плуване за най-малките

  • 10 288
  • 63
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Търсих,но не се ориентирах категорично има ли или няма плуване за деца под3 г. Ако знаете нещо по въпроса моля да споделите. Къде и как стават заниманията и какви са цените. Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 292
при нас има плуване zа бебета под 2 годинки и джуниър zа след 2 годинки. Почват от 3 месечни и са много сладки. Всички се радват страхотно на водата, на играчките във водата , на песните и игрите, които правят с родителите. Учат се и да се гмуркат, което е добре , учи ги да не поглъщат вода и да си сдържат въzдуха под водата. Учат се да се набират на ръба на басеина сами и да се покатерват на сушата ... много е интересно.
В София не zнам категорично zа такъв курс, но мога да попитам една тренъорка , която се zанимава с групи с деца в детски градини и да ти пиша ,ако искаш ?

# 2
  • Мнения: 2 891
Пиши тук, в темата, защото и аз се интересувам. Моето мако изчадие има толкова много енергия, че сме решили със сигурност да се занимава със спорт, а от такава крехка възраст, плуването ми се струва най-подходящо.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 820
Ще следя темата с интерес, защото Яна обожава водата и ще се радвам, ако намеря къде можем да ходим да се учи да плува... или само да шляпа.

# 4
  • Мнения: 2 292
ще пиша в темата, ако раzбера нещо zа София. Наистина бебетата мноог се радват на водата. Аz си мислих, че ще има страх, рев, писъци ... но не. Плуват, майките ги държат или има муzикални игри с бащите ... вдигаме бебето нагоре, потапяме го във водата, после бебто наляво, бебето zавъртаме надясно ... полсе една песничка и пляскаме с крачета  Joy после пак нагоре и гмуркаме бебето  Joy  ... има и игри, на брега нареждат постилки , zа да не се плъzгат бебетата по плочките и раzпиляват гумени патета, топки, шарени пластмасови чашки и бебето , като иzдрапа да се качи на бреа и почва да играе, налива вода в чашките, иzлива я , пълни от едната в другата  Joy
Само си представям на морето как ще играят  Hug

# 5
  • Мнения: 7 391
                      Ние започнахме плуване на 2 г 6 м на басейна на Левски-Спартак /срещу Хемус/.Там съм виждала и по-малки от нашето дете.На моя приятелката детето тръгна там на 1 г.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
Дeтeто на моя приятелка плува още от раждането си. Първоначално идваше жена в къщи и плуваха във ваната, а след това го водеха някъде на плуване за бебета. Ще я разпитам за координати и пак ще пиша.

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 18:36 от Lady Charm

# 7
  • София, България
  • Мнения: 2 222
и аз ще се запиша да следя !!!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Това е чудесна идея!Ще следя темата с интерес

# 9
  • София
  • Мнения: 1 345
                      Ние започнахме плуване на 2 г 6 м на басейна на Левски-Спартак /срещу Хемус/.Там съм виждала и по-малки от нашето дете.На моя приятелката детето тръгна там на 1 г.

доволна ли си и колко плащате месечно ли или на час работа с детето? Колко пъти ходите и как и се вижда добре ли се отразява на детенце?

# 10
  • Мнения: 7 391
                     Изключително добре работят с детето и сме много доволни.Още повече на нас ни се налага,не само като спорт,а и като рехабилитация.Плащаме 40 лв за 8 занимания,като имаш право при боледуване да си вземеш пропуснатите часове до две седмици след това.Ако желаеш по-често посещение от 8 - също може стига да има свободни часове.

# 11
  • Мнения: 6 390
Дидиа
кога са часовете, и кой води това занимание?

# 12
  • Мнения: 5 622
Във Варна, няма такива занимания за бебета, за съжаление, но и аз бях много навита.... Сега, Габ е на 2 г и половина(почти) и ходим заедно на басейн, като аз съм в случая учителят по плуване..Не знам дали ще го науча, но знам какво удоволствие му е да сме на басейн и да се плацика във водата... Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 1 345
                     Изключително добре работят с детето и сме много доволни.Още повече на нас ни се налага,не само като спорт,а и като рехабилитация.Плащаме 40 лв за 8 занимания,като имаш право при боледуване да си вземеш пропуснатите часове до две седмици след това.Ако желаеш по-често посещение от 8 - също може стига да има свободни часове.

А на място ли трябва да отидя да говора или може и по телефона

# 14
и аз да се запиша - моята убавица е голяма фенка на водата и отдавна търся нещо такова

# 15
и два въпроса към Didia: само децата ли са във водата или и родителите? колко деца са във групата?

# 16
  • Мнения: 250
Направо ви завиждам благородно. И аз искам Тони да го запиша на плуване, но няма в Хасково. Търся варианти и ако някой нещо чуе за нашия град, моля да свирка. Мисля че на Тони много ще му хареса.

# 17
И аз търсих много. В спортен клуб Спринг има инструктори за деца от 3-годишна възраст. Още не съм водила сина си, защото получи атипичен дерматит и не трябва да се мокри, но заниманията са индивидуални и са в басейна на Парк-хотел Витоша (Студентски град). Посещението в басейна струвало 4 лв плюс 10 лв на час за инструктора.

# 18
  • Мнения: 705
С памперси за вода ли плуват малките? Тези памперси, които не пускат нито навън, нито навътре.

И аз бих го записала. Ако той иска  Mr. Green Ако не реве от срещата с инструктори. Благодаря за инфото.

Иначе доста пъти сме го водили на минерални басейни. Кресна, Велинград, Хисаря, Белчин бабя.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
С памперси за вода ли плуват малките? Тези памперси, които не пускат нито навън, нито навътре.
Банските не пропускат само акото Mr. Green,другото си излиза навън спокойно

# 20
  • Мнения: 1 455
И аз търсих много. В спортен клуб Спринг има инструктори за деца от 3-годишна възраст. Още не съм водила сина си, защото получи атипичен дерматит и не трябва да се мокри, но заниманията са индивидуални и са в басейна на Парк-хотел Витоша (Студентски град). Посещението в басейна струвало 4 лв плюс 10 лв на час за инструктора.
 
Това ме устройва,че е близо до нас,но не е ли много скъпичко? newsm78

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
и на мен ми се вижда скъпо.
На мен на Спартак ми е удобно.Чакаме Дидиа да се включи пак

# 22
  • Мнения: 7 391
         Ей  Rolling Eyes с памперси не съм видяла.Може да не съм обърнала внимание какво има под банските.Децата са във водата,а мамите на брега. Mr. Green Инструктора е с детето в басейна.като комбинацията е едно или две по-големи дечица и едно бебоче в ръцете му.Може и по телефона.Само,че в момента не мога да го напиша,че с тези джиесеми един номер не помня,а моя е от няколко дена на поправка и телефоните са записани в апарата. Close

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
         ....Децата са във водата,а мамите на брега. Mr. Green Инструктора е с детето в басейна.като комбинацията е едно или две по-големи дечица и едно бебоче в ръцете му.

Ох, много добре.
Аз съм направо тръганала натам вече, че отдавна търсех място да запиша сина си, той е вече на 4, но информацията ми беше все за деца над 5 години.

Притеснения някакви има ли?
Две деца във водата и едно бебе в ръцете на инструктора....ако стане нещо, какво прави - хвърля бебето и тича/плува/към едно от двете деца?!
Басейнът колко е дълбок?
Задължително трябва да пратя сина си, че миналото лято, като се затича това дете, като се пусна от пързалката в детския басейн, аз докато се освестя, вече се давеше.Голям шок.Приятелката ми реагира по-адекватно -извади го.Е, нищо му нямаше, говорим за секунди, но оттогава без мене не влиза във вода и виси само по края на басейна.То това добре, но искам първо да преодолее страха, второ да се научи да плува.Затова държа да няма инциденти повече.Не че ще се удави, ясно, че ще се оправят хората, ама ако пак глътне малко вода - забравяме за плуването, няма да е лесно да ми виси само по плажа или по шезлонгите пред басейна, докато другите плуват.

