Мили родители, търсете правата на децата си! - тема 2

  • 54 102
  • 679
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 950
Няма да изпуснете плащанията,ще ви бъдат изплатени със задна дата.Нашето решение изтечена 1 януари,документи подадох още през октомври,а се явихме едва февруари.Съответно и през марти не получихме пари,а сега през април ще ни бъдат изплатени за януари,февруари и март. Peace
Благодаря ти  Hug,остава да ни извикат и да се явяваме ,че предния път имахме доста проблеми !

# 676
  • Мнения: 1 291
случайно да ви се е налагало да сключите договор за спонсорство или акт за дарение. ще организираме голямо събитие за което спонсора ни ни иска да му предоставим един от свата документа, но незнам от къде да ги изкопая.фактура ще му дам и ще изпрати парите по банков път, но иска и такова нещо и не ми се ще да го изпусна заради това.

# 677
  • Мнения: 2 242
случайно да ви се е налагало да сключите договор за спонсорство или акт за дарение. ще организираме голямо събитие за което спонсора ни ни иска да му предоставим един от свата документа, но незнам от къде да ги изкопая.фактура ще му дам и ще изпрати парите по банков път, но иска и такова нещо и не ми се ще да го изпусна заради това.
Не съм правил подобно нещо, но тук и тук можеш да видиш как изглежда такъв документ. Успех!

# 678
  • Мнения: 3 504
Не се губят плащанията, ние сега ще подаваме през април молбата за соц. месечна помощ, защото макар, че ТЕЛКА ни е до 01.03. март ще ми изплатят, оставали време между телковете, че нали се бавали..
та пак със сур белюк декларации ще отивам, подавам декларации за всяко нещо, че съм съгласна да ми ползват личните данни за тяхна инф
 #Crazy

# 679
  • Мнения: 147
Здравейте момичета мерси ч е се отзовахте ,обадих се дадоха ми дата за 8 май .Оправдаха се че не са знаели че  детето е толкова малко и затова са поискали изследване под упойка.А аз тука станах на луда но кой гледа докунетите там си пише годините на детето личи си колко си виршат работата......
Добре ,че лекарката която ми отвори телефона беше любезна и ми обесни някои работи. И каза ако не можем да направим изследването няма проблем може да идем и без него.

Общи условия

Активация на акаунт