Рицарки на бялото кантарче - 9.04.-15.04.

  • 24 787
  • 795
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 684
Добър ден, ама като ми се спи сутрин и не мога да ви кажа добро утро.

Минавам да се отчета до момента:
1л вода, това си е рекорд за мен, но от както съм на режим и тя сама влиза в устата ми.
4 парченаца пушен св. бут, 3 листа маруля, 1/2 краставица, ама май ще подхвана и другата 1/2 и едно крилце от пиле.
Чувствам се страхотно, едно ми е леко, а и някак си съм по-жизнена.
А сякаш и краката ми не се подуват като преди, така че никакво отпускане.
При мен нещата до сега се проваляха, защото и аз си мислех до сега еди колко си дни на диета, после еди кой си празник, после пак диета и то ставаше май все празник и след това никаква диеат, ами и килограми отгоре. Според мен режима трябва да се вмества и по време на празниците, ама как да се постигне това още не знам.  newsm78

# 331
  • Мнения: 684
Браво на Съни. За времето през, което аз се кумих, тя постигна много.
Сега ще се постарая да поддържам една прилична разлика между нас.

Моя кантар още се чуди, но си мисля че вече сякаш малко под 103.

# 332
  • Мнения: 5 873
хей,момичета,



да се захващаме сериозно!!!!!! Hug

# 333
  • Мнения: 4 447
Празниците няма да се свършат, Мераче! И ние сме хора, ще празнуваме. Може пък да празнуваме и свалените килца. Хватката е , след отпускането по време на празника, веднагически да се стегнем. Иначе, като вземат да се преливат празник в празник.... наистина - поводи всякакви.
Ето ви пример - Днес е деня на Космонавтиката! Ами, това си е празник за нашето семейство - цял отбор космонавти, главите им отдавна са в космоса, пък аз се мъча да говоря с тях! Joy
Ако си спомняте, декември правих списък на празниците: Ето ви за април:
1.04.       - Цветница - майка ми
8,9          - Великден
12.04      - Космонавтиката - обясних вече
14.04      - полива се нов апартамент на приятел, заедно с рождения му ден
17,18.04 - зет ми рожден ден, годишнина от сватбата на сестрами и зет ми (наведнъж, моля)
29.04      - рожден ден на кума

Обаче, операция "анти-грух" си е тайна и ще се изведе до край!
Като наближи времето, че ви дам и празниците ми за май, да видите чудо! Laughing

# 334
  • Мнения: 2 040
Цитат
Днес е деня на Космонавтиката!
smile3532
Кажи нещо за обичайте. Яде ли се козунак

# 335
  • Мнения: 1 369

тъжествено (с фанфари) обявявам началото на

кампания "АНТИ - ГРУХ"

това ще рече - сериозни и последователни в следващите 6 седмици.

Ако си запишете данните днес - утре още по - добре.
Аз утре.
Гласувам с две ръце ЗА  Hug
И аз утре.
Съни   bouquet
Мераче само така  smile3521. И аз съм на мнение, че режимът трябва да се вмества в празниците. Зат'ва съм си на мой режим, който ми позволява да си се храня нормално с останалите, а не да ги гледам злобно отстрани и да си предъвквам езика само. И след 2 часа да съм се нахвърлила на каквато и да е храна, стига да е много  ooooh!
Тани  newsm10
Досега ял: грейФУрт 1 бр, две филийки Вита с маргарин пак  ooooh!, сир'не - ок. 50 гр, 1/2 краставица, 1/2 кофа айран и колбас шпеков - 7 парченца (тънинки, вестник да четеш през тях  Crazy ) и 1 Ице. Вода - над 1,5 л.
Имам вредния навик като се наям да загубя апетит и да ми се приспи  Whistling А требе да се работииииииииииииии  Tired
Отивам да се боря със съня  Flutter
 Heart Eyes

# 336
  • Мнения: 4 806
пък в Космоса прасенца не пращаааааат  smile3534

тъй че тоз светъл повод ще го пропуснем, а, какво ще кажете  newsm78

Хъфи, обичаите са - много физическа подготовка и много диета, а после ядеш от тубички. Така разправят летелите  Mr. Green

Литълче, що пък от утре? И ти ли деня на космонавтиката ще отбелязваш. Няма утре, сега, веднага

# 337
  • Мнения: 4 447
Имам вредния навик като се наям да загубя апетит и да ми се приспи  Whistling
Много вреден навик  Joy
Хъф, не е смешно. Всеки път различно, само дето трябва да се отбележи. Обичайното - червено вино! Laughing

Опс, няма да празнувам, добре! Космонавтите да си празнуват сами!

Обърнете внимание, моля! Не пуша от 4 месеца! И мисля, че вече ще изляза от застоя!

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 13:07 от tanita_ko

# 338
  • Мнения: 4 806
аха, и сега остава по повод началото на кампанията да си спретнем по едно хапване като за последно, нали?  Mr. Green  Таквиз да ги нямаме.

Я чакайте, Мимито де ни е?
Разбрах, моля за извинение ... Мими, стискаме палци 

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 13:30 от Асса

# 339
  • Мнения: 1 369
Литълче, що пък от утре? И ти ли деня на космонавтиката ще отбелязваш. Няма утре, сега, веднага
Не бе Ассе утре на зарана ша си запиша мерките и теглилките.
Иначе всичко друго си е от веднага  Hug А връзката с космоса си е постоянна  Crazy Факс след факс получавам   Whistling

# 340
  • Мнения: 4 447
А връзката с космоса си е постоянна  Crazy Факс след факс получавам   Whistling
Казвам ви аз, че това е нашия празник! hahaha
И аз утре ще си взема мерките, ама аз пък как се меря....

Ми, Асса, и на теб Вселената ти съдейства, не се цепи!

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 13:20 от tanita_ko

# 341
  • Мнения: 4 806
ахаааааа, пусто мозъче не щрака
сигур защото си няма връзка с космоса
и изобщо си няма връзка с нищо
дава накъсо

Таня, както е тръгнало тъй ще излезе - че и лесно се помни ...


# 342
  • Мнения: 2 040
Цитат
връзката с космоса си е постоянна
Ще ме уморите  smile3532
Майсторите пак са тук.
Ще изчезвам да им гледам в ръцете.
Вчера сложили дръжки на шкафчетата с по половин сантиметър на криво.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 343
  • Мнения: 2 487
    Грух , грух , ида  Mr. Green

    Надъхвате се , а  Laughing Бравос .

    На мен нещо ми го няма ентусиазма , днес  Sad

    Поне с храната за сега съм добре  Laughing С водата , не толкова.

    Мимето е с малкия на комисия .

    На мен април ми предстои само един празник - рожденият ми ден. Но той толкова наближи вече , че няма смисъл да се юркам.

    Едва сега се усетих , че утре е петък 13. Имам си теория , че колкото по-малко мислиш за тези неща , по-защитен си от тях.

    Иначе с удоволствие чета Стивън Кинг  Mr. Green

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 13:35 от Айя

# 344
  • Мнения: 4 806
ааааа, тя Вселената друго е... зелени човечета, ала-бала... с тях сме дружки, приказваме си, ама я гледай на Литълчето факсове и пращат, а пък на мен не. Ама като е за идеята .... така да е.

Та, Рицарки - значи от днес нататък 12 април е нашият празник.
Даже няма да го подлагам на гласуване. То е ясно, че всички ще са съгласни. Пролет, птички, звездички... И един ден, кога се офиданим и захвърлим ордена поради непотребност, на този пролетен ден да се сещаме за минало - героично - рицарско...

Ако още малко си потърся поводи да кръшкам от работа, вселената ще ми се види тясна ...

Общи условия

Активация на акаунт