Нещо смешно, което сте казвали без да се замислите ІІ

  • 994 357
  • 5 791
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 946
Има една програма която се зове PuTTY....От тогава тази програмка гледаме да я зовем пиютитиай Simple Smile
В офиса на мъжа ми казват вместо PuTTY  - програмата с мръсното име.

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 10:29 от galia_mi

# 496
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Снощи сина си пуснал любимото филмче и му се дохожда до тоалета,след малко го чувам да си говори:Хайде бе ако,излизай по-бързо,нямам време да те чакам

# 497
  • Мнения: 4 202
Наскоро бяхме в един огромен магазин в Гърция аз нещо се заблях и изведнъж изгубих от поглед мъжа ми. Почвам да му звъня по телефона, но се оказва, че телефонът му е в якето му, което обаче аз държах в ръце.
Вече леко паникьосана почвам да се оглеждам и да се въртя като муха без глава и в същото време виждам един познат, и започваме да си говорим. Обаче аз продължавам да се оглеждам и да си мисля как ще се открием с моя човек и след като си поговорихме с няколко минути с този мой познат, аз му казвам "Здрасти, как си"

newsm78.....Извинявам се ама...... Embarassed ... все пак открихте ли се накрая... newsm78

Да, открихме се  Laughing
Аз тъкмо се бях спазарила с познатите да ме връщат до София, но после се сетих, че и ключовете, и документите от колата са в мен, та всъщност не аз бях в неизгодна позиция  Mr. Green

# 498
  • Мнения: 3 674
И днеска се сетих и за моя изцепка ...
Има една програма която се зове PuTTY. Логично всеки я произнася като пути... Един ден на гости на един приятел и ми се обаждат да свърша някаква работа, при което я изтеглям и инсталирам, свършвам си работата и се махам от компа, сяда домакина и след него поглеждам и не виждам иконката на програмата, обръщам се към него и казвам: А така забърса ли ми путито?
От тогава тази програмка гледаме да я зовем пиютитиай Simple Smile

 hahaha rotfImbo

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 499
  • Мнения: 2 467
Аз току що родила , още на магарето. Дават ми мобилния да звъня на родата. Телефона ми звъни - свекървата. Объркали сме със съпруга телефоните и тя си мисли , че звъни на него. Аз ухилена и честитя внуче, тя объркана пита де е мъж ми. Аз съм и казала "Тръгна към вас" - пък няма такова нещо, той от вън чака  Laughing И до сега нямам идея, защо така съм излъгала жената.

Дъщеря ми разказва проказката за Червената шапчица, но вместо "носила на баба си питка с масълце" тя я разказва "ориз с месце"  Laughing

# 500
  • Мнения: 249
Нещо и от мен - действието се развива вчера сутринта.
Чудя се дали да звънна на една приятелка или да й пиша СМС (че може да спи и не искам да   я събудя). Звънкам в крайна сметка, но все още се колебая дали не е било по- добра идея да й пиша или да й звънна .... Включва се гласовата й поща  и аз оставям следното съобщение - Пиши ми като звъннеш ooooh! ooooh! ooooh!
Голям срам и цял ден подигравки обрах Laughing Laughing Laughing

# 501
  • Мнения: 1 172
Отивам на ЖК, в кабинета са доктора ми и неговия колега.Питам доктора"С какво точно се измерва разкритието?" и той ми казва "С пръст" и вдига показалеца.В същия момент и колегата му си показва пръста и аз викам "На д-р С. му е по-дълъг"  Joy и след няколко секунди,за да замажа гафа,добавям "инструмента" Embarassed и след секунда "ъъъъ...измервателния уред имах предвид...."

# 502
  • Мнения: 2 652
Аз не, ама баба ми ме разбива тия дни - първо, като разказа как не знам си кои ходили на бойлинг. Ама съвсем ме съсипа като изтърси нещо за блузата ми Дойче и Габана - мислела си, милата, че били немски.

# 503
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Я да видим сега, на кого ще се падне питката в паричката?/Моя изцепка от Коледа/.

# 504
  • Мнения: 1 420
Изцепки на един мой учител - голям простака си беше  Grinning

В края на срока казва на една съученичка:
- Ставай да те изпитвам.
А тя:
- Аа, аз вече съм оформена, какво ще ме изпитвате.
Той:
- Я стани да те огледам колко си оформена.

Друг път пита пак една съученичка:
- Ти там с какво се занимаваш?
Тя:
- Ами нищо, тука се опитвам да си прибера чадъра.
Той:
- Е какво толкоз се радваш, да не си седнала на него?
  Joy

# 505
  • Мнения: 1 172
С мъжа ми ходихме наскоро на гости на баба и дядо и дядо хваща мъжа ми за слушател и почва да  изнася монолог за миналите дни.Мъжа ми слуша с половин ухо и от време на време се включва с някоя реплика и когато дядо каза "Еееех, добри приятели имах аз от твойто село,ама всичките умряха!", той : Ами мрат хората,не си играят!"

***
Случи ни се веднъж случка,след която трябваше да пия хапчета за спешна контрацепция.Обадих се на гинеколога да питам какво и как да пия,но до вечерта бях забравила схемата,почнах да се тюхкам,мъжа ми се ядоса и звънях пак на доктора.Разменихме с него и няколко шеговити реплики по темата и като затворих телефона,викам на мъжа ми "Доктора каза за най-сигурно да не спя с теб,а с някой стерилен", а мъжа ми,още ядосан,казва "Не ми обяснявай какво е казал,ами си записвай!" Laughing

# 506
  • Мнения: 1 858
Онзи ден ми се обажда майка ми.
тя: Мале мамо май се разболявам.
аз: иди на лекар.
тя: а, не няма да ида.
аз: ми направи си една ракия с черен пипер.
тя: ми то тука (в Кипър) няма хубава ракия ( в предвид достатъчно силна)
аз: а какво има
тя: имам само уиски.
аз: (вече изнервена) ми сипи си ракията в уискито!

Последна редакция: нд, 30 дек 2007, 22:20 от maatete

# 507
  • Мнения: 1 209
директно питах шефа дали му става

работя в тежка бюрократи4на структура с бос на около 55- цял живот на4алник, доста строг. та му носих едни канцеларски джаджи, за да зака4и табла на стената зад себе си. след малко се обажада за нещо по телефона и аз го питам "стана ли ви"- той "да идеално", аз "радвам се" и така. колежките щяха да се напият....... ама контекстът беше друг.

# 508
  • САЩ
  • Мнения: 323
Вечер, време е за лягане, а дъщерята се помотва. За пореден път я подканям, но този път от устата ми излита крилатата фраза: "Обуй си зъбите и тръгни към банята!"

# 509
  • Мнения: 2 631
Една приятелка ме помоли да и се обадя като се събуя  Joy (вместо като се събудя)....

Общи условия

Активация на акаунт