Мами в Германия 22

  • 15 094
  • 300
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 423
Да дорисувам картината с Кнут.
Не само опашки се вият, не само
песни се пеят, ами и мелодии за
хенди заливат рекламните паузи.
Тоя зъл звяр изяде хляба на Парис.

# 91
# 92
  • Мнения: 11 315
Тъй, тъй, изнищихте го Кнут.
Горкото мече.
Моя възлюблен се гъбарка се децата искат ли такова мече за домашен любимец.
Аз ги отрязах с категоричен тон, че това мече ще стане огромна мечка и няма да може да се обърне в кухнята и ще си ги хапне за закуска каквито са крехки, а те  Shocked и се отказаха набързо от идеята.
Жал ми е на гърба на животинката какви пари правят.
Даже шефа на зоопарка се фукаше вчера, че курса им на борсата скочил от 2300 евро на 3400  #Crazy
Няма да дадат пари на Грийн Пийс за спасяването на белите мечки, ами сега ще щракат с пръсти.
Лисанке, нали ти споменах нещо за Осичката. Повече не питай.
Ако ме броиш и мене за бременилка, няма да се разберем  Naughty
Щото и аз ще пазя фронта (по-скоро ще дебна идването на великденския заек).
Яйцата ги намацах, изчистих къщата, сега седнах скапана с чаша кафе да събера сили да довърша курабийките.
Мноу съм оправна, нали  Mr. Green (умря ми сиганката).
Като рекох сиганка, та някой знае ли къде потъна финансовата експертка и нашия културтрегер Риен?
И Чиколинка се загуби из айхенауеските дебри в търсене на зайци.

# 93
  • Мнения: 1 242
Ако ме броиш и мене за бременилка, няма да се разберем  Naughty
Щото и аз ще пазя фронта (по-скоро ще дебна идването на великденския заек).
Яйцата ги намацах, изчистих къщата, сега седнах скапана с чаша кафе да събера сили да довърша курабийките.
Мноу съм оправна, нали  Mr. Green (умря ми сиганката).
Като рекох сиганка, та някой знае ли къде потъна финансовата експертка и нашия културтрегер Риен?
И Чиколинка се загуби из айхенауеските дебри в търсене на зайци.

Вече, и мен не ме бръсне за слива, пустата му Лиса. Първо кьорфишеци мята - идвам, вика, стягай си тутурутката. После ни вопъл, ни стон. Сега бременилките и тя. Жива да не бех! И накрая да стряска се опитва, мани, заплашва. Още ми трепери долното чене.

Бравос, значи! Аз на теб праха ти дишам - само праха обрах с прахосмукачката. Яйцата смятах днес да ги майсторя, но като си я доизпия бирката съвсем ще ми се доспи, чак и себе си няма да успея на разкрася в червено. Mr. Green Нанайси кокита, нанайси курабийки. Нанайси червенокоска, нанайси Лиска да ме залиби.

Сиганка, казваш. Риен има брат и бъдеща снаха на гости. Донт край фор хър. Тя сега, така или иначе, прави хър-хър. Дано, разбира се, не е хър-мър. Може да се е стигнало до братоубийство. Mr. Green Пу, тогава, Мая за мене!

Чиколината даде газ и само облаци прах се вдигнаха на магистралите по остта Айхенау-Майхенау-Булгарско-Мулгарско. И нейния прах да дишаме.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 23:14 от Мамунката

# 94
  • Варна
  • Мнения: 153
падна голяма веселба при боядисването.С мъника бяхме достойно омазани с боя.Тати само ходеше и се чудеше от коя страна да ни снима,а после чинно си изчисти след нас.Анджи после разказва на баба си,че сме готвили яйцата и как ще им прави чук-чук в масата.Едвам успяхме да ги скрием,но преди това естествено имаше и жертви Simple Smile

# 95
  • Мнения: 1 817
оф, аз като видях, че всички сте ги боядисали тея яйца и почнах в 23 часа да варя яйца...
Та сега свърших с първата партида и отивам да лягам. Ама кой ме би по главата да боядисвам през нощта  Whistling ? Любимият боядиса първите 5 и каза, че си ляга  Rolling Eyes ...
Но пък станаха много хубави! Хайде лека нощ!  Grinning

