Къде в Бургас(2) ......

  • 104 106
  • 568
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 612
Здравейте бургазлийки!
Знаете ли къде мога да дам да ми ремонтират цифров фотоапарат Canon Powershot?
Здравей, не ти препоръчвам в Бургас  Naughty .


Олеле!
Да не искаш да кажеш, че трябва да го нося до София?
Много дълго стана и ти го пратих на лични.

# 436
  • Мнения: 5 539
В складовата база, хвърли 1 поглед на магазин-склада на фирма Зодиак-РХ /пада се срещу Домо Стила, от вътрешната част/
Дали не говорим за едно и също място?  Rolling Eyes

# 437
  • Мнения: 465
Момичета ,някой знае ли какви са условията за детски рожден ден в Смарти парти ,колко деца могат да са ,цени /горе -долу /Моята щерка е вече големичка на 7 и се чудя къде да и празнуваме рожденият ден  newsm78  ?

# 438
  • Мнения: 9 706
Момичета ,някой знае ли какви са условията за детски рожден ден в Смарти парти ,колко деца могат да са ,цени /горе -долу /Моята щерка е вече големичка на 7 и се чудя къде да и празнуваме рожденият ден  newsm78  ?

Предлагат пакетни цени в зависимост от броя на децата и забавленията, които ще им организират.

# 439
  • DE
  • Мнения: 967
Има ли някоя мама от вас, представител на AVON? Искам да разгледам каталога и да си купя един лосион за тяло и още нещо!
Мерси!!!!  bouquet

# 440
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Момичета, благодаря за предложенията!

# 441
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
В складовата база, хвърли 1 поглед на магазин-склада на фирма Зодиак-РХ /пада се срещу Домо Стила, от вътрешната част/
Дали не говорим за едно и също място?  Rolling Eyes

Да.
Дамаски - магазина за пердета, точно с/у спирката на Ботева, магазина за пердета под "Емко Г" с/у новата поща, но дамаските който предлагат ги има и на Зодиак-а.

# 442
  • Мнения: 1 313
Днес обикалях за климатик. В Технополис имаше много народ и не ми обърнаха внимание, в Осака - отвратена съм от отношението, направо не ми се разправя. Моля ви , давайте идеи от къде да купя климатик на нормална цена.

# 443
  • Бургас
  • Мнения: 6 328

Дамаски - магазина за пердета, точно с/у спирката на Ботева, магазина за пердета под "Емко Г" с/у новата поща, но дамаските който предлагат ги има и на Зодиак-а.

Миленика ,а ти за Томатекс ли говориш или за някой,който не знам ?Аз освен трите изброени магазина други не знам в Б-с и като избирахме дамаска много ми беше трудно .В Чар имаше хубави,но нямаше достатъчно ,в Склада нищо не ми хареса,единствено в Томатекс имаше по-голям избор.После като търсихме кожа да претапицираме дивана - пак нищо сносно не открихме.

# 444
  • Бургас
  • Мнения: 702
Днес обикалях за климатик. В Технополис имаше много народ и не ми обърнаха внимание, в Осака - отвратена съм от отношението, направо не ми се разправя. Моля ви , давайте идеи от къде да купя климатик на нормална цена.

Мога да ти кажа откъде да НЕ си купуваш. Даже смятах специално да пиша тук.
Накратко:
ИЗБЯГВАЙТЕ ФИРМА ОМЕГА ПЛЮС
Намира се близо до ъгъла, диагонално на Новата поща. През есента купихме от тях инвертор Фуджи. По думите на собственика: остави ги тея китайски боклуци, дето ти ги предлагат едикъде си. Вземи си този, малайзийски е (разбирай "голяма работа")
Та решихме да го купим, платихме 1500 лева и идват да го монтират. Като донесоха кутиите, на тях гледам Made in CR
Аз това го разчитам като China republic, но нищо не можеше да се направи. Опитах се да приспя неприятното чувство, да те правят на глупак и да си внушавам, че аз не знам какво значи CR. Макар че на Малайзия по никой начин не успях да го оприлича. Впоследствие видяхме същия климатик в Ритони и си пишеше черно на бяло, че е китайски.
Китайски или не, топлихме се с него през зимата, нямахме проблеми. Миналата седмица обаче решихме да го пуснем да охлади. След половин час работа от него шурна вода В СТАЯТА.
Естествено в събота и неделя няма кой да ти вдигне телефона. В понеделник като се обадих и казах каво се е случило, госпожата на телефона, явно притежаваща око-рентген  Mr. Green , каза, че ни се е задръстила дренажната тръбичка. И освен това "проблеми с конденза не се обхващат от гаранцията. ще ви струва 30 лева". Попитах я как по телефона успя да разбере, че наистина става дума за проблем от този вид. А тя каза "знам, защото не сте единствените". Интонацията й сочеше, че направо се гордее от това. Взе ми телефона и адреса и каза, че като могат да дойдат, ще се обадят.
Мъжът ми огледа тръбичката и се оказа, че са я монтирали така, че провисва и съотвенто не може да се изтича. След като се напълни започва да прелива  обранто в стаята. Той я надигна и я завърза така, че да се спазва наклона и да не провисва. И това беше. Голям майсторлък! Оттогава не сме имали проблем, но като си помисля накои хора как с лека ръка вадят 30 лева, даже са си абонирани периодично да ги получават, пак ме хваща яд  #Cussing out
И между другото, вече сме четвъртък, а още не са се обадили.    Close

