako mojete da mi kajete nqkakva oreantirova4na tsena.predvaritelno blagodarq,

# 11
  • Мнения: 6 958


Каталог ''Февруари'' - 16.90 лв.

# 12
  • Мнения: 353
Момичета в новия каталог намален ли е дневният крем за комбинирана кожа и на  каква цена е?Имам още едно въпросче дневния крем Скиндивидюал по мазен ли е от нощния,кожата ми е комбинирана и се чудя кой от тези двата крема да си взема за дневен,моля помогнете ми със съвети.  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 708
Здравейте! И аз се включвам. Hug Какво ви е мнението за серията Боровинка? Thinking



Много е хубава,но е за по-млада кожа.Аз лично използвам измиващия гел! Peace


Момичета в новия каталог намален ли е дневният крем за комбинирана кожа и на  каква цена е?Имам още едно въпросче дневния крем Скиндивидюал по мазен ли е от нощния,кожата ми е комбинирана и се чудя кой от тези двата крема да си взема за дневен,моля помогнете ми със съвети.  bouquet



Нощния крем винаги е по-тежък от дневния!

# 14
  • Мнения: 3 034
да се разпиша ...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт