Помолете се за моята приятелка

  • 13 839
  • 283
  •   1
Отговори
# 150
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Сега виждам темата,добре че ме насочи към нея една мама love_sunrise    bouquet
Разбрах,че се казва Руми момичето,съпругът ми ще прочете молитва за нея! Praynig  и аз ще се помоля за нея,несамо сега,но и утре...е пак..докато се оправи!Вярвам,че ще се възстанови Heart Eyes

# 151
  • Варна
  • Мнения: 25 249
И аз се помолих... и не спирам да се моля за нея Praynig Praynig Praynig
Това трябва да е най-щастливия момент в живота на майчето... дано скоро да може да го изживее заедно с близките си!

# 152
# 153
  • Мнения: 3 166
Присъединявам се към молитвите ви!

 newsm17 newsm17 newsm17

Дано Бог се смили и направи чудо, за да не остане мъничката рожба без майчица. Praynig

# 154
# 155
  • Мнения: 1 455
От толкова отдавна не бях влизала тук и останах безмълвна smile3518
Моля се за Руми,дано стане чудо Господи,нека това детенце расте с майка си. newsm17 newsm17 newsm17

# 156
  • Мнения: 4 181
и аз ще се помоля  Praynig
дръж ни в течение  Praynig

# 157
  • Мнения: 408
Снощи си мислех за многото ни хубави моменти с Румето. Има такива, които никога няма да забравя. Румето е юрист и е много зле с математиката. Винаги ми е казвала, че трудно смята с проценти, но един път беше просто...Мъжът й се занимава с международен транспорт и като се върнал й казал, че много пари е похарчила. А тя"Как ще са много-300лв. за 10 дни-това прави по 3 лв. на ден".Казах й "Я пак". Тя се замисли, а аз избухнах в смях"Ей тоз път те признах"  Joy
Един ден/още докато бях в майчинство/ я срещам след 13 часа-бърза. Казвам,й че закъснява за работа, а тя"Кагато закъсняваш е важно да видят, че бързаш".
А като сме излизали с още една приятелка, на която момченцето е 1 м.по-малък от Ива /когато бяха на по 5-6месеца/ и Румето ще каже-Изберете си кой от двамата да ми дадете да погушкам.
Само интонацията, с която казваше"Гале" и веднага ми се повишаваше настроението. Никога, наистина никога за тия повече от 8 години не съм я виждала в лошо настроение. Единствено на свекъра си се е ядосвала, ама много рядко.
Няколко пъти ме кара да ходим на море заедно, а аз и викам"С поспаланки на море не ходя-вие докато станете, ние ще сме се върнали от плажа."
Спирам да пиша, защото няма как да опишеш с думи даден човек-най-вече Руми. Заслужава си да го познаваш.

# 158
  • Мнения: 408
Още нещо, което ми връща усмивката...
Моята майка идва през две седмици на гости. И беше станало почти като закон Божи дойде ли, времето да се развали. Румето й каза"Вече ще гледаш прогнозата-докато не стане 40 градуса-няма да идваш, а тогава дори ти не можеш да развалиш времето"  Laughing

# 159
  • София
  • Мнения: 1 951
Как е ?Днес съм много ангажирана,но ще мина да запаля свещичка,za zdrawe,за жената!

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 08:42 от emdisot

# 160
  • Видин
  • Мнения: 961
Малински, моля те информирай ни ако разбереш нещо.

Ние продължаваме да се  newsm17 newsm17 newsm17 молим.

# 161
  • Мнения: 6 472
Моля те кажи как е Praynig  Има ли някакво развитие на нещата? Аз наистина вярвам в чудеса и в силата на човешката психика. Нямо по- силен мотив от това, една майка да иска да гушне и да бъде с детенцето си Praynig

# 162
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Щом сте толкова добри приятелки - отиди при нея - говори , кажи и важни неща заради които трябва да се бори и да се върне  , да не се предава , че детенцето я чака Чувала съм за много подобни случаи с щастлив край - опитай

# 163
  • Мнения: 261
Да!Говори и !Тя сигурно те чува,въпреки всичко!Стават чудеса!Надеждата умира последна! Praynig Praynig Praynig

# 164

Общи условия

Активация на акаунт