Какво плажно мляко използвате и от кое сте доволни??

  • 67 850
  • 539
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 36
Аз използвам от 3 години Eucerin 25 фактор и съм много, много доволна.

# 526
  • Мнения: 1 475
тази година използвах Нивеа 20 фактор и пак изгорях много, та се наложи първите дни след плаж да ползвам след това Пантенол! В момента се люпя порядъчно навсякъде, дори ушите Mr. Green Mr. Green! Миналата години си бях взела на Виши 30 фактор за лице, ама се върнах с бяло лице и черно тяло, та тази година мазах с нивеата, и се върнах и с тъмни петна над устата!! Sick

# 527
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Garnier  за нас и Roc за Алекс.

# 528
  • Мнения: 98
Инсенс - фактор 30

# 529
  • София
  • Мнения: 2 181
Eucerin 40 фактор детския,който се пръска.И двете с детето сме със слънчеви алергии и това ни спаси,а хванахме и хубав тен.Много съм доволна.За след плаж ползвам пак на същата марка за алергични.

# 530
# 531
От години ползваме Cabana Sun-просто прекрасни масла,винаги сме с чуден тен,без болки и изгаряния, а сме със сравнително бели кожи.Даже тази година ни подариха рекламно фризби! Смятам че кабана сън са най-добрите (+ това са и английски,а англичаните са белички Simple Smile))) Grinning

# 532
  • Мнения: 504
sunray, откъде си купи cabana sun тази година? търся го вече месец ... без успех  Cry

# 533
  • Мнения: 735
аз лично cabana sun съм го виждала по аптеките, а и на морето по сергиики и магазинчета го имаше. то май малко лятото си замина и едва ли е много актуална темата все още освен, ако тепърва не ви предстои почивка на моренце в Турция или в някоя друга по-топла в момента страна  Simple Smile но аз да си кажа какво използвах понеже съм много доволна от мазилото, което използвах това лято и за първи път случвам на такова добро - Vichy 50+ - очарована съм от това плажно масло - не стои мазно нито на кожата, нито на ръцете и почернях страхотно, а съм стояла само под чадъра  Wink миналата година ползвах на Bioderma - освен, че беше по-скъпо беше и по-некачествено

# 534
  • Мнения: 836
Вижте на какво попаднах:

Овлажняващите кремове увеличават опасността от рак на кожата
http://science.actualno.com/news_175732.html

# 535
  • Мнения: 281
От Делиал 20

# 536
  • Мнения: 329
sunray, откъде си купи cabana sun тази година? търся го вече месец ... без успех  Cry

Моето го купих от Метро.

# 537
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
аз ползвах делиал ама са го спели вносителите няма го по магазините дори и в метро липсва

# 538
Евелин.Много съм доволна  Peace

# 539
  • Мнения: 120
Нямаше никъде Cabana за деца  и намерих Лирене показвам и снимка.
От един ден на слънце е добре , след морето ще дам повече отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт