Нова среща на морето - хайде ще си попечем .....

  • 14 867
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 883
Момичета, всичко това звучи страхотно.
За съжаление отсега не мога да кажа нищо - при мен лятото е сезонът, когато имам най-много работа Sad Пък и съм без кола... Знам, знам - трябва само да стигнем донякъде с влак или автобус, а оттам ще ни "приберете" (ето и затова ви обичам  Hug)
Бройте ни и нас, пък "каквото сабя покаже" в последния момент

# 16
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета, всичко това звучи страхотно.
За съжаление отсега не мога да кажа нищо - при мен лятото е сезонът, когато имам най-много работа Sad Пък и съм без кола... Знам, знам - трябва само да стигнем донякъде с влак или автобус, а оттам ще ни "приберете" (ето и затова ви обичам  Hug)
Бройте ни и нас, пък "каквото сабя покаже" в последния момент
Принципно,ние(по-скоро мъжът ми)работата му е такава,че не може да отсъства повече от два три дни.Именно затова нашите почивки по-морето ги правим разкъсани.ходим през лятото по-три-четери пъти за по един уикенд.Били сме и по-бунгала,били сме и по супер лукзозни хотели,а една година помня,че бяхме на един кораб във Созопол,пригоден като хотел.Eхххххх какви спомени имам от този кораб,някой луди и пияни мъже,решиха посред нощ,че жените пускат или не,те отиват да гледат как кака ви Таня боева пее във близкото заведение.Нито заключената врата не ги спря да избягат нито нищо.Добре,че бяха каютите на самата палуба,та скачаха през прозореца.Е на следващата сутрин силици нямаха кой от препиване,кои от главоболие не през прозореца ами през вратата да излязат но тов е друга тема.
Отплеснах се.
Та мисълта ми е,че сме били на много места на почивка и за момента със деца не признавам нищо друго освен що годе нормални бунгала(визирам да не е мизерия)

# 17
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Момичета,казвайте и цени....с предложенията,както аз ви дадох инфото,така ще е най-добре!На нашата станция е чистичко,цените са мисля добри,място за децата има да лудуват,пък и немогат да си позволят лошо отношение и хигиена,защото управителят държи здраво нещата в свои ръце Thinking а и периодично идват важни гости
Имаме време да решаваме!Дефи,няма страшно....само тръгнете...когато му дойде времето

# 18
  • Мнения: 2 722
Мога на лукс, мога на мизерия, и децата си така ще науча - важното е не къде,  а с кого - нали  Wink
За Руслан най-важното е да е твърд покрив над главата - така и не го научих на палатка   newsm41
Цените не са определящи и фатални при нас, така че ако времето ни устройва приемаме това което е удачно за останалите, единствено много ни се иска да е по южното черноморие - тръпка ни е - нали там се запознахме /но това е дълга история, ще ви оставим да чуете и двете версии някоя вечер на чашка мастика и подходящо мезе/ cheers

# 19
  • Мнения: 341
На Дидка офертата на мен ми хареса много.Ние винаги ходим на бунгала,че с тия тамагочита особено малкото е невъзможно да сме другаде  Laughing

Аз имам предложение- за да не стане като със Ст.Загора да се вземе решение къде ще се ходи и да се пусне телефона на станцията или квото е там за резервации и всеки сам да си ги прави за колкото време иска.mimi_s не можа да седне и да се видим с нея от търчане и подредба кой къде ще спи и т.н , после обяди пак тя пък и за капак и вечеря.....За това не сме малки,можем и сами да си направим резервациите и да си поръчаме каквото трябва.Важното е да сме на едно място и да  можем да се видим и децата да щъкат около нас или в близката далечина  Wink

Ей Дарена,Лъчи става и ляга с Бобо на уста и как е паднал лошо и си е ударил устичката и как е плакал и как мама го гушнала и му минало.

А Кико пък ми дава зор да ходим при малкия Ники в Русе и можело и Бобо на Магьосника да вземем,че кака Надя ще му помага да го гледат  ooooh!

Момичета и момчета децата са щастливи след тези срещи и ги помнят дълго.Хайде организирайте се и да станат традиция  Hug

# 20
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Черноморец се намира на 25 километра от Бургас и само на 9 километра от старинния Созопол. Курортното селище разполага с общо четири плажни ивици, всяка от която е различна сама по себе си. Тук може да намерите както спокойни самотни плажове така и оживени.                                Високите температури на въздуха и водата ви дават възможност да се любувате на морето до късен следобед. Уникалното му разположение предлага плаж на тихия северен залив, невероятно красиви полегати скали и само 1.5 км ви делят от плажната ивица на къмпинг Градина, където заливът е подходящ за сърф и любители на силни усещания.                   Скалния бряг в източната част на селището осигурява прекрасни условия за любителите на нудизъм, скокове във вода от различни височини на скалите и риболов.     
Само на 100м от централния плаж и 400м. до центъра на градчето се намира ЕПС”Черноморец”. В нашата база Вие ще откриете вашата така дългоочаквана лятна почивка. Комплексът се състои от масивна сграда – хотел и дървени бунгала, ресторант, дневен бар, нощен бар и паркинг.
Бунгалата предлагат уединение и покой, спокойствие и уют, каквито ще намерите на малко места по крайбрежието. В тях също ползвате самостоятелен санитарен възел, хладилник, телевизор с кабелна телевизия и веранда с пластмасови столове и маса.
В района на почивната база може да откриете: интернет услуги, билярдна маса,  тенис на маса, волейболно игрище, футболно игрище. За най-малките гости има оборудвана детска площадка.

