Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 11

  • 14 723
  • 340
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 371
Кошницата все още ми е празна, отговор нямам, направо вече се ядосвам. Жалко, че не разбират македонски, много харесвам техните псувни, много са цветущи hahaha
Монда, не се притеснявай, не харча от моите пари, а на мъжа ми Joy

# 316
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
и аз чакам 10-ти ден отговор Close

# 317
  • София
  • Мнения: 171
Някой получил ли е тази оферта Jusqu'à - 65% + 0 euro la livraison sur des milliers d’articles? За гратис доставка ли става въпрос или аз нещо си измислям?

# 318
  • Neverland
  • Мнения: 143
 #CrazyНаправо не знам какво да правя-два пъти са ми дръпнали сума за една и съща поръчка Closeнаправо съм бясна.Моля ви,какво да им напиша и къде ,като не разбирам френски ,а и на английски не знам как да го оформя? Praynig Или имат такава практика ли ,и аз не знам-първия път на другия ден от поръчката и втори път сега преди няколко дни. #2gunfire

# 319
# 320
# 321
  • Мнения: 13 512
според мен вечен.имам го от няколко месеца и е ок.

# 322
  • Мнения: 27 524
Някой получил ли е тази оферта Jusqu'à - 65% + 0 euro la livraison sur des milliers d’articles? За гратис доставка ли става въпрос или аз нещо си измислям?

Да, аз я получих вече 8 пъти.  Laughing Направих една голяма поръчка, пристигна, всичко е ок, някои неща са наистина на супер изгодни цени  Peace

# 323
  • Мнения: 4 371
Хубаво ли мирише?

# 324
  • София
  • Мнения: 10 346

И аз това питах Монда преди време, не миришел  Mr. Green
Само убивал неприятните миризми  Wink

# 325
  • Мнения: 4 371

И аз това питах Монда преди време, не миришел  Mr. Green
Само убивал неприятните миризми  Wink
Жалко. В Мола видях днес нещо подобно, но Пепи ме теглеше и не можах да го разгледам. Има едни щандове м/у магазините на 1вия етаж, та на един от тях за убиване на миризми от крака и други разни чудесии, ми се видя нещото. Утре пак ще ходя и ще докладвам за цената Mr. Green

# 326
  • Мнения: 13 512

И аз това питах Монда преди време, не миришел  Mr. Green
Само убивал неприятните миризми  Wink
Жалко. В Мола видях днес нещо подобно, но Пепи ме теглеше и не можах да го разгледам. Има едни щандове м/у магазините на 1вия етаж, та на един от тях за убиване на миризми от крака и други разни чудесии, ми се видя нещото. Утре пак ще ходя и ще докладвам за цената Mr. Green
ЦЕНИТЕ ИМ ЗАПОЧВАТ ОТ 30 ЛЕВА! #Crazy

# 327
  • Мнения: 4 371
Ау, мерси, предпочитам всеки ден да си мия тоалетната по два пъти Mr. Green

# 328
  • Мнения: 13 512
Ау, мерси, предпочитам всеки ден да си мия тоалетната по два пъти Mr. Green
Е, ТЯ НЕ МИРИШЕ ЗАЩОТО НЕ Е MITA...НАЛИ ИМА КАНАЛИ,съседи../понякога/.
Има ги и в Пикадили тези обезмирисители,ама са бая скъпи. аз отпреди 6-7  години имам от ТСМ такъв за обезмирисване на ръце при готвене/лук,риба/...ама нали не готвя- не можах да му оценя качествата и го подарих.

# 329
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Зарибих се и тука... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт