Бельо за отслабване-Lytess

  • 49 033
  • 159
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 2 840
Това бельо изобщо не води до отслабване. Пробвах го, естествено Mr. Green
При това не е особено приятно и за носене. Материята е като на чорапогащник, освен това има и една специфична миризма, която почти изчезва с първото пране, което пък означава, че даже и да е имало някакви съставки, те се отмиват.......абе, 70 и кусур лева за нещо като бермудочорапогащник са абсолютно излишен разход. Дадени за сауна, биха имали значително по-добър ефект.

Лично мнение.
Споделям собствените си наблюдения, след като най-накрая го пробвах, защото през лятото, когато го купих, ми беше наистина невъзможно да го нося.

# 136
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз тъкмо ви изчетох с интерес,за да видя има ли доволни от клоновете...т.е. въпросното бельо  newsm78 дистрибутор съм към МG но не съм си го взела,просто чакам потвърждение на написаното в рекламата....явно няма и да си го купя  ooooh!

# 137
  • Мнения: 274
А на каква цена са клиновете(за спортуване) от Самоздрав? не съм търсила в търсачката,ако е споменато вече се извинявам,че питам пак.

# 138
  • Мнения: 1 685
А на каква цена са клиновете(за спортуване) от Самоздрав? не съм търсила в търсачката,ако е споменато вече се извинявам,че питам пак.

 PeaceМоят е такъв има има по-евтини и по-скъпи-зависи от дължината и слевете наматерията
http://www.samozdrav-bg.com/42.229.0.0.1.0.phtml

# 139
  • Мнения: 122
Връщам се в тази тема,за да споделя с вас и моето мнение за фитнес клиновете на Самоздрав - наскоро си взех такъв,по препоръка на Eci , а и други положителни мнения,които прочетох тук - и съм много доволна!!!  Всеки път тичам с клина под анцунга  running  - действително оказва съпротивление на движенията и усещам по-голямо натоварване от преди(като съм бягала без клин Wink).

Също така наистина попива потта (аз си взех такъв с памучна подплата), и топли - съответно не усещаш,че си мокър под клина,докато не го съблечеш след тренировката  Wink

Eci,още веднъж благодаря!  bouquet

# 140
  • Мнения: 106
здравейте Simple Smile
нямам време и нерви да чета цялата тема, но открих сайт на литес: http://www.lytess.bg (сори ако някой вече го е постнал)
пише, че не трябвало да се пере в пералня, а на ръка + разни други интересни неща за бельото. аз мисля да го пробвам, ще споделя резултата Simple Smile

# 141
  • Мнения: 1 685
 PeaceУспех и ще чакаме отчет Hug

# 142
  • Мнения: 459
Отслабва се като микрокапсулите с кофеин и масло карите импрегнирани в плата се трият върху кожата - действието е подобно на действието на кремовете за отслабване, но е по-силно.
Искам само да знам тези микрокапсули като се изпере бельото, оцеляват ли, или се предават на всички други дрехи в пералнята? Да не заслабне по грешка друг член на фамилията Mr. Green

Искам да ти кажа, че като те прочетохме с моя мъж се смяхме поне час.

# 143
  • Мнения: 30
Zdraveite na vsi4ki
belioto za otslabvane go ima v aptekata v Kaufland i vsi4ko struva po 49.50

# 144
  • Мнения: 266
Връщам се в тази тема,за да споделя с вас и моето мнение за фитнес клиновете на Самоздрав - наскоро си взех такъв,по препоръка на Eci , а и други положителни мнения,които прочетох тук - и съм много доволна!!!  Всеки път тичам с клина под анцунга  running  - действително оказва съпротивление на движенията и усещам по-голямо натоварване от преди(като съм бягала без клин Wink). Клинчетата разтягат ли се? А размерите как се определят- пише S-40-42,M-44-46..., но не ми е много ясно. Кое е по- добре -да се вземе по- малкия размер или по- големия? Моля те да уточниш твоите мерки и кой размер си взе.Благодаря

Също така наистина попива потта (аз си взех такъв с памучна подплата), и топли - съответно не усещаш,че си мокър под клина,докато не го съблечеш след тренировката  Wink

Eci,още веднъж благодаря!  bouquet
Искам да попитам стегнати ли са клинчетата и как се определя размера? Пише s-40-42, M-44-46...., но не ми е много ясно кое е по- добре- да се вземе по- малкия или по- големия размер.

# 145
  • Мнения: 122
Mima999,аз си взех размер М - като бях в магазина на око прецених,че този размер ще ми е добре.Те предлагат да се пробва,но аз нямах време тогава и го взех така - с уговорката ако ми е голям да се върна на другия ден да го сменя с друг размер Simple Smile 
Иначе не е добре да си вземеш прекалено голям,защото е хубаво да е плътно прилепнал по теб,за да има ефект от употребата му все пак Peace

# 146
  • софия
  • Мнения: 290
здравейте ,
видях банера с реклама на продуктите и намериях тая тема . Искам да питам тези които вече са ползвали някой от продуктите на Lytess- Има ли ефект и какъв?

# 147
  • Мнения: 1 599
Аз също си поръчах клина/от сайта/, ще го доставят утре. Може би няма нищо да се получи, но реших да опитам Simple Smile

# 148
  • Мнения: 957
Искам за зимата да си взема такова нещо.

# 149
  • Мнения: 252
Искам за зимата да си взема такова нещо.
Peaceи аз така. Не си представям лятото с този клин по цял ден.

Общи условия

Активация на акаунт