Барбекюто на открито и масичките, разположени под пъстрата сянка на огромните липи, близостта на усамотените плажове наоколо, от една страна, и до центъра на градчето от друга, превръщат мястото в любимо на много гости на града.
         Hug    бунгалата представляват стая с три легла, санитарен възел, хладилник, телевизор с
кабелна телевизия, веранда с пластмасови столове и маса.
Апартаментът представлява две  стаи, като едната е с три легла, а другата с холова гарнитура /общо леглата са 3+2бр./,санитарен възел, хладилник, телевизор с кабелна телевизия.
Цените за бунгалата са:
възрастен - 9лв.
дете до 3год. - 0лв.
дете от 3 до 12год. - 4.50лв.
Цената за апартамента е 30лв.
 Григор Йорданов, с. Черноморец
тел. 0550/42438, 0898588618, 0884779464

# 21
  • Мнения: 441
Креми, Русе няма да ви се размине със сигурност- добре сте дошли Hug

сега по темата - хдили сме много на Ахтопол - там ни е слабост, само че от бунгалата към плажа едни стръмни стълбииии -Корни, права ли съм? Няма други капанчета и заведения като в Ахтопол - знаем ги наизуст Simple Smile Силистар, Синеморец ....много е хубаво, беше дивотия преди време, но вече и там цивилизацията настъпва

обожавам Созопол - но не е за деца в тая лудница и теснотия

на Каваците също сме ходили, но отдавна -  хубав плаж, кофти бунгала

знам, че на Китен има страхотен къмпинг (имам невероятни спомени), но мои приятели, които ходят там редовно се оплакаха, че миналата година било шумно от строежи

на Дидка ми хареса предложението, още повече, че има пресни впечетления и го препоръчва

и там сме ходили - плажа на самия Черноморец не струва, но съседните ги бива

казвайте ориентировъчни седмици - края на юли - началото на август?

# 22
  • Мнения: 1 652

Ей Дарена,Лъчи става и ляга с Бобо на уста и как е паднал лошо и си е ударил устичката и как е плакал и как мама го гушнала и му минало.


Креми ,  smile3525,  и ние сме така.

# 23
  • Мнения: 921
Момичета, не искам да попарвам очакванията ви, но не се заблуждавайте от впечатленията си от минали години. Всяка година нашето мило, родно черноморие все повече губи от очарованието си, заради тия пусти строежи.  Sad (Щом стигнаха вече и до Синеморец и Резово - сами си правете сметката...)
На много места дори бунгалата ги няма и тяхно място са "поникнали" три-,четири звездни хотели. Така че, ако стигнем до няколко конкретни места мисля, че няма да е лошо да мина и да погледна какво е положението на място и после да ви докладвам. Така или иначе ние с мъжа ми доста често пътуваме надолу (нали сме запалени рибари Laughing Laughing Laughing), така че мисля че няма да ми е проблем.
Но първо, наистина няма да е лошо всеки да прецени горе-долу кога му е възможно да пътува за морето и като  определим някаква приблизителна дата ще е по-лесно да търсим.


# 24
  • Мнения: 1 249
Аз предлагам епархийската станция в с.Черноморец,има и бунгала и детска площадка,цените-юни и септември са по 7лв на легло,през сезона са по 9лв на легло,деца  3г -12г с 50% намаление,за деца до 3г безплатно!Снимките са много показателни  за това как изглеждат  станцията и бунгалата/те са като апартаментче с хладилник..имат си кухня,веранда...ама немога ги кача че са в един формат ...ще питам как да се преборя и ще ги поместя за да ги видите!Там управителят е син на моя приятелка и мога да поема  евентуалното организиране за  събиране там!На море ние смятаме да идем през юли във Варна -аз и децата,а за форумското плажуване..когато и да е..сме готови вече семейно .......малииииии чака ме глад,че ще вдигна нивото на морето инак  Mr. Green

Колко е хубаво, че светът се променя към повече толерантност и здрав разум, поне по повод на осиновяването.

И колко жалко, че ние като бяхме деца и дума не можеше да става за подобни събирания.


Много срещи и то все по хубави поводи, ви желая от сърце ! Peace Praynig Hug

# 25
  • Мнения: 686
записвам се да следя темата Flutter

# 26
  • Мнения: 921
Ето едно предложение и от мен:

"Бунгала “Нина” се намират на брега на морето, на тихо и спокойно место. Разполагат с бунгала за трима и четирима, всяко от които е оборудвано с телевизор с кабелна телевизия, собствен санитарен възел, хладилник. Паркинг за своите клиенти.
Бунгалата се намират на ул. "Урдовиза"
Контакти:
  0888509447
  Нина"

http://www.kiten-bg.com/?pg=gallery&objtype=ent&obj=6

# 27
  • Мнения: 2 084
Още ли няма "заплюта" дата?

# 28
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Още ли няма "заплюта" дата?
Аз,защото до август месец не мога да чакам,нямам търпение,та предлагам като дати:20-21-22 ЮЛИили 27-28-29 ЮЛИ Mr. Green

# 29
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 smile3549   нетърпеливка...ами нали малко трябва да се стопя за плажа goodandevil  че... badscale  може за юли...но къде...щото и резервацийка трябва

Общи условия

Активация на акаунт