И последен въпрос - майките по бански ли са....или в нормално облекло, докато чакат "на брега" Crazy

# 24
  • Мнения: 7 391
                    Е,хайде,бе!Няма да удавят дечицата  Laughing Лично аз отивах в кафенцето и от време на време поглеждах през прозореца /вижда се байсейна от вън/ дали ни свършва часа.Там си има всички атрибути за плуване и децата са обезопасени.Може да се случи на някое да глътне малко вода,ама нейсе едва ли ще му стане нещо.Басейна е около 90 см дълбок,но водата в него е на по-малко сантиметри около 70-75 /не съм ги мерила точно,говоря за окомера  Twisted Evil/.Има и специални поставки за малките и като се сложат две годишно дете е във водата малко над кръстчето му.
                    Първия път пратих мъжа ми.Той е и плувец,и инструктор е бил и за това ми беше необходимо неговото мнение.Беше във възторг и от отношението и от уменията на човека занимаващ се с детето.Така,че му вярвам.За да отида в кафето значи съм била спокойна.  Mr. Green
                   Пропуснах да ви кажа,че при нас проблема беше,че  малката постоянно спореше.И заявяваше,че ще си прави каквото иска,а не каквото и казват.Скачаше си в басейна щом видеше гърба на треньора. Mr. Green

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
И аз със сигурност ще го посетя тоз инструктор.Чакаме телефон щом си оправиш гсм-то Wink

# 26
Уха - това е страхотно  newsm10
Някой може ли да ми каже колко е минималната възраст, на която мога да си заведа чавето - тя се роди недоносена и предполагам, че ще й бъде от полза.
Благодаря Ви предварително  newsm03

# 27
  • Мнения: 2 494
Супер, моля и аз за телефона на инструктора, като затопли времето съм решила да почнем плуване  Hug
Дидия, тъкмо ще се запознаем лично!  Hug
Тези 8 посещения в рамките на месец ли са?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Didia, Направо съжалих, че не съм знаела за това досега.
Хем питах, ама всички твърдяха, че след 5-годишна възраст ги приемали.Нямало за по-малки.И аз спрях да се интересувам, просто зачаках.А съм го замислила, отакакто е роден Crazy

Е, наблюдавам темата, чакам и аз тел., не е спешно, и без това изведнъж много яко захаладня.
Аз само не разбрах за какъв басейн говорим/вероятно закрит/, отделен ли е от басейна за големи.Аз на Спартак...хъм...нямам спомени да съм ходила преди, а сега ходим на Макси и т.н......но това за градско плажуване, не за плуване на детето.Е, вече разказах опита си от "детския басейн" на....как се казваше тоя басейн до зоологическата градина, забравих му името Thinking
Все едно, няма значение.

# 29
  • Мнения: 3 886
Дeтeто на моя приятелка плува още от раждането си. Първоначално идваше жена в къщи и плуваха във ваната, а след това го водеха някъде на плуване за бебета. Ще я разпитам за координати и пак ще пиша.
нямам спомен за по малки деца ние ходим  в СПАРТАК от миналата година и не съм виждала по малки деца от 4годинки.М/У другото обучението като цело е по добро в спортната палата.а като помецение Спартак е по добър.Моят син малко се е стредирал  ине знае къде да продължи да ходи.Ако има наистина за бебета то и аз ще съм от хората които ще се възползват(за бебката) Mr. Green Heart Eyes

# 30
Моето пък момченце беше на 3 годинки кагато го записахме с баща му на плуване.Сега вече е на почти 7 и мога да ви кажа че се чувства чудестно и най-важното е че ходи с желание.А и като си помисли човек,децата трябва да бъдат ангажирани с нещо,защото в малките им главички се раждат доста неща.

# 31
  • Мнения: 14
Мисля,че е страхотна идея!Моят син е на 2 год. и три месеца и обожава водата.Дори снощи "плуваше" на пода в къщи и твърдеше,че ще става плувец.Ние сме от Пловдив и ако някой знае за подходящ басейн за толкова малки деца в Пловдив ще се радвам много да сподели.Благодаря предварително!

# 32
  • Мнения: 1 568
Вие ми пуснахте мухата и аз намерих каквото ми трябваше.
В парк-хотел Витоша има инструктор, който се занимава с малки деца. Цените са високи според мен - 6 лева е посещението на басейна независимо от възрастта, а един час с инструктора е 8 лева. Имало и карти някакви и отстъпки, нооо ...

Стоян Церовки е инструктора, за който дидиа е писала. Телефона му е 0887412721. Помолих мъжа ми да говори с него, защото са най-вероятно колеги от НСА, да се разерат по мъжки. Групите били малки, водата била 31 градуса, хубаво било да опитаме веднъж преди да си купуваме карта, която за 8 посещения е 35 лв. Казал е, че в сряда в 10 часа, ще ни чака в басейна  Laughing
Довечера пак ще го мислим на семеен съвет  Wink

Който е ходил в Спартак, може ли да сподели какви са условията в съблекалните и поне има ли сешоари. Аз ходех във фитнес център Спарта /над басейна/ преди да се появи втората лентичка и условията бяха повече от добри.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 345
Смайли би ли казала къде се намира точно парк-хотел витоша

# 34
  • Мнения: 1 568
Смайли би ли казала къде се намира точно парк-хотел витоша

срещу нас  Laughing
майтап

има карта на сайта на хотела: http://vitoshaparkhotel.com/bg/contacts.html

# 35
  • Мнения: 7 391
                     Смайли вече ви е писала телефона.А за условията - не съм се интересувала колко градуса е водата ,но малката никога не се е оплаквала,че и е студено.Стоян е много внимателен и си разбира от работата.Не ви убеждавам непременно да заведете децата си там,но на нас ни се налагаше тъй като плуването е част от рехабилитацията за ръчичката на малката.
                     Друго място където водят деца от 3 години е един спа център близо до булевард България,на околовръстното,но все още не съм ходила да видя какви са условията.Мои познати казаха,че са доволни,но така и не разбрах какви са групите и какви цените.

# 36
  • Мнения: 1 568
Дидиа, това до околовръстното не е ли клиниката на Мазнейкови? Там има басейн и различни програми за плуване.

# 37
  • Мнения: 6 390
Стоян Церовки е инструктора, за който дидиа е писала. Телефона му е 0887412721. Помолих мъжа ми да говори с него, защото са най-вероятно колеги от НСА, да се разерат по мъжки. Групите били малки, водата била 31 градуса, хубаво било да опитаме веднъж преди да си купуваме карта, която за 8 посещения е 35 лв. Казал е, че в сряда в 10 часа, ще ни чака в басейна  Laughing
Довечера пак ще го мислим на семеен съвет  Wink

  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 809
Аз да попитам какви принадлежности искат за плуване. В смисъл шапки, джапанки, очила и таквиз?
И другото - аз мога ли да съм по същото време в басейна - въпросът ми е за Спартак.

# 39
  • Мнения: 7 391
                Не мисля,че е на Мазнейкови,защото ми обясниха,че е на околовръстното,а не на България.Не изключвам възможността обаче да е и това.Ще проуча и ще пиша.
                За принадлежностите - тези,които си изброила.Можеш да бъдеш в помещението ,но не и в басейна.Той е само за деца.Аз лично бях в кафето още на третия път. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 809
А имате ли представа откъде да се снабдя с шапка за плуване за 3 г. младеж?

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Дидиа, това до околовръстното не е ли клиниката на Мазнейкови? Там има басейн и различни програми за плуване.
Най-вероятно е Спа  и фитнес център"Дрийм"  newsm78
Мин. год. ходих да разгледам,когато беше съвсем новооткрит,че е съвсем до нас, обаче какви цени обадиха.... Shocked След това мисля,че ги понамалиха  Thinking
Тогава не съм питала за плуване за бебета(малки деца)  Thinking, обаче сега бих проверила, че и моят е голям фен на водата, с рев го изваждам от коритото вечер  Crazy
ако се информирам ще пиша
А и за мен Спартак е ок.
Само да се позатопли малко и се мятаме с дребоса на плуване 9то аз плувам като ютия,де  hahaha)

# 42
  • Мнения: 616
При нас има плуване за най -малките мисля че започват от третия месец .В басейна влиза докторката и бебето а майките стоят отвън и могат да гледат Това плуване е за закаляване и укрепване на бебето.

