Спамо- чат темичка (28.5- 3.6)- СРЕЩА- ГОРЕЩА!!!

  • 40 608
  • 3 486
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 835

О, доживях!!!!!

Е нема начин, ще припадна! smile3544

Цомбе!  bouquet

# 76
  • Мнения: 2 724
Надничам за малко и виждам изписани 4 страници  Shocked,не ми се мисли до довечера какво ще е ...Леопардче, за теб  love001 ,Гигова знаеш че си те  Heart Eyes .Фейт, Конче - стискам палци, късмет  Hands Thumbsup Лео ,кафенцето ти е върха, майстор  си  Hug.Цомбе ,дано дъщеричката ти си прекара добре и да се върне здравичка ,/няма начин -при този чист въздух и страхотна природа там ,/блазе и на Хапя  Grinning.Хапнах си от черешките на wily ,супер са .Тео, Миленка Малка русалке - Hug HugМина ми липсва Cry.

# 77
  • Мнения: 2 196
Добро утро на цялата спамска дружина. Heart Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 143
Алекс, как изкара почивните дни?
Привет, Бианка!

# 79
  • Мнения: 2 891
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=193344.0

Молим, обърнете Фнимание  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 7 723
Резюменце, плииииийййзззз!!!  newsm20

# 81
  • Мнения: 2 491
Резюменце, плииииийййзззз!!!  newsm20

Мързелана Whistling

# 82
  • Мнения: 7 723
Аре, молииииииииим, дееееее!!!! Praynig

# 83
  • Мнения: 505
Мацо Heart Eyes Hug

Сврако Peace

Хапче, тръгнаха преди малко.Колко е пътя до там?Ох, така съм се притеснила....може нещо да съм забравила ooooh!Дано да им е хубаво времето.и мойта да слуша Praynig

Пътят е около 4 часа - 220км. Времето се държи, засега  Peace Ако нещо си забравила, свиркай, ще и отнеса  Hug

# 84
  • Мнения: 505
Аре, молииииииииим, дееееее!!!! Praynig
Дай пет лева   Whistling

# 85
  • Мнения: 505
Гигова, почудих се каква е тая вагина дето си изпльоскала  ooooh!

# 86
  • Мнения: 2 724
Алекс, как изкара почивните дни?
Привет, Бианка!
Общо взето на масата- имах гости  Grinning.В събота бях сватбарка ,супер беше, но преядох. Руске ,резюменце за тази сутрин ли?Стоянчо предлагаше венозно кафе ,аз поетично ,Мечо Пух почти реално, а Лео- арт спамърско .Фейт и Кончето имат нещо в предвид ,затова им стискаме палци. Цомбето си е изпратила щерката на почивка, Хапя ще я наглежда. Леопардчето  и Гигова само минаха и заминаха и общо взето това е, ако съм пропуснала някого, да ме прощават  Hug.

# 87
  • Мнения: 7 723
Аре, молииииииииим, дееееее!!!! Praynig
Дай пет лева   Whistling
Глей си работата!!! Crossing Arms
Шси го прочета сама!!! Whistling

# 88
  • Мнения: 2 491
Гигова, почудих се каква е тая вагина дето си изпльоскала  ooooh!


Това не е вагина, а жена с противогаз, която е седнала свита и си е сложила ръцете на главата.

# 89
  • Мнения: 183
хайде и аз да ви кажа ЗДРАВЕЙТЕ Hug,толкова ми липсвахте през почивните дни ,че чак ме беше срам от мъжо дето се прибра след 10 дена Embarassed,как можахте толкоз да пишете през почивните дни ,направо нямам думи ooooh! SickАААААААААА РУСКЕЕЕЕЕ не моа се публикувам бе слънце,чекай малко и аз да се вредя #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт