AVON кампания 4 и 5

  • 15 501
  • 288
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 61
Първото има лек червеникав отенък,а долното лек кафеникъв.
Ползвала съм и двете и съм много доволна и от двете.
Нямат натрапчив цвят.По-скоро бих го определила като балсамче за устни,ама с блясък и отенък.( дано не звучи смешно определението ми Blush )

Веси, а овлажнява ли добре устните? Търся си много овлажняващо червило с ненатрапчив цвят Simple Smile и по твоето описание като че ли това е подходящо, само да не стои сухо?

P.S. Аз от маслинената серия редовно си вземам ексфолианта за тяло, много добре си върши работата Simple Smile

# 151
  • Мнения: 47
Имам 2 въпроса:
1. Важи ли още брошура номер 4
2. Няой ползвал ли е спрея за бързо съхнене на лак и доволен ли е?

# 152
  • Мнения: 1 534
Сигурно.Аз сега си поръчах от брошура4,иначе и от 5 вече може.

# 153
  • Мнения: 1 354
Първото има лек червеникав отенък,а долното лек кафеникъв.
Ползвала съм и двете и съм много доволна и от двете.
Нямат натрапчив цвят.По-скоро бих го определила като балсамче за устни,ама с блясък и отенък.( дано не звучи смешно определението ми Blush )

Веси, а овлажнява ли добре устните? Търся си много овлажняващо червило с ненатрапчив цвят Simple Smile и по твоето описание като че ли това е подходящо, само да не стои сухо?

P.S. Аз от маслинената серия редовно си вземам ексфолианта за тяло, много добре си върши работата Simple Smile

Овлажнява да и то добре.Определено не е сухо червило.Смятам,че е това което търсиш. Peace
Имам 2 въпроса:
1. Важи ли още брошура номер 4
2. Няой ползвал ли е спрея за бързо съхнене на лак и доволен ли е?

1.Зависи за кой район говориш.Аз съм от Хасково и в сряда пускам втора поръчка.
2.Аз лично не съм го ползвала,но отзивите са 50 на 50. Peace

Мацки много ви благодаря за отговорите за маслинките.Явно ще си ги взема. Hug

# 154
  • Мнения: 371
Здравейте, мами - представители на Ейвън!
Вече и аз съм във вашите редици!
Приятно ми е - Анна!

# 155
  • София
  • Мнения: 1 914
Сигурно.Аз сега си поръчах от брошура4,иначе и от 5 вече може.

Каталог 5 влиза в сила от 29.03 Wink

# 156
  • Мнения: 1 534
А,как така??Аз си поръчах от 5ти и в понеделник ще ми ги донесат Thinking Thinking newsm78

# 157
  • Мнения: 75
Ако някой има наблюдения за кремовете за очи-МОЛЯ препоръчайте ми някой!МЕРСИ.....

# 158
  • София
  • Мнения: 2 109
аз съм на 25 и ползвам оранжевия на solutions, доволна съм Peace

с риск да досадя: кажете ми за кремообразния гел за перфектна кожа на Аню, никой ли не го е ползвал Cry Cry Cry

# 159
  • Мнения: 36 087
с риск да досадя: кажете ми за кремообразния гел за перфектна кожа на Аню, никой ли не го е ползвал Cry Cry Cry

за мен бяха пари, хвърлени напразно

за очен крем - мн. съм доволна от двойния Аню

# 160
  • Мнения: 606
Искам да попитам  промоцията която е в момента за 2 продукта AnewClinical за 35,90,
може ли да се поръчат 2 еднакви продукта,че с една приятелка искаме да си вземем  пълнителя за устни?

# 161
  • София
  • Мнения: 5 828
Искам да попитам  промоцията която е в момента за 2 продукта AnewClinical за 35,90,
може ли да се поръчат 2 еднакви продукта,че с една приятелка искаме да си вземем  пълнителя за устни?

може Simple Smile

# 162
  • Мнения: 537
Аз пък доколкото виждам си има комплекти и не може май да се поръчват 2 еднакви.

# 163
  • Мнения: 606
Искам да попитам  промоцията която е в момента за 2 продукта AnewClinical за 35,90,
може ли да се поръчат 2 еднакви продукта,че с една приятелка искаме да си вземем  пълнителя за устни?

може Simple Smile
newsm44

# 164
  • София
  • Мнения: 2 109
Искам да попитам  промоцията която е в момента за 2 продукта AnewClinical за 35,90,
може ли да се поръчат 2 еднакви продукта,че с една приятелка искаме да си вземем  пълнителя за устни?

оооо мисля, че не може
ако си поръчаш 2 пълнителя, ще ти ги таксуват 2x22.90 лв
пълнителя можеш да го допълниш с крема или микродермабразиото
сигурна съм почти 100 %
нека някой друг да каже, но ако разгледаш внимателно, ще видиш, че никъде няма код за поръчка на 2 пълнителя Shocked

Общи условия

Активация на акаунт