Родители, дали болните си деца за отглеждане

  • 106 187
  • 1 184
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 572
Какво става с нас хората, така ли сме устроени, нима всички са така?
Това са въпросите които си задавам все по често напоследък! Защо го пиша- Имам чувството че вече нищо няма да се нареди както трябва, започнах да се срещам  сприятелите които ме бяха позабравили и като чели не им се говори за нищо освен за какво ще е времето и такива неща!
Да, и мен ме интересува дали ще вали или колко ще продължи зимата ама има толкова много неща които биха  ставали за разговор!
Ето и сега тук се забелязва нещо като временно затишие, а дали и  в живота ни е тъка?
Моля споделете дали и при вас са се случвали подобни "затишия" и дали когато забравяте за миналите проблеми ви става по леко за напред!

# 601
  • Мнения: 869
Мейз,къде се изгуби бе миличка?Днес ти се обаждах,а телефона ти беше изключен.А за това което пишеш по-горе,така е.Но може би приятелите ти са притеснени от новата ситуация.Това,че ти загуби детенце е стресиращо и за тях.И аз мислех,че познатите ми се опитват да игнорират факта,че вече съм майка,при това на увредено детенце,че имам проблем,за който искам да говоря.Но и на тях е трудно,както и на мен.Сигурна съм ,че в мислите си са с мен,въпреки,че не говорят за това.Така,че мисля ,че е по-добре да не се дразниш от това ,че си избират леки теми за разговор.Може и да им е притеснено.Май трябва да влезем и в тяхното положение.

Аз искам да споделя,че Анди е зле вече 3 седмици.Тази варицела не минава,а става по-лошо.Миличкия не може да се прибори с болеста.Беше на системи,сега на инджекции.Не ми дават да го видя.Надявам се скоро отново да го гушкам.Чао засега

# 602
  • Мнения: 2 425
Ела, ще стискам палци да се оправи бързо Анди  Praynig

# 603
  • Мнения: 1 163
Как си Ели? Сега прочетох за Анди, миличкия дано се оправи по-бързо. Пиши как е детето? Дано вече да са те пуснали при него. Целувки от Рали за Анди

# 604
  • Мнения: 355
Zravei Ela stiskam palzi i se molia na gospod da se opravi Andi,vsichko shte se opravi,nie vchera hodih me na sofiia na konrlonen pregled,malkoto e mnogo dobre doktorite ni kasaha che mnogo barso se e vastanovil ot operaziiata,sigorno ne se sehstate sa nas ama se odnasia sa edno bebe koeto predi 7m.go operiraha ot sarze v 3 gradzka.

# 605
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Ела,дано по-бързо оздравее Анди и да си го гушкаш.
Милата,представям си колко ти е мъчно,че не ти дават да го видиш.

# 606
  • София
  • Мнения: 1 941
meyz, много съжалявам за Вяра. Sad  Имай сили!
За малкото ангелче Flowers Rose Flowers Rose Спи спокойно, малко бебче Praynig Praynig
Познавам те от "Родители преживели загуба"
Пиши там, ако имаш нужда. Насреща сме. Hug

# 607
  • Мнения: 869
Zravei Ela stiskam palzi i se molia na gospod da se opravi Andi,vsichko shte se opravi,nie vchera hodih me na sofiia na konrlonen pregled,malkoto e mnogo dobre doktorite ni kasaha che mnogo barso se e vastanovil ot operaziiata,sigorno ne se sehstate sa nas ama se odnasia sa edno bebe koeto predi 7m.go operiraha ot sarze v 3 gradzka.
Радвам се много за вас.Така искам да чувам около себе си само такива новини.Благодаря на всички,че сте с мен.Аз обаче все още не съм видяла малкия.Не съм го виждала от предната събота и сърцето ми се къса.Надявам се да ми разрешат във вторник и той да е много по-добре.Стискайте палци

# 608
  • Мнения: 355
ste stika me palzi  za malkoto angelche shte se opravi ,nie pak edna sedmiza sme s razroistvo i dnes mi vdigna temperatura 37.9 doktorite kasvat che mu niama nishto,dadoh mu panadol i ia svalih me  sega e po dobre.

# 609
  • Мнения: 30
Ела,мила,знам че се чухме но ми се иска и тук да ти кажа да бъдеш силна,а ти си такава!Сигурна съм че Анди ще се справи,ти сама знаеш че там се грижат много добре за него,нашите малчовци са със шарка но ще се справят! Те все пак са юнаци!
Васе как е детенцето? Дано всичко е наред!
Мейз много ми се искаше да се запознаем жалко че не сме в един град,но може пък някой ден и това да стане!А в такова"затише" изпада всеки,и аз имам моменти в които си мисля че нищо не е наред и няма да бъде...но,не мога и да преглътна ядъ си ...и можеби затова няма да може да ми олекне никога....ох трудно се изразявам.Ето Ела е направила едно ужасно трудно решение иска детенце,но иска и добър лекар да следи бременността,а има ли такъв....
целувки

# 610
  • Мнения: 157
Ела и Маиз прекланям се пред вашата сила!  bouquet

# 611
  • Мнения: 869
Всъщност незнам вече как да събера сили за да понеса всичко това.Вярно,в вторник ми дадоха за малко да го видя.Целия беше в тръбички,но си казах няма да плача.Той ще се оправи и в събота ще се гушкаме отново.Днес,обаче пак не ни пуснаха на свиждане.Имало усложнения,не може да се пребори с болестта.А толкова време мина.Тази празнота ,която чуствам става все по-голяма ,изпълва ме цялата.Не мога да мисля,да чуствам нищо друго.Безразлично ми е.Сега и почивам 4 дни.Колегите плануваха кой къде ще ходи,а аз само исках да си видя детето.Но и този път се върнах празна....Съжалявам ако ви натъжавам,но така се чувствам... Cry

# 612
  • Мнения: 355
ne nedei da sajaliavash ,vsichko shte se opravi.i moto beshe zialoto v trabichki ,silna viara.as mnogo se isviniavam no iskam da te popitam poneje nesnam na kolko godinki e detenzeto ti ili meseza.ima li niakakvi dr.problemi ,pak mnogo se isviniavam,nishto che nesnam nishto sa vas no stradam kato tebe zashtoto snam kakvo e .prosti mi ako sam te obidila ,dori si posvolih da ti govorai na :ti:

# 613
  • Мнения: 869
ne nedei da sajaliavash ,vsichko shte se opravi.i moto beshe zialoto v trabichki ,silna viara.as mnogo se isviniavam no iskam da te popitam poneje nesnam na kolko godinki e detenzeto ti ili meseza.ima li niakakvi dr.problemi ,pak mnogo se isviniavam,nishto che nesnam nishto sa vas no stradam kato tebe zashtoto snam kakvo e .prosti mi ako sam te obidila ,dori si posvolih da ti govorai na :ti:
В началото на темата съм написала всичките заболявания,които имам малкия.Ни е сме почти на 11 месеца.Скоро наближава първия ни рожден ден.Мисля за този ден и не искам да идва.Толкова противоречиви чуства..Защо ли единствено мисля,че това е най-ужасния ден в живота ми...а трябваше да е обратното

# 614
  • Мнения: 3 116
Ела, моля се малкия Анди да оздравее бързо  Praynig Praynig Praynig

Момичета, често навестявам вашата тема и ви чета, но просто нямам какво да кажа. Толкова много болка се е насъбрала във вас, а аз не мога да ви помогна по никакъв начин, дори и времето не може  Cry

Общи условия

Активация на акаунт