# 445
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Дамаски - магазина за пердета, точно с/у спирката на Ботева, магазина за пердета под "Емко Г" с/у новата поща, но дамаските който предлагат ги има и на Зодиак-а.

Миленика ,а ти за Томатекс ли говориш или за някой,който не знам ?Аз освен трите изброени магазина други не знам в Б-с и като избирахме дамаска много ми беше трудно .В Чар имаше хубави,но нямаше достатъчно ,в Склада нищо не ми хареса,единствено в Томатекс имаше по-голям избор.После като търсихме кожа да претапицираме дивана - пак нищо сносно не открихме.

Ох, колко съм скарана с имената на магазините Crossing Arms Кой от тези, който съм изброила е Томатекс?

# 446
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Днес обикалях за климатик. В Технополис имаше много народ и не ми обърнаха внимание, в Осака - отвратена съм от отношението, направо не ми се разправя. Моля ви , давайте идеи от къде да купя климатик на нормална цена.

Нашият е HITACHI и го взехме от едно малко магазинче /до колкото разбрах са официални дилъри на марката за региона/ срещу Родевата къща ... По принцип сме доволни, но може би ако се наложеще отново да избираме щяхме да вземе малайзиски Панасоник  Peace

Иначе за климатици може да провериш освен това и в Техномаркет, Ритони, Зора, Технолукс /или нещо подобно  newsm78/ - на складовата база  на Славейков ... като отношение ми беше допаднал и един магазин на Републиканска и Средна гора /билзо до Кирил и Методий/ - точно на ъгъла, на времето имаше магазин Аладин, но не съм сигурна дали сега не е станало мебелен магазин  newsm78 , а може да хвърлиш един поглед и на следните сайтове за фирми предлагащи климатици в Бургас:
http://proclima-bg.com/
http://www.ecoperfect.com/
http://cityclima.atspace.com/

Иначе до колкото имам инфо, най-хубавите са марка Дайкин .... но съответно са и най-скъпи от 2000 лв нагоре .... но къде могат да се намерят в Бургас - не знам  Thinking

# 447
  • Мнения: 1 313
Много блогодаря!  bouquet
Мисля тези срещу Родевата къща да посетя, щом сте доволни.... а как се казва фирмата?

А сега друго запитване- имате ли слънчеви батерии, от къде сте ги купили и доволни ли сте? Много съм се ентусиазирала да слагам такава система.

# 448
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Миленика , Томатекс е на страната с/у Новата поща ,но малко по нагоре след Джърси и горе-долу почти с/у Закусвалнята Zia ли беше  newsm78, ТОХ,Коркова къща Кипро .Точно до Емкопаркет и едно време беше офиса на Мтел близко ,преди да го преместят до Атаген,сега не знам какво е на мястото му.

Като влезеш в магазина са дамаски,а за пердетата се слиза един етаж по-надолу.

# 449
  • Мнения: 321
Вчера си взехме климатик на Осака от един магазин с/у Билковата аптека.пада се на кръстовището точно на втория етаж.Нашия си го взехме 18-ка,а цената му е 880лв.Момичетата там бяха много отзивчиви и ми хареса обслужването.
Гадното е,че чак след 10-12 работни дни ще го монтират,но какво да се прави....

Общи условия

Активация на акаунт