# 43
  • Мнения: 3 886
в спартак има сешоар.обстановката е добрание бяхме при сотирова.шапки и ма навсякъде даже са по 4 лв с добро качество.можеш да влизаш с детето да го събличаш и обличаш Peace

# 44
h.kirova наистина ли сте в Силистра? Аз все се надявах да намеря нещо подобно и в София  newsm03, защото доколкото чета тук ще трябва да почакаме да поотрасне - а дотогава ще трябва да се забавлява само с мен   bath1

# 45
  • Мнения: 7 391
                 В Силистра работата с бебета е започната преди 18 години.Там са членове на Асоцияция плуващи бебета.Международна е./Асоциацията/Д-р Стойкова /дано не бъркам или Стайкова/ се е занимавала първо с бебета,а после и с дечица с увреждания.За да отидем трябваше да приготвим един куп документи,изследвания и така се разминахме.
                 А за шапките - ние купихме от Адидас и е много красива.Цената не се сещам,но не са проблем нито шапките,нито банските.Нали сме госпожици трябваше да се поизтупаме. Mr. Green

# 46
За това може само похвали да им кажем и да чакаме и тук някой да напрви нещо за дечицата , защото са толкова много тези, които имат нужда от това  smile3525

# 47
  • Мнения: 1 735
В Русе има безплатно плуване за бебета.
Започват от 40 дена в малък басейн.
При навършване на 1 год. продължават в голям басейн.
Много сме доволни, с изключение на това че понеже е държавно(безплатно) от време навреме имат 1,2 месечни паузи, след които бебето е забравило всичко. Но самата терапия на водата е достатъчен фактор, за да съм предоволна!

Малкия басейн


Големия басейн

Басейните се намират в "Дом майка и дете" в "Дружба"3.

# 48
  • Мнения: 1 455
За това може само похвали да им кажем и да чакаме и тук някой да напрви нещо за дечицата , защото са толкова много тези, които имат нужда от това  smile3525
И в София има плуване за бебета.Преди няколко месеца имаше такава тема.Ето я:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92034.msg1607077;topicseen#msg1607077

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 16:37 от gery gerry

# 49
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Записвам се за темата...

# 50
  • София
  • Мнения: 626
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92034.0
Ние ходихме в банкя, сега го водя един път седмично в басейн близо до нас(е някой път пропускаме Wink). Калоян е на 1,9 в момента.

# 51
За това може само похвали да им кажем и да чакаме и тук някой да напрви нещо за дечицата , защото са толкова много тези, които имат нужда от това  smile3525
И в София има плуване за бебета.Преди няколко месеца имаше такава тема.Ето я:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92034.msg1607077;topicseen#msg1607077


Благодаря ти gery gerry    bouquet . Това е страхотно - непременно ще го погледна тъй като е доста дългичка темата. А пък и още не съм се консултирала с лекарката, че сме малко специални  baby_neutral

# 52
  • София
  • Мнения: 2 210
И аз се разписвам.
Моят проблем е, че мога да го водя само събота и неделя-през седмицата съм до късно на работа, а няма кой друг Sad
Може ли мамите, водещи малчовците на Спартак да попитат за събота и неделя-да не му звъня за щяло и нещяло на човека...

# 53
  • Мнения: 1 568
Такааа...
Е, бяхме днес в Спартак.
Останах с много смесени впечатления. Разказвам подред.
На касата - искаха да си купя веднага инструкторска карта /45 лв. за 8 посещения плюс 5 лева депозит за магнитната карта, която получаваш/. Отказах с причината, че Дара е само на 2 години и няма никаква гаранция, че ще й хареса. Съгласиха се и ми продадоха индивидуален билет - 4 лв. /той не включва инструктор, но ние така или иначе имахме устна уговорка със Стоян/. Питах за плувна шапка - толкова малки не продавали.
Съблекалнята - хубава е, чиста, топла - два включени радиатора, сешоари.
Басейна - чист е, водата наистина е топла. Има доста играчки разхвърляни наоколо - топки, рибки, дъски, плавници ...
Дара беше много въодушевена, едвам дочака баткото по хавлия да дойде да плува с нея. Стоян я мушна в един пояс, започна да я разхожда насам натам из басейна. Тогава обаче дойдоха 4 по-големи деца, взеха да се плискат и цамбуркат и Дара явно се уплаши. Разплака се. "Никам пувам" и точка. Извадих я от водата и почти час си игра около басейна по джапанки и гащи /нямаме бански още/. Хвърляше топки, закачаше се с децата, поливаха се с баткото. Голяма забава, но всеки опит да я вкараме пак във водата беше придружен с рев. Искаше и мен във водата. А за родители е забранено. Питах изрично, защото съм сигурна, че ако е с мен или с баща й, ще се отпусне по-лесно. Но, не става  Confused
Знам, че от първия път не мога да очаквам нещо кой знае какво, но си признавам, че малко се разочаровах. Колебая се за следващия път.
Еми, инструктора каза, че през уикенда е много пълно, нямало никаква възможност да взима нови деца.

Между другото пак звънях в Парк-хотел Витоша. Индивидуалната тренировка с инструктор е излиза 14 лева, но ако се купи карта за 8 посещения цената пада на 8-9 лева.  Започна да ми харесва повече от Спартак, защото не се налага да взимам таксита или да ползвам градски транспорт. Само пресичам улицата и съм там  Wink

Това е. Ако някой се сеща нещо, да пита.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 210
Смайли , много ти благодаря!! Жалко за съботата, аз през седмицата нямам абсолютно никаква възможност. Cry
Сега ще чакам , ако провериш за парк-хотела Simple Smile
БЛАГОДАРЯ ТИ!

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Смайли, благодаря за инфо-то!
Аз ще изчакам да се затопли и ще проверя каква е хавата в "Дрийм"!
Като цяло предпочитам да си плащам за индивидуални посещения с инструктор за Влади, а не един инструктор да се занимава с 3-4 деца, на различна възраст и с различна подготовка  Naughty

# 56
  • Мнения: 6 390
Bravo na Darata!
Drugi pluvali tazi sedmica niama li?

# 57
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Смайли, не се предавай! Моята плачеше и не искаше във водата и с мен като беше. 2-3 ходения и престана да пищи, а след още няколко се отпусна  Peace Сега пък извън басейна се сърди Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 2 493
Смайли, а за парк-хотела поне едно пробно няма ли да направите? Simple Smile

Ако съдя по лятото и любовта на Мая към морето, може би ще й хареса на басейн... Може би трябва да се пробва...

# 59
  • Мнения: 274
Вашите бебета май са по-големи...
ние сме на 43 дена, ще можем ли да ползваме тези басейни?

# 60
  • София
  • Мнения: 626
Вашите бебета май са по-големи...
ние сме на 43 дена, ще можем ли да ползваме тези басейни?
В басейните се влиза след 6мес. Преди това трябва да плувате във вана Hug

# 61
  • Мнения: 6 390
Дидиа, това до околовръстното не е ли клиниката на Мазнейкови? Там има басейн и различни програми за плуване.
да, да точно там видях на страниците им реклами / плуване за деца, бременни и тн

Някой да е ходил

http://www.mbal-sofia.com/index.php?id=50

Адрес:
гр. София, бул. България 104

Телефон за връзка:

 +3592 8184600
 +3592 8184608

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 15:59 от Eli_cz

# 62
  • Мнения: 1 568
Ели, аз мисля там да ходя на гимнастика за бременни, ще разпитам и за вариантите за деца.
Това обаче няма да е в рамките на следващите 10 дни.

До парк-хотел Витоша още не сме се занесли. Много ни е натоварена програмата напоследък.

# 63
  • Мнения: 6 390
Новините който имам че там е по 5лв на човек за водната аеробика в болницата на Мазнейкови, приятелката ми ходи с хлапето 5.г. и му закачат плувки / че се разхожда между големия басейн с групата, или ходи в джакузито и си играе там/
О тсреща има страхотен фитнес JK fitness & wellness / там били по/хубави басейна и джакузито, и било по 6.лв. на човек / цените и на двете места са и за деца и възрастни еднакви/
http://www.jk-fitwell.com/
те имат и детски кът

В болницата водната аеробика е от 9.30ч., във фитнеса от 10.30ч всеки ден / незнам съб./нед./

Общи условия

Активация на акаунт