AVON кампания 4 и 5

  • 15 476
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 128
Здравей,SISSS ще се радвам да стана твой представител,защото съм новак с около 6-7 клиента
и всеки нов, го гледам като писано яйце Laughing.Аз живея до окръжна болница и телефона ми е 8708718.Благодаря ти предварително.

# 271
  • Мнения: 1 354
Здравей,SISSS ще се радвам да стана твой представител,защото съм новак с около 6-7 клиента
и всеки нов, го гледам като писано яйце Laughing.Аз живея до окръжна болница и телефона ми е 8708718.Благодаря ти предварително.

 Joy Joy Joy вижда се,че си новак,ама май не само в бизнеса. Crazy
Тия предложения се пишат на лични за другия път да знаеш. Naughty  Hug Hug Hug  bouquet

# 272
  • Мнения: 194
Искам да ви попитам дали някоя от вас си е поръчвала прахообразните блестящи сенки нюанса е Chocolate от преди 3 поръчки съм го поръчала и още не са пристигнали и вече си мисля,че въобще няма да дойдат?...Всеки път са в недостиг.. Sad
И аз ги чакам. Надявам се да дойдат в четвъртък, че вече са ми 2  броя.

Пристигнаха ли ти сенките? newsm78

# 273
  • Мнения: 1 354
Момичета може да се повтарям,ама някой може ли да ми обясни пълнителя за устни с точно как се използва.Много моля. Praynig Hug  bouquet

# 274
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Някой от Вас ползвал ли е течната вакса-спрей за коса? Дайте малко инфо за нея как се използва.Благодаря предварително!!! Praynig

# 275
# 276
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,решила съм да си поръчам THERMAFIRM-ANEW clinical -в бронзовата кутийка,но се претиснявам,защото последния крем,който се опитах да ползвам със соята ми се получаваше кир ефект(нямам обяснение -защо?),ако е възможно да ми кажете вашите отзиви.Имам нужда от лифтиг крем и си нямам престава дали този продукт ще ми свърши работа?Предварително Благодаря!     (За протокола със смесен тип кожа съм и чувствителна-36г.)

# 277
  • Мнения: 5 618
Кали, на мен ефекта "кир" ми се получава, когато нанеса по-голямо количество от крема. Иначе аз съм много доволна от Ageless results /мисля, че за него говориш/, но трябва да се нанася по малко. За другия, обаче, нямам отзиви, дано някой, който го е ползвал, се включи.

# 278
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Кали, на мен ефекта "кир" ми се получава, когато нанеса по-голямо количество от крема. Иначе аз съм много доволна от Ageless results /мисля, че за него говориш/, но трябва да се нанася по малко. За другия, обаче, нямам отзиви, дано някой, който го е ползвал, се включи.
Тази вечер ще се пробвам пак,дано това да е причината.Незнам на колко години си ,но при мен са налице малки мимически бръчици на челото,който си местят местоположението.Има ли заглаждащ ,стягащ и избистрящ ефект крема със соя?Ако не те затруднявам ,ми отговори,защото аз така и не успях досега да го ползвам достатъчно време за да преценя. Rolling Eyes

# 279
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Момичета, имам един въпрос. Датата отбелязана на опаковката на продуктите срок на годност ли е или дата на производство?

# 280
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
До колкото съм информирана при Ейвън продуктите е дата на производство.

# 281
  • у нас
  • Мнения: 443
всички продукти са със срок на годност 36м на опаковките са отбелязани дата на произвидство и срок на годност след отваряне, който е различен за различни продукти

# 282
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Благодаря, vins. Успокоих се.  Grinning

# 283
  • Мнения: 814
всички продукти са със срок на годност 36м на опаковките са отбелязани дата на произвидство и срок на годност след отваряне, който е различен за различни продукти
Peace

# 284
  • Мнения: 155
всички продукти са със срок на годност 36м на опаковките са отбелязани дата на произвидство и срок на годност след отваряне, който е различен за различни продукти

На някои продукти е отбелязана отворена кутийка, в която пише примерно 12м или 24м.  За тях това е срока на годност от датата на производство. Peace

Общи условия

Активация на акаунт