# 96
  • Мнения: 260
оф, аз като видях, че всички сте ги боядисали тея яйца и почнах в 23 часа да варя яйца...
Та сега свърших с първата партида и отивам да лягам. Ама кой ме би по главата да боядисвам през нощта  Whistling ? Любимият боядиса първите 5 и каза, че си ляга  Rolling Eyes ...
Но пък станаха много хубави! Хайде лека нощ!  Grinning
Нали яйцата не се боядисват в петък, а в четвъртък и събота ?  newsm78

# 97
  • Мнения: 3 423
Яйца се боядисват в четвъртък след залез
и в събота сутрин. Първото яйце винаги е
червено. С него се натъркват челцата на
децата вкъщи. После остава до другия Великден.
Ние ще боядисваме утре. Днес се тъгува цял ден.

# 98
  • Мнения: 3 880
Добро утро,
ние боядисахме вчера яйцата, 30% дадоха фира ooooh! но останаха достатъчно да се zборим в неделя Simple Smile


Биба, все забравям да питам малката свикна ли с градината и ти с неограниченото свободно време?  Whistling
ШоШи, и двете свикнахме идеално Mr. Green Тя ходи с мерак и аz с удоволствие си иzполzвам свободното време, само дето хич не е ограничено, а където и да мръдна все часовника гледам преz 5 мин. да не zакъснея zа прибирането ooooh! но пак и толкова като има не се оплаквам Wink . Другият плюс е, че вече почти не ми се налага да вися по раzни детски плоЩадки, само преz почивните дни Grinning

# 99
  • Мнения: 11 315
Ако ме броиш и мене за бременилка, няма да се разберем  Naughty
Щото и аз ще пазя фронта (по-скоро ще дебна идването на великденския заек).
Яйцата ги намацах, изчистих къщата, сега седнах скапана с чаша кафе да събера сили да довърша курабийките.
Мноу съм оправна, нали  Mr. Green (умря ми сиганката).
Като рекох сиганка, та някой знае ли къде потъна финансовата експертка и нашия културтрегер Риен?
И Чиколинка се загуби из айхенауеските дебри в търсене на зайци.

Вече, и мен не ме бръсне за слива, пустата му Лиса. Първо кьорфишеци мята - идвам, вика, стягай си тутурутката. После ни вопъл, ни стон. Сега бременилките и тя. Жива да не бех! И накрая да стряска се опитва, мани, заплашва. Още ми трепери долното чене.

Бравос, значи! Аз на теб праха ти дишам - само праха обрах с прахосмукачката. Яйцата смятах днес да ги майсторя, но като си я доизпия бирката съвсем ще ми се доспи, чак и себе си няма да успея на разкрася в червено. Mr. Green Нанайси кокита, нанайси курабийки. Нанайси червенокоска, нанайси Лиска да ме залиби.

Ти нали знаеш партизанското име на Лиска?
Годо.
Чакала ли си Годо.
Ще ... го дочакаш. Mr. Green

# 100
  • Мнения: 3 423
Споко, бре, ще ви се мелдна
на всичките. Само Кнут да се
разкара, щото не мога да се
измъкна от клетката, хора...
Кво правите днес? Мързелувате.
Аз съм се размазала. Даже и
форум не ми се гледа. И това
слънце как ме подмамва, ех...

# 101
  • Мнения: 88
ОФФ.....Данниииии не мога да ти пратя ЛС иz4исти си кутията

# 102
  • Мнения: 1 817
оф, аз като видях, че всички сте ги боядисали тея яйца и почнах в 23 часа да варя яйца...
Та сега свърших с първата партида и отивам да лягам. Ама кой ме би по главата да боядисвам през нощта  Whistling ? Любимият боядиса първите 5 и каза, че си ляга  Rolling Eyes ...
Но пък станаха много хубави! Хайде лека нощ!  Grinning
Нали яйцата не се боядисват в петък, а в четвъртък и събота ?  newsm78

Аз за това започнах да ги боядисвам в четвъртък вечер  Laughing

# 103
  • Мнения: 3 423
Дами, грами,

кой ще удари рамо на тази жена:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180364.0

# 104
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Дами, грами,

кой ще удари рамо на тази жена:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=180364.0
Не е безумно далеч от мен, но по-близо са Нордхаузен или Магдебург, а там със сигурност има бг-студентчета.

Общи условия

Активация на акаунт