Инвалидна количка Surace

  • 4 766
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Здравейте г-не,

Аз съм представител на Изложбен Център "Мост" за хора с увреждания. След 20.4.2007 при нас можете да откриете седем различни модела детски инвалидни колички за деца с диагноза ДЦП на чешката фирма PATRON-BOHEMIA.

Ако имате интерес може да се свържете с мен.
Тони Танев
Изложбен Център "МОСТ"
жк. Свобода, м/у бл. 10 и бл.37
тел.02-9360552
мобилен:0897-853364

# 16
  • Мнения: 1 271
Тонит, имате ли възможност да качите линк с моделите на количките  newsm78
благодаря
  bouquet

# 17
  • Мнения: 4
Да, разбира се, част от количките можете да разгледате на този адрес: http://www.patron-bohemia.cz/reha/vyrobky_en.php?skupina=all

# 18
  • Мнения: 1 271
Супер, много благодаря!
А имат ли ограничение в килограмите! Примерно тези в линка дали стават за младеж над 30кг.

 Heart EyesМладежа е на 6 години.  Peace той сега е 20кг., но се очаква да расте още.

# 19
  • Мнения: 4
Да има ограничения в килограмите, но започват от 35кг, като най-големите модели са до 75кг, като теглото на самите колички е от 11-17кг.

# 20
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Тонит здравейте,бихте ли ми казали на количките за деца полага ли се смяна на гуми и лагери. Ако да как да убедя социалните за разрешително.

# 21
  • Мнения: 4
Да, разбира се, че се полага на всеки 2 години смяна на гуми и лагери и един път за целия период основен ремонт. Трябва да ви се издаде заповед, същата като тази за получаване на количката и да отидете при вашия дистрибутор.

# 22
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Благодаря. Социалните казват , че детските са на 3г.за възрастни на6г. На възрастните се полага един ремонт и гуми на две и половина г. на децата не. Така пошело в правилника.

Общи условия

Активация на акаунт