"майчин дом "варна

  • 60 556
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 22
Много съм ти благодарна за отговора Simple Smile  bouquet.Аз по принцип съм се насочила към Д-р Борис Яков-много внимателен и учтив доктор.Както и към нормално раждане,поне за момента всичко ми е нормално.Термина ми е след два дена;ще си имам момиче и нямам търпение да излезе на бял свят. Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 133
Термина ми е след два дена;ще си имам момиче и нямам търпение да излезе на бял свят. Heart Eyes
Леко раждане ти желая и на финала........ най-прекрасната девойка !    bouquet

# 272
  • Мнения: 22
Благодаря  bouquet;след това ще споделя и своето мнение за майчин дом,дано наистина всичко да мине наред. Simple Smile

# 273
  • Мнения: 4 422
ЕЕ супер,стискам ти палци за нормално раждане и щом е младия 100 % ще дойде като се започне..  Peace Успех-леко раждане и здраво бебе  Praynig

# 274
  • Мнения: 40
Момичета и аз вече реших да раждам в майчин дом но нямам информация за нито един доктор знам че Максим Яков бил добър и Капка Атанасова ама аз незнам кой доктор да наема за нормално раждане и кой ще е наистина с мен при раждането и то по празниците около 27 декември вие кой ще ми препоръчате дали да не се уговоря с Капка Атанасова че поне ако се падне да раждам на някой празник знам че няма да е пила тъй като е жена а ако се уговоря с мъж дали няма да е на няколко ракии ако раждам вечер.Вие какво ще кажете?

# 275
  • Мнения: 1 699
Само не разбрах какво от това че е жена  newsm78 не може да пие ли  Laughing Защо си мислиш че жените не пият по празниците Laughing

# 276
  • Мнения: 1 572
Само не разбрах какво от това че е жена  newsm78 не може да пие ли  Laughing Защо си мислиш че жените не пият по празниците Laughing
Joy Joy Joy
сори за спам-а ама много се смях като го прочетох , не знаеш какви жени има  ooooh!

# 277
  • Мнения: 6
Имам 2 нормални раждания в МД и на двете д-р Максим  Яков ми води консултацията и съответно присъства.Нищо че бяха посреднощите целия екип беше на лице.Много съм доволна и нямам думи да изразя благодарностите си към целия персонал за отношението и грижите който положиха за мен и децата.Оставиха в мен спомена за най-великото и щастливо преживяване в живота ми и ми дадоха стимул живот и здраве след години да си родя още едно.

# 278
  • Мнения: 40
Ами знам ли аз защото не пия и май си мисля че и другите не пият LaughingАми то и без това тя ме удряза и каза че неможе да ми води раждането така че незнам вече малко се изкушавам за секцио ама незнам

# 279
  • Мнения: 1 699
Изобщо не се изкушавай за секцио ако не е наложително.Аз имам операция която е подобна на секциото и не ти препоръчвам да  изживяваш възстановителния период след нея.Естествено говоря ако не се налага.А за Капка Атанасова ще замълча  ooooh!

# 280
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Изобщо не се изкушавай за секцио ако не е наложително.Аз имам операция която е подобна на секциото и не ти препоръчвам да  изживяваш възстановителния период след нея.Естествено говоря ако не се налага.А за Капка Атанасова ще замълча  ooooh!
Подкрепям всичко  Peace. Минала съм през коремна операция и през секцио, знам какво говоря.

# 281
  • Мнения: 1 219
Не съм раждала там,но в Бг педиатъра ни беше там за около 2 месеца.После го сменихме заради други причини(ние в Бг живеем в Добрич и е малко далече за всяка една консултация да се бяга до варна).Доволна съм и от още един доктор там-ортопед,но му забравих името(да ме извини за което Blush)Много добър човек преди всичко и лекар. PeaceОправи един ганглион на ръчичката на мята бебка. Praynig HugИначе и аз чувам от доста майки добри отзиви за там.

Пс.На регистратурата момичетата са много любезни и отзивчиви.Като цяло съм довола Peace

# 282
  • Мнения: 1 219
А за педиатъра забравих да го спомена кой беше-Доктор Хариева.Тя може би е родила вече и не знам дали се е върнала на работа,но наистина е добър доктор.

# 283
  • Мнения: 16
Изобщо не се изкушавай за секцио ако не е наложително.Аз имам операция която е подобна на секциото и не ти препоръчвам да  изживяваш възстановителния период след нея.Естествено говоря ако не се налага.А за Капка Атанасова ще замълча  ooooh!

Кажи своето мнение за д-р Капка Атанасова. Аз отдавна питам но все оставям без отговор. Аз съм на консултации при нея. Все още съм в четвъртия и чух че в МД повечето настояват за секцио и имам едно на ум. Стига обаче като ги отрежеш за секциото и те да те претупат защото не е станало на тяхната. Кажете мнение. За акушерката Рени Корновска съм с изключително добро мнение поне за отношение. Толкова е добричка все едно се познавате от 100 години. Но кажете мнение за д-р Капка Атанасова. Моля ви !!!

# 284
  • Мнения: 2 957
Първото си дете го родих секцио при Капка Атанасова.Тя ми следеше и консултациите.Не е настоявала за секцио нито веднъж, аз сама пожелах за което не съжелявам нито за миг.Раждането за мен остана един от най-хубавите спомени в живота.
Сега с втората си бременност съм пак при нея и при нея ще раждам след 2 седмици.Не съм си и помисляла за нормално раждане.
Кофтито при Капка Атанасова е че се чака много, дори и да си с час.Иначе съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт