Някой скоро поръчвал ли е кухня във Варна? Къде?

  • 9 563
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
и последно за солус- изпълняват отлично проектите, но не предлагат оригинални идеи и практични идеи.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз именно за това се въздържах от "Солус".Чувала съм че работят качествено,но проекта им изобщо не ме впечатли,напротив беше ужасен.Все едно да ми монтират на майка ми кухнята от преди 20 год.,обаче цената им си беше височка.И друго не ми хареса във "Солус",нищо не обясняват,нито какъв материал слагат,въз основа на какво образуват цената,нищо.Казват ти една цифра,показват ти проекта на компа и това е.
Моите транспорт и монтаж на кухнята си влизаха в цената.В темата за гарсониерите съм пуснала снимки на кухнята.Някой ако изяви желание ще пусна и тук не ми е проблем.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Сега ще видя снимките в другата тема, няма смисъл да ги пускаш и тук.

# 18
  • Мнения: 3 971
Запивсам се да следя темата

# 19
  • Мнения: 314
Смятам да поръчаме тук: http://www.metron-bg.com/
Фирмата участва в ''3-те ключа'',ако поръчаш по време на изложението има и отстъпка Grinning

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
От "Бурлекс" ни дадох цена 6500 лв. Confused
В темата за кухните харесах една, направена от русенска фирма - свързахме се с тях и до 2-3 дни ще ни направят проект с цена. По предварителни данни - там ще ни струва около 2000 лв.

# 21
  • Мнения: 6 039
 chockolina,
обзавела съм над 40 апартамента и кухня около 2000 лв знам точно как изглежда и на какво отговаря
това е куненски бокс с линейна дължина не повече от 3 метра.

до колкото си спомням твоята е 5 метра

моята например е 2.35м и струваше 4200лева преди 3 години

давам ти цени за сравнение, за да си максимално информирана
разбира се, ти решаваш кои компромиси си струват  Laughing

успех в избора Laughing

# 22
  • Мнения: 6 039
ще се амбицирам да наснимам някой кухни, до които имам достъп и ще цитирам точни цени

# 23
  • Мнения: 3 971
ще се амбицирам да наснимам някой кухни, до които имам достъп и ще цитирам точни цени

Ще съм ти много благодарна Hug Heart Eyes

# 24
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
 chockolina, тези цени за които пишеш на различните фирми едва ли са  за един и същ материал? Не всички работят с мдф , Нипо не предлагаха преди 6 месеца.
Моята кухня е от Бурлекс, МДФ с естествен фурнир и съм доволна от резултата като изпълнение,особено като сравня с приятели които използваха други фирми за същите цени. Единствения недостатък са сроковете им,които са   едно големи  newsm61, второ не ги спазиха   smile3516   Но вече и се радвам  Grinning

# 25
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Маленна, ще се радвам да видя снимки на кухни с цените им. Напълно съм съгласна с теб, кухните им много има харесаха. Моделът, който ни предложиха - не толкова, но той може да се коригира. Цената обаче ми се струва висока... Rolling Eyes

Цената на "Интериор 46" - мебелна палата "Лазур" е за ПДЧ, останалите са за МДФ (включително и на "Нипо"). "Бурлекс" ми дадоха цена и за ПДЧ - 6000 лв.

Изчакваме и предложение от русенската фирма, тогава ще решим.

Проучих въпроса за отделно купуване на материалите и изработка на кухнята от майстор - около 1000 лв. ще излязат всички материали (плоскости - германски МДФ, нарязване, обкантване, дръжки и всевъзможни механизми, плот, кантове), а труда - около 800 лв. Надценката, която си слагат фирмите е доста голяма - което е разбираемо, но все пак... ми бърка в джоба. Въпреки всичко, предпочитам фирма, някак по-сигурно ми се струва качеството...

# 26
  • Мнения: 6 039
на майстор не се вързвай в никакъв случай

режат плостости на машини, на които се изрежда целиа град и ато ти засече плоскостите, хич няма да му пука и ще ти ги монтирата засечени.

поръчай си от фирма, за да можеш да имаш претенции, при евентуални грешки, които разбира се , не ти пожелавам

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Само за сравнение и аз да кажа - кухня от постформинг/това е пдч с някакво покритие/, 5 метра и малко, 4000 лв. в софийска фирма - и това са само и единствено шкафовете, нищо друго. Това го казвам, защото ми се струва, че 2000 лв. не е реална цена, да не ти пробутат някой боклук Confused

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Казаха ни цена днес, но още не сме видяли проектите - направили са 3 различни, цената варира от 1800 до 2100 лв. За транспорт ще ни вземат 150 лв. - от Русе до Варна. В събота ще отидем до там, утре нашите ще видят проектите, но няма как да ги видим и ние... Ето им го сайта, а в темата за кухните (оттам научих за тази фирма) има и една кухня на съфорумка, направена там, която много ми хареса.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
режат плостости на машини, на които се изрежда целиа град и ато ти засече плоскостите, хич няма да му пука и ще ти ги монтирата засечени.

Какво значи "да засече плоскостите"?

Общи условия

Активация на акаунт